Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pravim se pmetan i uzmem polovan disk Mortal Kombat 11 Ultimate za PS5, kad ono kod za ultimate varijantu ispucan 😆 Pazite se! Kako retardirano da su samo stavili disk a od ultimate mora da se reedemuje i time ne moze ni da se proda.

Joj sta radim iz greake u gresku.
KUPIM polovan MK 11, kod ne valja. Kupim DLC na US nalog - ne radi mi jer je EU PS5 disk. Ima li leka? Ne uspevam da dodjem do supporta.
 
Ja sam kupovao karticom na cdkeys.
 
super stvar, glupo ovo oko tajmera ali nasli resenje i za to... verovatno ce sony da promeni da bude od prvog pokretanja
 
Tako bi bilo najpostenije, da svi imaju isti period probe.
A ako moze save da se prenese na sl nalog, onda bi moglo u nedogled da se igra.
 
Tako bi bilo najpostenije, da svi imaju isti period probe.
A ako moze save da se prenese na sl nalog, onda bi moglo u nedogled da se igra.
Tehnički bi trebalo bi da može (ako te zanima napisaću i kako), ali ne možeš ni tako da igraš u nedogled nego do nego samo dok traje akcija (valjda do 28.10), a priznaćeš da je menjanje naloga svakih par sati (jer download mora ispočetka) truba, pogotovo za Death Stranding koji em je dugačak (trebalo bi ti desetak i više naloga, plus da ga sabiješ u 15tak dana), em je remek-delo, greota ga je tako igrati...
 
Realno, ko nema love da se igra na originalnom Play Stationu, neka uzme PC ili hakovan PS4.

Ovo mucenje ne bih sebi dozvolio. Mrzi me i disk da stavljam, a ne da pravim 10 naloga da bih igrao nesto, sve i da moze normalno.
 
Tehnički bi trebalo bi da može (ako te zanima napisaću i kako), ali ne možeš ni tako da igraš u nedogled nego do nego samo dok traje akcija (valjda do 28.10), a priznaćeš da je menjanje naloga svakih par sati (jer download mora ispočetka) truba, pogotovo za Death Stranding koji em je dugačak (trebalo bi ti desetak i više naloga, plus da ga sabiješ u 15tak dana), em je remek-delo, greota ga je tako igrati...
Ma jok, ne bih ja to radio, cisto sam izneo kao ideju. Cak ni jedan novi nalog nebi pravio da bi skinuo igru.
Mislim da je sasvim dovoljno sat vremena igre da se oseti dal ce da legne ili ne.
 
Ma jok, ne bih ja to radio, cisto sam izneo kao ideju. Cak ni jedan novi nalog nebi pravio da bi skinuo igru.
Mislim da je sasvim dovoljno sat vremena igre da se oseti dal ce da legne ili ne.
Za DS sigurno nije dovoljno, to govorim iz ličnog iskustva, jer sam ja sa tom igrom imao jedan rolerkoster osećanja i mišljenja o njenom kvalitetu.

Prvih desetak sati sam bio umereno zadovoljan do oduševljen u nekim momentima, od 15-20 sata mi je oduševljenje naglo opadalo, da bi na nekom 25 satu igranja batalio igru i nisam je uključio 9 meseci. Onda sam iznenada (ni sam ne znam zašto i kako) ponovo nastavio da igram, spucao dodatnih +30 sati (ukupno blizu 60 sati igranja), prešao igru, i slobodno mogu da kažem da je ista MASTERPIECE, jedna od retkih igara (i uopšte svake vrste multimedijalne i druge zabave) koja te tera da se zamisliš i razmisliš o svemu kad je odigraš (a i u toku igranja)... Dakle moj sud, ima mana, ali zbog raznih stvari laganih 9,2/10.

Sa druge strane jedan od najboljih drugara je posle starta igre bio (pre)euforičan, te najbolja ikada i td, da bi posle 10-15 sati zabatalio igru i nikad je više nije uključio, niti će (kao sranje, simulator hodanja i td...).

Izvinite za OFF.
 
sve zavisi od raspolozivog vremena, kad imas vremena da spucas u igru kolkonhoces onda moze lepo objektivno da se dodje do zakljucka... kada nema vremena a godinama to tako bude treba doneti sud na osnovu par blokova od po par sati i onda uglavnom vecina igara bude prosek
 
PS NOW u Belgiji je najjeftiniji,samo ne znam da li bi radio KOD?Traže li kreditnu karticu ili neki drugi metod plaćanja,kada se ukuca KOD?
Meni je EA Play radio,a ovo ne znam...
 
Hrpa igara je trenutno na popustu, ima i bas dobrih. Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition 10$, ceo Assassins Creed serijal, Ratchet & Clank, DMC, itd..
 
Kako bese,ako sad kupim na cdkeys-u pretplatu za PS+,da li se aktivira automatski cim se kupi ili se aktivira kad je aktiviram kros PS meni?
Da li moze da se kupi danas,a da se krene sa koriscenjem za 2 meseca ili nesto slicno?
 
Kao i svi drugi kodovi, aktivira se kad kôd uneseš preko svog naloga. Ako imaš već aktivnu pretplatu, samo će se produžiti po isteku iste, ako ne, aktiviraće se odmah.
S obzirom na to da ti kodovi nisu baš 100% sigurni, ja ne bih čekao da mi stoji par meseci već bih ga uneo odmah, jer može da se desi da kasnije ne bude validan.
 
Može mala pomoć? Hoću da kupim PES 2021 preko zvaničnog ps store. Dole skroz na stranici prebacim na US region (pošto i sam nalog napravio na US). Kartica je EU, jel prolazi to ili ne?
 
Može mala pomoć? Hoću da kupim PES 2021 preko zvaničnog ps store. Dole skroz na stranici prebacim na US region (pošto i sam nalog napravio na US). Kartica je EU, jel prolazi to ili ne?
Naravno da ne. Ne prolazi ni da si EU. Kupi gift card na iznos koji ti treba pa reedemuj, i onda tako kupi igru.
 
Hvala! Sad sam skontao to i ja da mora preko wallet. A kad kupim preko nekog sajta tipa instantgaming igru, onda dobijem kod i aktiviram na plejki?
 
Samo pazis da slucajno ne kupis igru koja je za odredjeni region
 
Ima Pes2021 povoljno na US store. A pošto kršten fudbal iz Konamija nece izaci jos godinu dana barem, isplati se uzeti 2021.
 
Bio je i jeftiniji sa ps+ pre mesec dana, mada je razlika u 200 din. U svakom slucaju lakse ti je da uplatis sredstva na wallet i kupis sa store-a normalno nego da juris kljuc koji verovatno nema jeftinije od toga..

1635432776203.png
 
Pes je nazalost mrtav, sad je eFootball koji je tesko smece.
 
Master Liga...budi secanja jos od Pes 5.. 😁
 
Jos jedno glupo pitanje, posto nisam kupovao wallet nikad... Jel isto mora US region dopuna (wallet) ako je nalog US? Ne mogu tipa GB region wallet na US psn nalog? Al ga komplikuju... :)
 
Logično, moraju isti regioni da budu.
 
Sreca tvoja pa je US uglavnom najjeftiniji za sve :D
 
Nazad
Vrh Dno