Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Samo da prenesem utiske pregovora sa 064/733
Do sad žena imala O1 sa 3 gb neta, dodatkom druš. mreže i 10gb za yt, plaćala 1500din.
Danas joj ponudila gospodja iz mts sve isto samo sa 6gb neta i cenom računa od 1400din
Za njene potrebe odlična ponuda koju je i prihvatila.
 
pozdraav trebao bi mi savet 20.8 mi istice ugovor za omorika 2 paket..telefon necu uzimati i hteo bi da smanji troskove,tj predjem na omoriku 1 ali mi je malo interneta..da li neko ima savet,broj za pregovore,da li oni zovu mozda i nude nesto i kome bi mogao da se obratim da ne cekam kraj ugovora,ili je ipak cakanje jedina opcija..sada ne znam da li mnogo trazim ali 3gb u omorika 1 mi je malo da li je previse traziti 6 i 10 za yt ...da li kao clan chifta sa proslom porukom mogu da se obratim na taj broj i trazim neku ponudu ili moram da cekam njih...da li je procedura da se zatrazi prebacivanje u drugu mrezu ili to nije neophodno..
hvala unapred
 
prvo pozovi na 064/733 pa kad te zovne agent ti se sa njim cenkaj,ako ti ne odgovaraju ponude kad ti istekne ugovor odes u vip ili globaltel(online) i podneses zahtev za prenos broja.
Tek tada ćete pozvati sa najboljom mogućom ponudom,pa ako ti i to ne odgovara ti idi dalje.
Ja bih sad za moj broj najradije prešao u Vip i uzeo terabajt na 2 godine(1.4gb po danu)
 
Predpostavljam nesto u vezi tarifa i ukidanja rominga na ZB, verovatno ce preformulisati tarife ili neso izmeniti.
 
Mom klincu ističe UO i hteo bih da mu uz novi ugovor uzmem i telefon iz mts ponude. Trenutno je ponuda, blago rečeno, katastrofalna (ne ulazeći u priču o cenama).
Da li neko ima neki info o mogućim novim modelima koji će se nuditi u mts, ako uopšte imaju u planu tako nešto?
 
Probaj gigatron win win npr pa preko njih neki tel uz mts
Ja sam tako uze mi 9t kada ga mts nije imao
 
Stigla mi ispravka računa. Kažu da će mi 1gb roaming paket odbiti sa računa, jer ta usluga nije aktuelna za BIH kao. Nešto korektno i od njih.
 
Kolege,
zna li neko kako tarifiraju pozive i mb za postpaid tarife tipa omorika 1 u roamingu (konkretno CG ) od danas?
 
Kod Mts-a novine, za O1 prvih 6 meseci 100gb, za O2 prvih 12 meseci isto 100gb, za O3 prvih 12 meseci neogranicen net po full brzini.
 
I onda prodje to vreme i ostanu "koske" da glodjes.
 
Hvala, ali mislio sam na FUP ograničenje za net. Konkretno za Zmaj tarifu koja ima 10 GB.
 
Odlično.
Znači u CG normalno koristim paket za pozivanje i slanje SMS prema svim mrežama u CG i Srbiji i normalno koristim net, bez dodatnih troškova?

Bezveze im je ova ponuda sa 6/12 meseci 100 giga a ugovor 2 godine...
 
Odlično.
Znači u CG normalno koristim paket za pozivanje i slanje SMS prema svim mrežama u CG i Srbiji i normalno koristim net, bez dodatnih troškova?

Bezveze im je ova ponuda sa 6/12 meseci 100 giga a ugovor 2 godine...
Ne znaci. Znaci u CG normalno zoves i saljes sms svim mrezama u Srbiji i trosis svoj net iz paketa. A ako zoves CG mreze i saljes im sms, tarifira ti se kao da to radis iz Srbije (osim ako si neki od Omorika paketa pa imas free sms za Mtel i minute za mtel).
 
Ne znaci. Znaci u CG normalno zoves i saljes sms svim mrezama u Srbiji i trosis svoj net iz paketa. A ako zoves CG mreze i saljes im sms, tarifira ti se kao da to radis iz Srbije (osim ako si neki od Omorika paketa pa imas free sms za Mtel i minute za mtel).
Ovo nije tačno, dok si u nekoj od zemalja ZB možeš da zoveš i da šalješ sms-ove u bilo koju zemlju ZB sa minutima i sms-ovima iz paketa. Ako si u Srbiji tek onda se to naplaćuje kao međunarodni poziv.
Odlično.
Znači u CG normalno koristim paket za pozivanje i slanje SMS prema svim mrežama u CG i Srbiji i normalno koristim net, bez dodatnih troškova?

Bezveze im je ova ponuda sa 6/12 meseci 100 giga a ugovor 2 godine...
Tako je!
 
Ovo nije tačno, dok si u nekoj od zemalja ZB možeš da zoveš i da šalješ sms-ove u bilo koju zemlju ZB sa minutima i sms-ovima iz paketa. Ako si u Srbiji tek onda se to naplaćuje kao međunarodni poziv.

Tako je!
Ovo je prosto totalno netacno. Gde nalazis tu logiku? Nesto kod kuce ti se naplacuje, a odes tamo negde preko i onda ti se ne naplacuje? Kako mozes da dobijes na koriscenje neke minute i sms-ove tako naprosto kad odes preko, a kuci ih nemas? Ne zalecite se ljudi, ovo jednostavno nije istina i ljudi ne razumeju dobro o cemu se radi. Imate temu o tome na forumu gde je lepo objasnjeno.
 
Ovo je prosto totalno netacno. Gde nalazis tu logiku? Nesto kod kuce ti se naplacuje, a odes tamo negde preko i onda ti se ne naplacuje? Kako mozes da dobijes na koriscenje neke minute i sms-ove tako naprosto kad odes preko, a kuci ih nemas? Ne zalecite se ljudi, ovo jednostavno nije istina i ljudi ne razumeju dobro o cemu se radi. Imate temu o tome na forumu gde je lepo objasnjeno.
Žao mi je, ali to nije tačno. Sve je lepo objašnjeno u toj temi (Ukidanje rominga za Cg, Bih...) i na telenor sajtu (svi operateri moraju da poštuju ista pravila): "Svi pozvi upućeni ka brojevima mobilnih i fiksnih operatora koji svoje usluge pružaju u regionu Zapadnog Balkana spadaju u regulisane pozive i tarifiraju se na isti način kao u domaćem saobraćaju. U regulisane pozive spadaju svi pozivi upućeni ka pozivnim brojevima +381, +382, +383, +387, +389 i +355."
 
Šta im znači ovo sa godinama starosti? A1 ima za mlađe od X godina, a ovi za starije od 26. god.

1625136762492.png
 
Nazad
Vrh Dno