Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Bez da ukucavas svoj nalog negde na CC? Probao si konkretno netflix? Ako je tako, onda mi se bas dopada ideja, stavicu sebi na listu za kupovinu :)
mada u sustini sad nosam mi stick sa sobom, na njemu imam svoj netflix...

Ne postoji realni benefit ovog castinga, osim sto ti je mozda malo lakse da nesto pustis sa telefona, nego da vijas daljinskim. Mislim da nema drugog benefita....
 
CC 2/3 nemaju daljinski/mogucnost instalacije aplikacija, tako da i da hoces ne mozes da uneses svoj nalog nigde. ;)
S druge strane, novi CC with google TV je prakticno android box, i na njega ne mozes da kastujes ako nemas instaliranu aplikaciju i ako nisi ulogovan.
 
Pozdrav dobri ljudi, ja bih se prikljucio nekoj porodici ako ima mesta, ili neko planira da oformi novu? 😊
 
Možda je ovo glupo pitanje ali ipak da pitam: Da li Netflix ima ex-yu prevode za sve filmove i serije koje imaju na sajtu i da li postoji neki način da se dobije 30 dana probnog perioda, (ne preko modovane aplikacije) jer znam da je bilo pa su ga ukinuli ali možda ima još uvek a ja ne znam. Hvala unapred na odgovoru.
 
Možda je ovo glupo pitanje ali ipak da pitam: Da li Netflix ima ex-yu prevode za sve filmove i serije koje imaju na sajtu i da li postoji neki način da se dobije 30 dana probnog perioda, (ne preko modovane aplikacije) jer znam da je bilo pa su ga ukinuli ali možda ima još uvek a ja ne znam. Hvala unapred na odgovoru.
Ne samo da nema za sve, nego daj boze da za 10% sadrzaja ima nas prevod.
 
Ima jedno mesto u 4k grupi.
Placa se na svaka tri meseca po 500din, presek je 15.
Trazimo clana na duzi rok. Ko je zainteresovan nek posalje poruku.
 
Ima jedno mesto u 4k grupi.
Placa se na svaka tri meseca po 500din, presek je 15.
Trazimo clana na duzi rok. Ko je zainteresovan nek posalje poruku.
Pozdrav,
ja sam iz Crne Gore i zainteresovan sam za 4k grupu.Meni treba od Novembra do Maja(Netflix nalog),ako je to dovoljno dugo...To je nekih 4 evra,malo preko na tri mjeseca.
Plaćam PayPal-om.
 
Pozdrav ljudi, imam problem, imam android tv box koji je sertifikovan od strane googla. I na storu imam netflix ali kad ga skinem pise da verzija netflixa ne podrzava box i dok to obavestenje stoji iza njega stoji login strana za netflix. Koja verzija bi radila, je l ima jeko iskustva sa tim problemom?
 
Sa druge strane, to što je “google sertifikovan”, ne znači i da je netflix sertifikovan.
 
Pozdrav ljudi, imam problem, imam android tv box koji je sertifikovan od strane googla. I na storu imam netflix ali kad ga skinem pise da verzija netflixa ne podrzava box i dok to obavestenje stoji iza njega stoji login strana za netflix. Koja verzija bi radila, je l ima jeko iskustva sa tim problemom?
Moze se srediti ako ima widevine L1.
Skini DRM info i proveri to kao i system ID.
Posle instaliraj ovaj Netflix i u help pronadji ESN broj i posalji ga ovde.
 
Koji je box u pitanju? Mozda nema pravi sertifikat.
Mecool km9 pro. Skinuo netflic verziju 4, verziju 6 . Instalirao 4 i radi bez problema, jedino ima bag sto u serijama ne mogu da selektujem sezone 😁
Ali probacu i verziju 6 pa cu da vidim.
Sad je fazon sto verzija 4 radi na tvu ali ne radi cast na nju
 
Moze se srediti ako ima widevine L1.
Skini DRM info i proveri to kao i system ID.
Posle instaliraj ovaj Netflix i u help pronadji ESN broj i posalji ga ovde.
Negde moze, negde ne. Npr. ja imam Mecool m8s Pro L i kada proverim u DRM jasno pise widevine L1 ali ta metoda nikako da uspe, uvek izbaci istu gresku (-100)
 
