Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Nisam imao prethodno 50% i direkt sa postpaid starog paketa na novi.
Za biranje broja strvarno ne znam :(
 
Ja sam zavrsio u danu preko twittera. Pitao sam za 50%, prosledili kolegama i odmah sam dobio poziv. Kazu moze, odgovorite na poruku sa DA i to je to. Paket odmah aktivan.

Mozda ti bude brze.
Ok je to ja sam isto za majku bukvalno mail napisao i u roku od sat vremena joj aktivirali 50% popusta na novu ugovornu obavezu.
Ali ona je i na prethodni ugovor imala 50% popusta tako da je bilo lako da se to produži.
Ćale to nikada nije imao najveći popust od 20% što je dobio plus je potpuno drugačiji korisnik od majke tako da moramo "peške"😁 korak po korak da mu prvi put odobre.
Posle je lako.
 
Zvali posle mejla na servis, ne može 50%, iskorišćeno je povodom prelaska na postpaid i to je to.
 
Ne razumem. Jednom si dobio 50 i sad ne daju? Pokreni proces prelaska kod drugog operatera(ako si hadzija😉) ili na pripejd ako si cica maca😁 . Da vidis kako ce moci.
 
Izvinjavam se ako je odgovoreno ali na koju cenu se tacno dobija 50% popusta pri prelasku sa prepaida na postpaid? Total 12 je bez telefona 2099 a sa telefonom 2999 pa se racuna na te cene ili ako se uzima popust onda svakako ne moze telefon?
 

Prilozi

  • Screenshot_20210909-192039_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210909-192039_Samsung Internet.jpg
    61.4 KB · Pregleda: 71
Izvinjavam se ako je odgovoreno ali na koju cenu se tacno dobija 50% popusta pri prelasku sa prepaida na postpaid? Total 12 je bez telefona 2099 a sa telefonom 2999 pa se racuna na te cene ili ako se uzima popust onda svakako ne moze telefon?
Ta tu punu cenu od 3049 din.
 
Izvinjavam se ako je odgovoreno ali na koju cenu se tacno dobija 50% popusta pri prelasku sa prepaida na postpaid? Total 12 je bez telefona 2099 a sa telefonom 2999 pa se racuna na te cene ili ako se uzima popust onda svakako ne moze telefon?
Svakako ti se više isplati Total 25, za razliku od nekih 300rsd dobijaš duplo više aplikacija i duplo više interneta
 
Jel' se još nekom čini da Telenor čudno obračunava Internet kvote? :unsure:

Odgledao ceo film (reda 2GB) sa pauzama. Skinuo mi samo 500 MB sa HBO Go kvote, 1 GB sa Viber kvote (?), i reda 500 MB sa osnovne kvote...
Svih imao dovoljno,
 
Meni HBO uvek skine sa HBO, samo. Recimo prva sezona Wire je bila max 300mb po epizodi, a četvrta/peta sezona je otišla na mislim 1.3GB po epizodi.
 
nije mi se bas desavalo da mi za hbo skida sa viber kvote i sl, ali mi se desavalo da mi za deezer, viber, whatsapp itd skida sa glavne kvote dok saobracaj namenjen za pomenute aplikacije stoji netaknut.. zalio se par puta i odustao, svakako i u "glavnoj" kvoti imam dovoljno neta.
evo npr sada, whatsapp i deezer kotistim svakodnevno preko mobilne mreze a net stoji netaknut. hbo retko gledam na telefonu pa nisam obracao paznju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210912-133840.png
    Screenshot_20210912-133840.png
    351.9 KB · Pregleda: 49
Ako prelazim sa MTS na Telenor (inace je 063 broj, presao pre 10ak godina na MTS) koje "pogodnosti" mogu da ocekujem?
 
