Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Znaci da ih ocekujemo na kp za cc800 😁, ajde budimo realni ko da odoli iskusenju. 😀
 
Ako se zove sada da se poruči, tek za sledeću turu može da bude dostavljen?
 
Haha, pa ovo je komedija onda.
 
Ja kad sam ih zvao tamo u jan-feb, da napomenem da može i standard, rekoše da proverim u više CL radnji jer nisu umreženi.. Tako sam i uradio.
@MisliM_StvaRnO Ma jok, da su one cene pred novu godinu, pa i da se proda.., al' sad za ~800e ne može ni rtx3080..
 
Poslednja izmena:
Sada izgleda da je CL daleko ozbiljniji od 3G, CL prodaje konzole dok 3G samo periferiju, a konzole ni da spomenu.
 
@homer_nvfreak I dalje se dobija baš malo konzola, tipa 2-4 po radnji. To sam danas saznao.
P.S.
Kako se čuje vama coil whine(digitalku imam)? Kad uđem u igru, može da se čuje ako konzola stoji uz monitor, baš blizu. U dnevnoj sobi kad je udaljena par metara, ne čuje se. Xbox series s je dosta tiši, skoro nečujan, baš sam sad uporedio.
Čuje se slično kao kod ovog lika na 1:23, dobro ne baš ovako glasno, ali sličan zvuk.
 
Kakav je bre ovo bahati video sa 10 konzola oko tv-a na svu ovu nestasicu i neimastinu.
 
@homer_nvfreak I dalje se dobija baš malo konzola, tipa 2-4 po radnji. To sam danas saznao.
P.S.
Kako se čuje vama coil whine(digitalku imam)? Kad uđem u igru, može da se čuje ako konzola stoji uz monitor, baš blizu. U dnevnoj sobi kad je udaljena par metara, ne čuje se. Xbox series s je dosta tiši, skoro nečujan, baš sam sad uporedio.
Čuje se slično kao kod ovog lika na 1:23, dobro ne baš ovako glasno, ali sličan zvuk.

Da, ako držiš konzolu na glavi umesto slušalica čuje se :)
 
Ma ovo samo probao, odradio update softvera i džojstika. Uff, sad xbox controller deluje kao genericki gembird od 500 dinara u odnosu na ovo čudo 😂
@MisliM_StvaRnO Pa rekao je scalpers are scumbags xD
 
Pala cena na KP na 720-750e.. :D jos malo i to je to, cekanju je kraj! :D
 
500e je bese (bila) cena za Disk verziju ?
 
Ponuda ps5 konzola na KP je do pre 2 dana bila na 2 stranice, danas ponuda ide na 3 pune stranice.
Ova zadnja isporuka u CL je ucinila svoje. 😂😂😂
 
Nesto ne verujem da iko vise i kupuje na KP. Kome je hitno bilo verovatno je vec pljunuo lovu, a mi ostali cekamo prodavnice da nabave. Bas me zanima kako ce scalperi da izvuku ulozeno :D
 
Nadajmo se da neće nikad, samo ono što su dali 🥰
 
Ma ja se nadam da izgube neku paricu na tome, koliko su svi alavo usli u celu pricu. Ali da ne idemo u offtopic i dalje

Ja sam pre 2-3 dana isao do GameS-a neki DS4 reklamirao u garanciji, i pitao prodavce kada ocekuju ps5. Rekose mi kao bice za mesec-mesec ipo dana u radnjama udjes i kupis bez ikakvih listi cekanja i slicno. Meni malo zvuci optimisticno to, ali eto oni tako rekose.
 
Ko je hteo da proda i zaradi, to je uradio. Ja sam u novembru/decembru od kolege imao ponudu od 1300e, a nisam ni tražio kupca. Nisam prodao.

Da nije ovakva situacija gde je sve zatvoreno, da i cena kartica nije takva kakva je zbog kriptovaluta, verovatno bih i prodao. Ovako mi je vredelo i više od tih para. :)
 
Ponuda ps5 konzola na KP je do pre 2 dana bila na 2 stranice, danas ponuda ide na 3 pune stranice.
Ova zadnja isporuka u CL je ucinila svoje. 😂😂😂
nista to nije iz domacih radnji, bio je mozda jedan bukvalno
a i kako bi i bilo kada CL dobija po 10-ak konzola po turi (njihove reci)
licno mislim da je to sve preskupo (cak i da je regularna cena) za veliki rizik koji nosi odsustvo domace garancije, ovde je nas kolega forumas dobio zamensku konzolu za 2 dana sa domacom garancijom, ovo sa KP je bas nezgodno znajuci kakva je vecina prodavaca tamo (jedva odgovaraju na poruke i pozive i kad hoce da prodaju), ima slucajeva da ljude blokiraju posle prodaje itd.
 
Ko je cekao do sada nema potrebe za KP pa da je i ista cena kao u radnji.
 
Slazem se sa vama, definitivno je mnogo bolje uzeti u domacim radnjama sad kad su cene normalne i konkurentne.
Ja sam i ps4 uzeo u radnji kod nas kad je bio black friday popust, ipak je sigurnost garancije nesto na sta treba da se obrati paznja.
 
Ja sam vagao ocu necu, na kraju sam prelomio cekam domace radnje i tamo uzimam 100%. Rizik mi je ovo preko ovih na KP zbog garancije a i zašto nekog da častim tek tako 200e na njegovo ugrađivanje u cenu, nije malo.
 
U jednoj od domacih firmi su mi nudili dodatnu garanciju od jos 2 godine, kao i garanciju za padove i slicne nesrece....
 
Nazad
Vrh Dno