Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Ma ne kosta nista druze, posalji mi broj telefona na privatnu poruku pa cu te pozvati.
Odes u radnju i kazes moje ime i zavrsis sve, mozes i danas vec..
Da su neke igre koje me zanimaju, pa bih ti trazio mozda da mi pozajmis igru dok ne predjem, a ove dve nisu po mom ukusu :)
 
I mene su zvali iz GC za isti bundle prijavio sam se prosle nedelje!
Uzimam ...
 
zvali su me sad iz GameCentra (ako se ne varam 😂) i rekli da im sledece nedelje stize sony sa dve igre (deamon souls i sackboy big adventure) cena je 79 hiljada i rekli su mi da na kupovinu dodatne opreme imam jos 10% popust
Ako neko zeli da preuzme tu moju rezervaciju nek mi pise ovde pa cu mu proslediti
 
Ako se nekome ne sviđa DS, neka ga "baci" u oglase po razumnoj ceni. Ima zaineresovanih da se to kupi, a time će i da se ublaži cena bundle-a. :D
 
  • Like
Reagovanja: Wuk
Zar nije i dalje ona priča da neće da ti uvaže garanciju ako ne doneseš sve stvari iz bundle-a? Uključujući i igrice.

To koliko ja znam je bila samo neka prica, ja sam u Gigatronu za svoju konzolu pitao i rekli su mi da ne treba igrica. U najgorem slucaju, da se desi da traze mozes da pozajmis od nekoga i odneses, i posle kad vrate konzolu vratis igricu. Ali mi prosto nije logicno zasto bi to trazili
 
Zar nije i dalje ona priča da neće da ti uvaže garanciju ako ne doneseš sve stvari iz bundle-a? Uključujući i igrice.
Mislim da je neko skoro kačio fiskal gde je ponaosob iskazana svaka stavka iz bundle.
 
Da, ja sam kupio u GC, sve stavke su odvojene na računu. Ako nisu, onda nemojte da prodajete diskove (ili prodajte pa kupite ako nešto krene po zlu :D).
 
Uspeo ne uspeo, vise nema na sajtu :D
 
Stigao mi je mejl od GameS-a, konzola će biti dostupna za poručivanje sutra na sajtu. Link do konzole.

ps5.PNG
 
Upravo su sad pustili na Games. navali narode.

Ima jedno 30ak konzola kako su mi rekli.
 
znao sam da nema, ali sam svejedno otišao da vidim da li možda neki digital slučajno stoji dostupan :D
 
Realno prvi put kad se pojavi cist digital vise nikada nece prodati disk bundle...
 
Kad ce vise taj jbn digital stici cekam vec pola godine
Ja sad gledam na to iz ugla prodavaca, zasto bi oni narucivali digital dok ima velike potraznje? Sa ovim bundle igricama im je najveca zarada i ujedno ciste zalihe nekih igrica koje ne prodaju. Mislim da digital nece ni narucivati previse jer vide da prodaju i standard ekstra i razgrabi se odmah, koje god igrice da stave. Mislim da su zarade vece na igrici nego na opremi, mozda gresim
 
Na opremu daju 10% popust, bolje na KP uzeti...
 
Drugar koji radi u gigatronu je cuo od sefa da bi za dve nedellje trebalo da stigne oko 50 digitalnih konzoli reko sam mu da mi jednu rezervise.
Pa cemo videti.
 
Drugar koji radi u gigatronu je cuo od sefa da bi za dve nedellje trebalo da stigne oko 50 digitalnih konzoli reko sam mu da mi jednu rezervise.
Pa cemo videti.
Ako može neka rezerviše dve. :)
Sigurno kupujem čak i u onoj džojstik bundle varijanti.
 
Sad sam zvao gigatron u vezi digitalne verzije, da li ce je biti na stanju. Kaze lik nece je uopste dobijati zato sto u Srbiji nema playstation store i ne mogu se kupiti igre na taj nacin. Kazem mu da je moguce uzeti psn gift card na amazonu iz drugih drzava, kaze on da je upoznat sa tim, ali da ne bi bilo zabune sa nekim kupcima nece je prodavati. Cudno mi posto su neki sa foruma vec uzeli digital, sad ne znam iz koje radnje.
 
Nazad
Vrh Dno