Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Koliko telefona mozes donijeti? :D
Imam par koji mi ne sluze kod kuce, pa da se skupi vaucera :)
Prema sajtu i sitnim slovima:
U slučaje reciklaže više telefona i dobijanja više vaučera, nije moguće sabirati vaučere tj. na cenu jednog novog uređaja moguće je primeti samo jedan vaučer.
 
Početak novog meseca i naravno nova pravila. Naravno lošije nego što je bilo.
Total 2 paket više nepostoji.
 
Ja sam pobjegao sad od MTS-a jer se slicno desilo. Ukinuli su jedinu tarifu koju sam razmatrao (Zmaj) isto sam cuo da su digli cijene telefonima (ne zanima me ja svoje uzimam van mreze). Sa druge strane kao dugogodisnji korisnik (17 godina ukupno, 12 na postpaid, redovan platisa) sam ih pitao da mi naprave ponudu koju ne mogu odbiti, izasli su sa 2 mlake ponude.
Onda skontah za Telenor i ponude i nadjoh sta mi pase, i neki dan podnio za prenos, MTS zove, nude nove ponude, ovaj put bolje, ali odbio sam ih uz pitanje sto mi nisu nista tako nudili kad sam ih pitao sam da se obavezem.
Nadam se da me sad u Telenoru nece docekati rasulo :D
 
Izuvaju sa cenama telefona dzaba im vauceri A51 u tehnomaniji na akciji 37000 a A71 43000. U Telenoru uz najjeftini paket Gostart na 24meseca 50.000 i 61.000
 
@sokratbg

Ako uzimaš na rate a51 je 36000 din. Na ovo ide i popust na reciklažu od 12000 din.

Znači 24000 din plus tarifa koju hoćeš (recimo total 5 - 1800 din).
 
Ali na GoData+ koji je duplo skuplji... Go Star ne može na rate.
 
Pa dobro uvek je bilo da se kupovina telefona preko operatera ne isplati, da ne daju telefone na rate ne bih prodali ništa.
 
"Ogrebao" sam 500 dinara popusta na kupovinu dodatne opreme. Piše u Telenor poslovnici pokazati dobijen vaučer sa bar kodom. Postoji li neki način da isti poklonim nekome ko je zainteresovan?
 
Ne moze, vezano je za korisnika.

Upravo mi rekose da mogu da uzmem a71 iako imam 50% na pretplatu koju sam potpisao u decembru. Ostaje mi popust od 50% a telefon me izadje ~28500 ako donesem neki krs.
 
Uz koju tarifu ti to nude?
 
Ne moze, vezano je za korisnika.

Upravo mi rekose da mogu da uzmem a71 iako imam 50% na pretplatu koju sam potpisao u decembru. Ostaje mi popust od 50% a telefon me izadje ~28500 ako donesem neki krs.
Mislim da nisi dobro razumeo ili je hteo da te obradi. Nema šanse da zadržiš popust na pretplatu od 50% i uzmeš telefon na rate. Možeš da uzmeš telefon na rate ali uz zvaničnu ponudu (total data+ je jedino 50% popust na pretplatu ako uzimaš fon na rate ali je to opet zvanična ponuda).
 
sredinom meseca mi ističe ugovor sa telenorom, trenutno imam total 4 paket i ne zadovoljava mi potrebe.. potreban mi je jači ugovor, tj više interneta stim što mi minuti i. nisu prioritet (100min mesečno okej).
da li neko ima nekakav predlog? da li može nekakav dogovor direktno sa njima?
 
Zavisi koliko si spreman da platiš. Daju 50% popusta na pakete, gledaj onu višu precrtanu cenu.

Ja imam npr 50% na Go data +, 15gb +2 aplikacije sa po 10gb zs 1125din.

Pa sad vidi koliko tebi treba neta i koliko si spreman da platiš.
 
Momci kako koristite vaucer 1000 din, sta mozete da kupite osim maski za telefon, da li ovo vazi za samsung slusalice (bubice) da se uracuna u cenu?
 

Prilozi

  • IMG_20210403_214636.jpg
    IMG_20210403_214636.jpg
    131.5 KB · Pregleda: 35
Zavisi koliko si spreman da platiš. Daju 50% popusta na pakete, gledaj onu višu precrtanu cenu.

Ja imam npr 50% na Go data +, 15gb +2 aplikacije sa po 10gb zs 1125din.

Pa sad vidi koliko tebi treba neta i koliko si spreman da platiš.
IMG-20210403-221706.jpg

to je ovaj??
pa to bi mi odgovaralo, skroz okej.. pošto mi je trenutno bitniji net nego poruke i pozivi.. uostalom imam bekap mts i global.
 
Da, to je taj. Pošalji im poruku na FB chat ili Twitter, ili u krajnjem slučaju email. Kaži da hoćeš da te kontaktira neko u vezi produženja ugovorne obaveze.
 
Momci kako koristite vaucer 1000 din, sta mozete da kupite osim maski za telefon, da li ovo vazi za samsung slusalice (bubice) da se uracuna u cenu?
Ja sam kupio slušalice sa popustom u iznosu vaučera, a drugi vaučer iskoristio kod kupovine punjača. Možeš na rate da kupiš, odbiju prvo vaučer i ostatak kako hoćeš, ti biraš broj rata
 
Ok, znaci mogu da iskoristim ovaj vaucer od 1000 din za ove Samsung slusalice koje kostaju 1080din, super. U ponedeljak idem da uzmem.
 

Prilozi

  • IMG_20210403_234418.jpg
    IMG_20210403_234418.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 32
Da, to je taj. Pošalji im poruku na FB chat ili Twitter, ili u krajnjem slučaju email. Kaži da hoćeš da te kontaktira neko u vezi produženja ugovorne obaveze.
kritikovao sam ih na twitteru i obratili su mi se privatnom porukom i tražili odobrenje da me neko kontaktira kroz par dana..
 
Drustvo, da li neko ima kod za popust na telefon od 5000 ili 10000, a da ne zeli da ga koristi bio bih zahvalan. Moze u pp
 
Može i meni taj popust ako ima neko, trebao bih u toku nedelje da idem da uzmem neki fon...
 
Nazad
Vrh Dno