Nekad taj Netflix plugin da pogresan system id pa se onda uporedi sa system id koji daje DRM info jer je on obicno tacan.
Mecool km9 pro. Skinuo netflic verziju 4, verziju 6 . Instalirao 4 i radi bez problema, jedino ima bag sto u serijama ne mogu da selektujem sezone 😁
Ali probacu i verziju 6 pa cu da vidim.
Sad je fazon sto verzija 4 radi na tvu ali ne radi cast na nju
To radi samo u SD kvalitetu?
Kad se modifikuje Netflix, onda radi u full HD.
 
Moze se srediti ako ima widevine L1.
Skini DRM info i proveri to kao i system ID.
Posle instaliraj ovaj Netflix i u help pronadji ESN broj i posalji ga ovde.
Odradio sad ovo. Radi Fenomenalno! Hvala do neba. Da mogu poslao bih ti pivo :D
 
Pozdrav. Upravo sam instalirao VPN (ExpressVPN) na Box S-u, ali kad pokusavam da upalim neku seriju iskoci mi da Netflix prepoznaje da koristim proxy i da iskljucim. Jel se moze ovo nekako zaobici? Na laptopu sve radi kako treba.
 
Probaj neki drugi grad da izabereš. Meni to pomaže, mada slabo koristim VPN uz Netflix. Slabo ima potrebe.
 
Pozdrav. Upravo sam instalirao VPN (ExpressVPN) na Box S-u, ali kad pokusavam da upalim neku seriju iskoci mi da Netflix prepoznaje da koristim proxy i da iskljucim. Jel se moze ovo nekako zaobici? Na laptopu sve radi kako treba.
Netflix blokira svaki vpn. Bilo koji da instaliras ili nece raditi ili ce raditi par dana dok ga ne blokiraju.
 
Hteo sam da pogledam film Train to Busan i nema ga listi, da li je to samo kod mene ili su ga sklonili sa liste. U pretragu kada unesem naziv izbaci naslov kada odem na taj naslov nema ga na listi filmova?
 
To ode na Amazon.
 
Netflix blokira svaki vpn. Bilo koji da instaliras ili nece raditi ili ce raditi par dana dok ga ne blokiraju.
FastestVPN mesecima radi bez problema (imaju poseban server za Netflix). Bila prošle godine akcija pa je mogla da se kupi lifetime licenca za kikiriki.
 
Ako ima neko slobodno mesto za netflix neka me kontaktira. Voljan da se pretplatim
 
@kibicer Ja sam to uradio ovako: uzeo turski gift card od 100 TL preko turkgame stranice, uključio VPN i uneo kod sa gift carda. Onda, kao “zamenski način plaćanja” (back-up payment option) uneo svoju karticu i prošla je bez problema. Kad se kredit sa gift carda potrošio, nastavilo je da mi preko bankovne kartice naplaćuje pretplatu po turskoj ceni, odnosno 640 dinara za 4K paket. I da, potvrdio sam broj telefona nakon što sam uneo gift card (prošao je srpski broj telefona).
@kibicer Ja sam to uradio ovako: uzeo turski gift card od 100 TL preko turkgame stranice, uključio VPN i uneo kod sa gift carda. Onda, kao “zamenski način plaćanja” (back-up payment option) uneo svoju karticu i prošla je bez problema. Kad se kredit sa gift carda potrošio, nastavilo je da mi preko bankovne kartice naplaćuje pretplatu po turskoj ceni, odnosno 640 dinara za 4K paket. I da, potvrdio sam broj telefona nakon što sam uneo gift card (prošao je srpski broj telefona).
Sve sam uspeo osim da unesem nas broj telefona. Dodao sam nas broj telefona u profilu, medjutim kad idem na backup payment prodje kartica ali sledeci korak trazi da mi posalje sms gde nemam opciju da promenim turski region.
 
Nazad
Vrh Dno