Šta je novo?

Pravilo za male oglase - 10 dana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nažalost i dalje nemam privilegije za male oglase iz nekog razloga, iako sam registrovan od 2008. :/
 
Imas 78 postova, potrebno je 250.
 
Imas 78 postova, potrebno je 250.
Ali ček, kako onda može ovaj član, na primer:


Videh da je neko napisao da je ili ili (ili 250 ili 10 godina članstva) pa sam zato pitao.
 
Ne znam zasto on ima member status a ti ne. To ce morati admini da provere.
 
Znas, cesto se zapitam citajuci nas forum da li mi kao narod jednostavno obozavamo teorije zavere ili smo samo totalno pukli pa u svemu vidimo zavere...
Nikoga ne zanima sta si i ko si dokle god ne krsis pravila, verovatno isti problem kao i sa prethodnom zaverom.

Inace hvala ti sto si me lepo nasmejao.
 
Videh da je neko napisao da je ili ili (ili 250 ili 10 godina članstva) pa sam zato pitao.
Nije ili ili, napisao sam kako je po trenutnom sistemu:
Članovi koji imaju status "3.5" Floppy" ili više, imaju pravo postavljanja oglasa. Za dobijanje tog statusa, neophodno je biti član barem 6 meseci i postaviti bar 250 poruka na forumu.
Tokom godina, sistem se menjao. Mislim da je ranije bilo potrebno 60 poruka za "Member" status i 6 meseci staža. Ko je napravio nalog u tom periodu i ostavio 60 poruka na forumu u okviru podforuma gde se poruke broje (u Clubbing se ne broje poruke), dobio je "Member" status, koji je sa novim forumom konvertovan u "3.5" Floppy" status.
Iz tog razloga on ima prava da postavlja oglase, a ti ne.

Ali postoje i greške sa permisijama koje su nastale prelaskom na kompletno drugu platformu. Kada ima vremena, Kutija se bavi time i koriguje.

Mada se ja slažem, trebalo bi unificirati statuse za sve članove, pogotovu sa manjim brojem poruka, bez obzira na to kada su se registrovali. Više puta sam interno skrenuo pažnju na to, pa kada bude vremena biće možda i toga.
 
Nije ili ili, napisao sam kako je po trenutnom sistemu:

Tokom godina, sistem se menjao. Mislim da je ranije bilo potrebno 60 poruka za "Member" status i 6 meseci staža. Ko je napravio nalog u tom periodu i ostavio 60 poruka na forumu u okviru podforuma gde se poruke broje (u Clubbing se ne broje poruke), dobio je "Member" status, koji je sa novim forumom konvertovan u "3.5" Floppy" status.
Iz tog razloga on ima prava da postavlja oglase, a ti ne.

Ali postoje i greške sa permisijama koje su nastale prelaskom na kompletno drugu platformu. Kada ima vremena, Kutija se bavi time i koriguje.

Mada se ja slažem, trebalo bi unificirati statuse za sve članove, pogotovu sa manjim brojem poruka, bez obzira na to kada su se registrovali. Više puta sam interno skrenuo pažnju na to, pa kada bude vremena biće možda i toga.
Aha, jasno, hvala na objašnjenju!
 
Bilo bi dobro kada bi se smanjio period prvog mogućeg komentara na manje od 24h. Pošto sam odmah prodao većinu stavki, a i dalje mi stižu pitanja. Mada ukapirao sam sad da mogu da menjam originalni post. Ali ipak bi bilo preglednije sa novim postom
 
Moze li da se dobije dozvola za gledanje i postavljanje oglasa?
Ja ih ne vidim.
 
To je bilo pre nekoliko godina ako se dobro sećam. Valjda postoji mogućnost da se vrati opcija nakon nekog vremena?
 
Coveka da sam ubio dobio bih blazu kaznu. :D
Ako ne moze postavljanje oglasa, moze li bar mogucnost citanja?
To je radilo na starijoj verziji foruma.
 
Coveka da sam ubio dobio bih blazu kaznu. :D
Ako ne moze postavljanje oglasa, moze li bar mogucnost citanja?
To je radilo na starijoj verziji foruma.
Samo što ti nisi Mitrovićev sin, a mi nismo zakonodavna korumpirana vlast ove države :)
Zloupotreba oglasa je vrlo striktno zabranjena jer smo jako mnogo puta lepo objasnili da su oglasi lične prirode. Ko izgubi privilegiju, izgubio ju je zauvek i popuštanja neće biti.
 
E sad ga pretera. Imao sam par novih telefona za prodaju ako se dobro sećam. Znači ništa ni od pukog čitanja oglasa?
 
Koja su trenutna pravila malih oglasa jer u istim pravilima ne pise nista?
 
Šta ne piše od onoga što te zanima?

Ja koliko vidim piše koliko predmeta sme u oglas, koliko često sme da se postavi, da su privilegija a ne pravo i da ih mogu koristiti redovni članovi, itd.

Šta fali?
 
Tu sam oko godinu dana sa 46 postova a nema pristup. Da li postoji ogranicenje koje se odnosi na broj postova?
 
Bilo je reči o tome na prethodnoj strani ove teme:
Članovi koji imaju status "3.5" Floppy" ili više, imaju pravo postavljanja oglasa. Za dobijanje tog statusa, neophodno je biti član barem 6 meseci i postaviti bar 250 poruka na forumu.
 
Napisali su da postavljanje oglasa nije pravo, već privilegija.
I to je to.
 
Ne možeš da čitaš ni kad si izlogovan u browser-u ili u private window?
 
Sta je onda problem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno