Šta je novo?

Hisense Energy Pro HiNano 12

Potrosnju za decembar objavicu kad stigne racun....
Ovo je racun za Novembar mesec, za decembar tek treba, procitaj lepo da je potrosnja za decembar oko 1kwh
 
Poslednja izmena od urednika:
Ukupna potrošnja je 395 kWh, što znači da ti je samo klima u stanu bila potrošač, prosečno bi na sat trošila 550 Wh
 
Ok, okači račun za decembar kada dobiješ...
 
Naravno da cu staviti buraz..!!! Nema sta da krijem, ja stavljam da vide ljudi dal vredi ili ne, a i ja hocu da vidim dali vredi ili ne, ili da je menjam na prolece.... Za sad vrsi poso po ovom vremenu, mozda kad zakuca minus 5 stepeni konstantno nevredi ni kurca... Nemoj pogresno da me shvatis nit je za sad hvalim niti kudim...!!! Ovo pisem cisto da ljudi imaju info....
 
Ja samo želim da kažem da ti ta klima verovatno troši u proseku skoro duplo manje nego što ti tvrdiš.
 
Pa buraz ako me laze app od Tuya uticnice onda i ja tebe i sve ostale i sebe lazem....
 
Ja shvatio da ti klima radi 24/7
 
I koliko ti je trošila klima u proseku u novembru?
 
Ovo ti je sad slikano... Novembar negledaj potrosnju potsto je sredinom meseca mozda i vise tad kupljena uticnica...
 
A kad je klima kupljena?
 
Već sam pisao, nama je ova klima za novembar potrošila 140kwh, ne isključuje se nikada
 
Nema sta da krijem, boli me ***** za podatke, sta da nece neko mozda od tih podataka kucu da mi uzme.... Kuca je stara zidana je ***** li ga kad mozda 50 god. Zidovi su puna cigla sigurno pola metra debeli i vise, kuca je kompletno odradjena i restaurirana po knjizi i po PSU sve ispostovano.... Unutra svi zidovi oguljeni do cigle.. Pa prskane svakakve stvari, stavljane, hidroizolacije i nakraju ponovo malterisano sa mrezicam... Na odredjenim mestima je i stavlnana unutrasnja izolacija vuna pa knauf... Fasada je tvrdo presovan 5 stiropor... Ja sam pisao i ranije u ovoj temi, ko hoce izvolte neka dodje da vidi i da popijemo i pojedemo nesto..... 😀
Pa buraz 5 klime normalno da ce da potrose vise nego jedna klima....
 
Poslednja izmena:
Da i ja prokomentarisem ovu klimu i potrsnju.. Kupljena odnosno postavljena 3 novembra i potrosila za isti 290 kw radila non stop grejem 40 kvadrata..Sada za decembar od dvanaestog trosi mi oko 30kw na 24h. Stan nema stiropol izolaciju sjeverna strana. Ja sam licno zadovoljan sigurno 3 puta manje trosi od ostalih grejnih tijela.
Da dodam da je temperatura u stanu izmedju 25 i 26c kada bi drzao kao neki oko 22,23c duplo manje bi trosila.
 
Dve klime 60m2. U nedelju potrosile 40kw i prebolela sve decije bolesti(sneg ,vlagu,minus).Prosecnotrosile oko 800W svaka.Temperatura 25-26 tako da se za vece minuse uopste ne bojim jer ima ona snage.Posle defrosta su povukle do 1860W. Tako da minusi samo napred😄
A da danas na +5 sam spustio temperaturu na 23 i potrosile 14kw. Nesmem vise da spustam inace ce eps meni placati racun.😄
 
Ispade hisense ipak dobar. Jel u pitanju energy pro posto su ovde pominjani i neki drugi modeli a i hisense ima komplikovanu politiku davanja naziva.
 
Od 1.12 do danas, 22-23 stepena konstantno u stanu, potrošeno 211kwh primećuje se blago povećana potrošnja u odnosu na prošli mesec gde nije bilo defrost-a i uz dosta manju temperaturu.
 
Nazad
Vrh Dno