Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ima li neko dobru alternativu za gfxpeers.net ?
 
Pa da , ali mi treba invite recimo :)
 
beskorisna , posto se sada sve svodi na upload ratio , koji se kupuje zbog mesecnog odrzavanja servera.
 
1xHDBits - ako ima nekog ko je bio na AHD a nije nasao zamenu
3xFL - ako ti nije dovoljan IPT ili RT

PM jedino ako planiras da koristis nalog
 
Uh ja bih se prijavio za HDbits, ali ne smem. Prošli put sam dobio pozivnicu, ali iz nekog razloga mi IP bio na blacklisti i odma su ukinuli pozivnicu (a to je klasičan IP za Srbiju). Ako budeš nekome davao pozivnicu obavezno proveri IP, čisto da ne propadne pozivnica. Na spamhaus org, mi je admin HDbitsa proverio da IP nije dobar.

Edit: Sad sam proverio, nije mi IP na blacklisti tako da se prijavljujem za pozivnicu, ako nije neko pre mene.
 
Poslednja izmena:
Velikodusan gest. Svaka cast!
 
Uh ja bih se prijavio za HDbits, ali ne smem. Prošli put sam dobio pozivnicu, ali iz nekog razloga mi IP bio na blacklisti i odma su ukinuli pozivnicu (a to je klasičan IP za Srbiju). Ako budeš nekome davao pozivnicu obavezno proveri IP, čisto da ne propadne pozivnica. Na spamhaus org, mi je admin HDbitsa proverio da IP nije dobar.

Edit: Sad sam proverio, nije mi IP na blacklisti tako da se prijavljujem za pozivnicu, ako nije neko pre mene.
Ne propada pozivnica,nemoj da se sekiraš,vrati se vlasniku.Uvek se ima četiri.
 
Posle duzeg vremena krenuo recruitment za PTP, na iTS trackeru. Imam nalog tamo, ali nazalost nisam dovoljno jaka klasa da bih konkurisao...

Ali eto, mozda neko jeste, pa iskoristite dok se moze :)
 
Ti jaki trackeri su medjusbno povezani, tj. na forumu ima tema o pozivnicama. Ja sam na par tako upao.
 
Videh, ali kasno sam primetio i javio se momku, verovatno je vec poslao nekome.
 
Posle duzeg vremena krenuo recruitment za PTP, na iTS trackeru. Imam nalog tamo, ali nazalost nisam dovoljno jaka klasa da bih konkurisao...

Ali eto, mozda neko jeste, pa iskoristite dok se moze :)
Ako ne želiš javno da pišeš, da li bi bar u privatnoj poruci podelio koji su zahtevi, odnosno šta je potrebno ispuniti za klasu na iTS-u koja može da aplicira?


A zasto ne probas preko HDBits? Mislim da i tamo ima recruitment.
Ja jedino nađoh temu ptp na "đubrištu" foruma.
 
Ako ne želiš javno da pišeš, da li bi bar u privatnoj poruci podelio koji su zahtevi, odnosno šta je potrebno ispuniti za klasu na iTS-u koja može da aplicira?

Mislim da se trazi da je account star bar godinu dana + minimum 2500 downloada.

Prošli put sam dobio pozivnicu, ali iz nekog razloga mi IP bio na blacklisti i odma su ukinuli pozivnicu (a to je klasičan IP za Srbiju).

Ovo se i meni dogodilo. Tj. pisalo mi otprilike "Risky IP, country not determined".

Ima li neko mozda ideju sta je problem i kako se moze resiti? Klasican srpski kucni IP, nikada mi se nista slicno nije desilo...
 
2500 downloada ili 2500 snatcheva? Nije isto jer ako si aktivan kao uploader na trekeru, svaki download torrenta koji si ti okačio se tebi takođe broji kao snatch pa onda koliko god ta brojka delovala nedostižno, možda i nije toliko teško dostići ako već imaš "staža" pa da ti ta stavka ne predstavlja problem. Doduše u svim regruterskim temama koje sam video o tom trekeru se navodi da je za opstanak na sajtu neophodno poznavanje ili enkodovanja bluray filmova ili ripovanja audio diskova u flac... Prosto za napredovanje nije dovoljno da se samo pridržavaš pravila i da skidaš i seeduješ sadržaj koji drugi članovi kače.
 
U pravu si, lose sam se izrazio, 2500 snatcheva. Nije nedostizno, ali nije ni naivno. Za opstanak na sajtu jeste dovoljno pridrzavanje pravila i sidovanje, ali za napredak u klase koje imaju pristup invite delu foruma valja uploadovati i biti strpljiv...
 
Inace, sto se tice HDB-a, zeleo bih da upozorim ljude da budu oprezni kad nude/traze pozivnice. Tracker ima nekakvog automatskog bota koji pri registraciji ponistava invite ako detektuje IP adresu kao rizicnu. Invite bi trebalo da bude vracen vlasniku, ali se desava i da ga ne vrate, bar mi tako rece juce covek koji je nekada bio deo staff-a. Ja sam juce imao nestvarnu srecu da mi se u istom danu ponude dva sjajna momka sa HDB inviteom, ali na kraju zbog problematicnog IP-a nisam uspeo da se registrujem. A zasto je problematican pojma nemam, tipican srpski IP, VPN ne koristim, nikada nigde nisam bio banovan niti imao slican problem... Ko ce ga znati, navodno neke internet provajdere detektuje kao sumnjive. Ja koristim supernovin (ex radijus vektor) dinamicki IP, pa eto da znate da to moze izazvati neku problematiku tamo. Zato je najbolje pre slanja invite-a proveriti sa staffom da li ce IP biti odobren, da se ne bi rizikovalo sa propadanjem invite-a...

Sorry zbog duplog posta, isteklo mi vreme za edit.
 
Rigorozni su verovatno. Ja sam isto na Supernovi i verujem da bih i ja imao problem da već nemam account.
 
I koliki su sanse za to? Ko da svako drugi ima akaunt na HDBits-a?
Problematicna ip, izgleda da mnogo cepidlace ovi sa hdbits-a.
Velika, zato sto vrlo verovatno banuju citav opseg adresa kada neko napravi problem.
 
U pravu si, lose sam se izrazio, 2500 snatcheva. Nije nedostizno, ali nije ni naivno. Za opstanak na sajtu jeste dovoljno pridrzavanje pravila i sidovanje, ali za napredak u klase koje imaju pristup invite delu foruma valja uploadovati i biti strpljiv...
Za veliki broj snatcheva koristite rss feed, definišite šta da skida i spremite prostor
 
Pisao sam ovde kako još jednostavnije od rss-a doći do velikog broja snečeva za kratko vreme, naravno na trekerima koji imaju ovu funkcionalnost.
 
Kada budem uzeo novi hard moraću da uradim to. Fali mi par TB i nešto manje od 1500 snečeva za Master klasu.
 
Imam par pozivnica za TorrentLeech, IP torrents, Yuwabits, Eliteunitedcrew pa pišite ako nekome znači.
Planiram da ovih dana okačim par torrenata na TV-vault pa ću nadam se i tamo steći pravo za pozivanje.

P.S. Da li ima neko bafera na RED-u da mi pomogne da napravim nešto uploada. Okačio sam desetak albuma Divljih Jagoda u FLAC (100% log) pa ako želite i možete, svucite :)
Hvala :)
 
Nazad
Vrh Dno