Ja sam upravo tako uradio pre 10ak dana. Podneo zahtev za prelazak na prepaid, odbio neke ponude mts-a, i broj prebacen na prepaid telenor. Posle par dana se pojavi opcija 50% popusta na pretplatu, u aplikaciji. Da li moze nesto vise od toga ne znam, posto je meni to sasvim ok, nisam ni pokusao nesto dodatno da pregovaram. :D
 
Verovatno ništa ako direktno ideš na postpaid.
Iskustva drugih kažu na prepaid, pa se registruješ, i kroz 24 h dobiješ ponudu 50% za postpaid, ali svakako treba da potvrdi neko ko je skorije radio prenos.
 
Ne vodi se automatski, mora još jednom da se ode i registruje.

Tako sam još davno izgubio jedan broj misleći da je automatski registrovan prilikom prenosa i više nisu hteli da mi ga daju (jer se nikada nije vodio na mene).
 
Ne vodi se automatski, mora još jednom da se ode i registruje.

Tako sam još davno izgubio jedan broj misleći da je automatski registrovan prilikom prenosa i više nisu hteli da mi ga daju (jer se nikada nije vodio na mene).
A ko može da ode i registruje ga? Tehnički ako se ne vodi ni na koga onda svako može da ga registruje na sebe.
 
U Telenor aplikaciji posle prebacivanja nije pisalo moje ime, sam sam ga upisao. Međutim, kad dopustiš "obradu podataka" traže identifikacioni dokument.
Pravo da ti kažem, nisam ni razmišljao o tome...
 
A ko može da ode i registruje ga? Tehnički ako se ne vodi ni na koga onda svako može da ga registruje na sebe.
Ne moze tako jer traze 5 pozvanih (poslednjih) poziva sa tog broja ako vec nemmas karticu sa sobom i jasno je da si ti vlasnik
 
Potpuno nelogično su to rešili.
Npr. u mts si automastki registrovan po prenosu broja, mislim i u Vip u isto.
Kod globaltela i telenora mora posebno nakon prenosa da se registruje.
 
Ne moze tako jer traze 5 pozvanih (poslednjih) poziva sa tog broja ako vec nemmas karticu sa sobom i jasno je da si ti vlasnik
Interesantno. Moj broj koji prenosim se vodi na kevu. Ona je podnela zahtev za prenos a ja koristim broj. Znači odem u Telenor i registrujem ga na sebe (pošto znam poslednjih 5 pozvanih)? 🙂
 
Pa meni su trazili minimum 5 pozvanih brojeva. Jedino ako nisu nezto menjali u proceduri.
 
Ako se broj već vodi na nekog i imate karticu kod sebe i onu plastiku sa puk kodom odradiće vam preregistraciju na vaše ime a ako broj nije registrovan onda je dovoljna samo kartica kao dokaz.
Nego ja sad pregovarao za dva broja i izvukao po meni dobar dill:
Jedan broj 50% popust na pretplatu i dupli gigabajti (total 12) a drugi uzeo uređaj sa 10000din popusta i 25% popust na pretplatu (go data+). Kontaktirao sam ih preko Twittera i rekao da želim da produžim ugovornu obavezu.
 
Evo noćas je prenet broj iz A1 (postpaid) u Telenor (prepaid). Keva je bila vlasnik broja i podnela je zahtev za prenos a ja sam danas otišao sa ličnom kartom i registrovao broj na sebe.
Samo me je radnica iz Telenora prodavnice pozvala da potvrdi da posedujem broj i potpisao sam saglasnost.
Sada čekam da se u roku od 72h pojavi prpmocija za prelazak na postpaid.
 
Koliko dugo treba da čekam odgovor na 50% za obnovu ugovora?
 
Instaliras moj telenor i pratis , ovako nude mojoj cerkici
 

Prilozi

  • viber_image_1.jpg
    viber_image_1.jpg
    52.4 KB · Pregleda: 168
  • viber_image_3.jpg
    viber_image_3.jpg
    56 KB · Pregleda: 123
  • viber_image-2.jpg
    viber_image-2.jpg
    55.9 KB · Pregleda: 153
Nazad
Vrh Dno