Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Palmer (2021) - 8.0/10


Rekao bih film koji je do sada najbolje pokazao da Džastin Timberlejk ume glumački posao, i to vrlo dobro. Iznenađujuće dobra drama, sporijeg, takoreći životnog narativa, gde je Džastin pravi nosilac priče koju autentično iznosi, suptilno a opet emotivno kroz svoj lik koji se pronalazi u svojim problemima i izazovima tokom radnje filma.
Preporuka.
 
Odgledao Eternals i zaspao 5 puta u toku filma. Potpuno neoriginalan i dosadan 2/10.
 
Knives Out iz 2019. godine - baš ga maločas pogledah pošto videh par preporuka ovde i skroz je ok film, preporuka i od mene :) Recimo 8/10.
 
Hari Potter i Kamen Mudrosti, Hari Poter i Dvorana tajni, Hari Poter i Zatvorenik iz Askabana
Volim, obožavam HP i knjige sve delove i filmove sva dela... Ali prva 3 filma HP bih mogao svakog meseca da gledam, 12 puta godišnje i da uvek uživam.
Ima neke magije u njima. Apsolutni obožav.
 
bravo za vas koji reciklirate filmove, bez uvrede jel imate kratko pamcenje ili sta? meni zena kada gleda neku epizodu bounsa, anatomije ili seks i grad 39 put a ja koji sam je pasivno gledoa x puta i znam sve sta ce da se desi unapred izgorim... mislim da pored terminatota 2 i jos par švarc klasika nisam ni jedan film 2 puta gledao, serije 0 reprizirao

izvinjavam se za off ali sto kazu americki bilbordi po gradu Teško je.
 
bravo za vas koji reciklirate filmove, bez uvrede jel imate kratko pamcenje ili sta? meni zena kada gleda neku epizodu bounsa, anatomije ili seks i grad 39 put a ja koji sam je pasivno gledoa x puta i znam sve sta ce da se desi unapred izgorim... mislim da pored terminatota 2 i jos par švarc klasika nisam ni jedan film 2 puta gledao, serije 0 reprizirao

izvinjavam se za off ali sto kazu americki bilbordi po gradu Teško je.
Ja planski repriziram gledanje samo jednog filma, i to 12A Angry Men (orginalna verzija iz 1957 isključivo).
Film je genijalan, jedna prostorija, dvanaest ljudi, prava studija ljudske prirode, svaki put i nakon 20tak gledanja otkrijem neki novi detalj.
Tih sat i kusur godišnje bih svakako utukuao na manje koristan način...

Što se tiče repiziranja nekih drugih filmova, desi se ponekad, da natrčim, ili pravim društvo gospođi, ali svakako ne unapred planirano.
 
Ja planski repriziram gledanje samo jednog filma, i to 12A Angry Men (orginalna verzija iz 1957 isključivo).
Film je genijalan, jedna prostorija, dvanaest ljudi, prava studija ljudske prirode, svaki put i nakon 20tak gledanja otkrijem neki novi detalj.
Tih sat i kusur godišnje bih svakako utukuao na manje koristan način...

Što se tiče repiziranja nekih drugih filmova, desi se ponekad, da natrčim, ili pravim društvo gospođi, ali svakako ne unapred planirano.
znam gledao fantasticam je, sto kaze kolega ni Nikitin nije loš
OT
I ni jednu knjigu nisi pročitao više puta?
Sve si skapirao od prve?

Čovek za sva vremena
Obavezno gledati više puta, karaktera radi.
jesam lazem mulholand drive dva puta za redom
 
Ja repriziram neke meni omiljene filmove, koje bez obzira što znam napamet volim da odgledam.
Npr jednom u par godina volim da odgledam Matrix trilogiju, T2, Bekstvo iz Šosenka, itd , više mi to prija nego neki novi random film novije produkcije.
Naravno Sam u kući oko NG 😊

Sada gledao posle 10 godina Ghostbuster 1&2 i Beetle Juice, i sad baš gledam šta još iz sličnog žanra iz 80tih da gledam.
 
Malo glup komentar sto neko gleda film vise puta. Za mene je gledanje filma neka vrsta opustanja, i skretanje paznje sa svakodnevnih obaveza i kojekavih problema. Iskreno vise volim da pogledam neki dobar film, koji sam gledao pre par god, nego neko novo sranje koje gledam samo da bi gledao. A 90% je sada takvih filmova .
 
Poslednja izmena:
Eternals 5/10 (samo zbog mogucnosti da bude dobra prica u par nastavka inace 2 max.)
Ima dobrih "delova" koje mogu da razrade fino, medjutim falio je trandza u filmu jos ili slicno nesto.
 
da se vratimo na temu

Flash Gordon (1980) [remastered]
kultni film čiju je muziku uradila grupa Queen (ne znam koliko puta sam ga gledao 😀)

p.s. @Markomaniax iz 90-ih, ne 80-ih
Gledao ga u bioskopu te davne 1980te sa nesto vise od 10 godina zivota i bio mi je Whauuuuu... nakon toga procitao brdo srtipova o FG...
Kad je snimljen bio je najskuplji film u istoriji kinematografije cca 25M usd...
Nazalost reprizno gledanje pre par godina nije evociralo secanja nekadasnjeg intenziteta... iskreno stripovi su daleko bolji...
 
Gledao ga u bioskopu te davne 1980te sa nesto vise od 10 godina zivota i bio mi je Whauuuuu... nakon toga procitao brdo srtipova o FG...
Kad je snimljen bio je najskuplji film u istoriji kinematografije cca 25M usd...
Nazalost reprizno gledanje pre par godina nije evociralo secanja nekadasnjeg intenziteta... iskreno stripovi su daleko bolji...
Ovo nisam znao.
Na glumačku ekipu vala nisu trošili, sve neki anonimusi (bar meni).

Izvinite za OFF.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno