Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Po meni je praktičnije i sigurnije udružiti se i podeliti troškove jednog naloga na 4, kao što se to i radi na ovom forumu. 350din mesečno stvarno nije puno za ovakav servis.
 
Naravno, ukoliko se svaki mesec gleda Netflix sadržaj. Ja htedoh da isprobam pa je AE dobar za tako nešto, da vidim da li mi odgovara. Ako da, onda je bolje grupa, da ne upadam sada nekome u grupu i posle prve uplate kažem da mi ne odgovara i onda opet nosilac traži novog člana...
 
Ma kako može Netflix da ti ne odgovara? :):):)
 
@NAS za to što tebi treba postoji besplatni probni period, nema potrebe kupovati te jeftine naloge na AE.
 
Nešto sam čitao da nema više besplatnog probnog perioda ali možda grešim, bar meni nije bilo u opcijama prilikom plaćanja (jedino ako uzimaju ceo iznos pa vraćaju ukoliko prekinem korišćenje u nekom roku).
 
Izgleda da više ne nude prvi mesec besplatno. Bar ja ne vidim ponudu na sajtu.
 
E onda se izvinjavam, nisam znao da je to ukinuto.
 
Odgledao dve sezone Bloodline, ok serija, prevod na srpski i ćirilica i latinica. Sinoć krenem treću sezonu kad ono nema prevoda. To mi je već četvrti put da naiđem na prevode za samo jednu ili dve sezone. Ne znam, jeste slika odlična, Dolby vision i Dolby Atmos, ali za one koji nisu baš dobri sa engleskim ume da bude frustrirajuće.
 
Odgledao dve sezone Bloodline, ok serija, prevod na srpski i ćirilica i latinica. Sinoć krenem treću sezonu kad ono nema prevoda. To mi je već četvrti put da naiđem na prevode za samo jednu ili dve sezone. Ne znam, jeste slika odlična, Dolby vision i Dolby Atmos, ali za one koji nisu baš dobri sa engleskim ume da bude frustrirajuće.
Po stoti put, ako gledaš na kompu, instaliraj Substital add on
radi savršeno...
 
^ Onda ti nema pomoći... Osaim Kodi naravno, ko ja lično nisam mogao da nateram da gura Netflix add on.
 
Imate li hrvatski prevod za seriju Better call Saul. Na onom sajtu sto ste kacili ovde vezano za netflix prevode pise da prevod postoji ali kad pustim seriju prevoda hrvatskog nema
 
Na brzaka, prva sezona nema, peta sezona ima hr.

Na kodiju ima sve, pa i srpski.
 
od 2008. spajam sebi razne televizore (od plazme na ovamo), sa različitim računarima, putem jeftinih i skupljih HDMI kablova, i za ovih 13 godina, nikada nisam imao niti jedan problem
 
Imate li hrvatski prevod za seriju Better call Saul. Na onom sajtu sto ste kacili ovde vezano za netflix prevode pise da prevod postoji ali kad pustim seriju prevoda hrvatskog nema
Na tom sajtu uđeš u navedenu seriju i imaš detaljne podatke, šta je od epizoda prevedeno.
 
I sprzis HDMI ulaz na TV-u. Cesta pojava poslednjih godina.

PS: Znam tebi/i ostalima, nije.
Cesto se ljudima kvari televizor preporucio bih da ga ne ukljucujes da se ne bi pokvario.

PS:Ovaj post nema smisla kao i ovaj citirani
 
Imate li hrvatski prevod za seriju Better call Saul. Na onom sajtu sto ste kacili ovde vezano za netflix prevode pise da prevod postoji ali kad pustim seriju prevoda hrvatskog nema
Ima samo peta sezona, ali primetio sam da, i pored toga što piše na sajtu da za neki naslov ima prevoda, kod nas nema prevoda za hrvatski. Pretpostavljam da su u pitanju autorska prava za pojedine filmove i serije, odnosno verovatno se emituju na nekoj od naših televizija pa su blokirali prevode za Srbiju.
 
^Ma ne verujem, mi autorska prava, ko' bog i šeširdžija, pre će biti da je u pitanju hroničan bol u predelu spolovila da se bilo šta unapredi za Netflix Srbija korisnike...
 
Ukoliko ima neko slobodno mesto u grupi ili neko hoće da odustane, nek mi pošalje PM.

Hvala :)
 
Nije se niko javio, tako da nam ostaje da napravimo novu grupu.
Još 2 člana, javite se, delimo troškove na ravne časti :)
 
Imam problem sa novim nalogom, otvoren u Srbiji, Mastercard kreditna i debitna Mobi banke ne prolaze za placanje pretplate? Samo poruka da imaju poteskoca sa ovom platnom opcijom, njihov chat nije nista mogao da uradi osim da probam za 24h nekom drugom karticom. Jedna kartica ima dinare, druga EUR i nece da prodje.
 
Imam problem sa novim nalogom, otvoren u Srbiji, Mastercard kreditna i debitna Mobi banke ne prolaze za placanje pretplate? Samo poruka da imaju poteskoca sa ovom platnom opcijom, njihov chat nije nista mogao da uradi osim da probam za 24h nekom drugom karticom. Jedna kartica ima dinare, druga EUR i nece da prodje.
Najbolje ti je da priupitaš banku. Oni mogu da provere gde je zapelo sa transakcijom.
 
Banka uopste ne vidi pokusaje transakcija...
 
Juce mi se prvi put pojavio prozor za verifikaciju naloga preko email ili SMSa. Proslo sve ok preko SMSa. Vidjecemo koliko ce cesto to iskakati
 
Nazad
Vrh Dno