Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

U novembru i decembru je bio za par dolara jeftiniji, ako ti to nesto znaci :D
 
Ljudi treba mi pomoć...

Da li iko ima Days gone za PS4 igra za region CUSA09176?

Treba mi igra baš za taj region kako bih mogao da nastavim save, jer nemam vremena da ponovo ulupam 20 sati...

Počeo sam igrati na PSNow, ali nisam bio svestan da će igru izvbaciti iz ponude pa sam igrao svega par dana (čini mi se početkom nove godine, jer su je već drugog ili trećeg izbacili)...

Na RI forumu svi kuliraju, ili niko nema, ili ih bole da se cimaju da pogledaju za koji region im je igra...

I iznajmljivanje na dve nedelje je opcija, čak i pre kupovine, čisto da obrnem...

Nisam namerno stavio u oglasi temu, jer će ovde više ljudi videti...

Hvala
 
Koji ti je to nalog?
Ako ti nešto znači, ja sam igrao na UK, igra je kupljena čini mi se na US ili Singapur, ne sećam se.

I kako da ti prebacima "save" sa konzole? Ako odgovara taj CUS. :D
 
Koji ti je to nalog?
Ako ti nešto znači, ja sam igrao na UK, igra je kupljena čini mi se na US ili Singapur, ne sećam se.

I kako da ti prebacima "save" sa konzole? Ako odgovara taj CUS. :D
Nisam skontao pitanje.

Treba mi nosliac nalog za Days gone igru za region CUSA09176, kako bih mogao da nastavim svoj save, ne treba mi tuđi save.

Siguran sa, da igra rađena za UK, EU ili USA region radi na bilo kom (pa i singapurćanskom) nalogu, ali samo ako je igraš ispočetka.

A to meni nije cilj, zato mi treba igra za region CUSA09176 jer je moj save za igru iz tog regiona.

Najgore je to što i kad bih sad hteo da kupim igru na PS Store, morao bih da gledam u pasulj na kojem se storu se prodaje igra za region CUSA09176 pa da pravim nalog na tom storu.

Videću, mislio sam da neko ima, ali očigledno je problematika...
 
Nije gledanje u pasulj, kada udjes na odredjenu igru na PSN sajtu gore u linku ispise sifru.

Ova tvoja je za UK region.

store.playstation.com/en-gb/product/EP9000-CUSA09176_00-DAYSGONECOMPLETE
 
@kure1982 Nismo se onda razumeli. Ja sam te rayumeo da ti treba "save" iz igre, pa sam te yato pitao kako da ti to pošaljem.

Ne mogu da ti dam moj nalog. 🎃
 
Dajte neku preporuku za dobre trke? Po mogućstvu da postoji opcija za 2 igrača i ako je to moguće da liči na Asphalt sa Androida 😳😁
 
Rekoh možda neko nešto iz ličnog iskustva ko igra i Asphalt i PS4 da preporuči, Google imamo svi. Co-op nije prioritet, više ovo drugo, da ima neku priču i zadatke kao u Asphalt-u ne puko trkanje i budženje automobila.
 
^Nisam zapratio raspored izlaženja... Prva igra sa spiska startuje 25.03, i kako onda, svakih nedelju dana sledeća?
 
Mislim da će 25. marta svih 10 biti besplatno. A onda će Horizon: Zero Dawn biti besplatna 19. aprila.
 
^ Isti slučaj. Samo što sam Moss uzeo pre 3 nedelje. Ali šta ćeš, idemo dalje. :)
 
Pozdrav svima, jedno kratko pitanje. Gde da kupim neke igrice za PS4? Može i poruka ako ne sme ime radnje da se napiše. U pitanju su klinci od brata od tetke, ja se ne razumem, ne znam ni da li se kupuju fizički diskovi, ili se sve online kupuje? Ako imate sugestije, molim vas da pomognete 😁
 
Pozdrav svima, jedno kratko pitanje. Gde da kupim neke igrice za PS4? Može i poruka ako ne sme ime radnje da se napiše. U pitanju su klinci od brata od tetke, ja se ne razumem, ne znam ni da li se kupuju fizički diskovi, ili se sve online kupuje? Ako imate sugestije, molim vas da pomognete 😁
Možeš digitalne igre a možeš i diskove.
 
Nisam ispratio za neke od ovih igara koje su na Play at home promociji, a gde piše required (npr. za Moss VR headset required i PS Camera required), da li je to required u smislu da to imperativno i bez tih gadžeta igra ne može da se igra, ili je to samo preporuka proizvođača igre pa igra može da se igra ali je doživljaj manje intenzivan?
 
Pa sto mi niko ne kaze :D da se RDR1 i Uncharted HD Collection mogu za dzabe skinuti i igrati sve dok se ima uplacen PS Now (60 dolara za godinu dana).
Onda mi PS3 gubi smisao u kolekciji.
Tek sam krenuo RDR1 da igram na PS3, verovatno cu da zavrsim.
Post automatically merged:

Nisam ispratio za neke od ovih igara koje su na Play at home promociji, a gde piše required (npr. za Moss VR headset required i PS Camera required), da li je to required u smislu da to imperativno i bez tih gadžeta igra ne može da se igra, ili je to samo preporuka proizvođača igre pa igra može da se igra ali je doživljaj manje intenzivan?
Mora da se ima VR, kad skines i pokrenes igru izadje poruka prikacite VR set.
 
Pa sto mi niko ne kaze :D da se RDR1 i Uncharted HD Collection mogu za dzabe skinuti i igrati sve dok se ima uplacen PS Now (60 dolara za godinu dana).
Onda mi PS3 gubi smisao u kolekciji.
Tek sam krenuo RDR1 da igram na PS3, verovatno cu da zavrsim.
Post automatically merged:


Mora da se ima VR, kad skines i pokrenes igru izadje poruka prikacite VR set.
Brate, ajd' pitaj tako da te ljudi razumeju, pa će ti možda neko i odgovoriti...
Ako pitaš da li ako imaš uplaćen PSN možeš na PS4 ili PS5 igrati PS3 only igre kao npr. RDR1, odgovor je da ne možeš...

EDIT: Hvala za objašnjenje u vezi neophodne opreme, tako sam i mislio...
 
ima neki info koje ce igre biti za mjesec April PS Plus ?
 
Nazad
Vrh Dno