Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Uspelo je! Hvala! Deinstalirao sam Kodi pomoću Revo, a zatim prekopirao folder sa kompa na laptop. Sve je kao preslikano. Naravno, instalirao sam verziju 18.9.
 
Jel prolazi ta fora sa backupom foldera i na androidu?
 
Ti si preskočio jednu a ja sam godinama bio na onoj 16.7 Jarvis, tako nekako. Nakon nje instalirao 18 i ne mrdam dalje.
 
Meni se sam apdejtovao na 19, i više ne radi SMB share. Serviio radi ok, moraću očigledno da vratim 18-cu i da isključim auto update.
 
Kod mene radi SMB. Jedino ne radi add-on Titlovi(oficijelni), Netflix (mora novi repozitorijum) i Seren radi.
Android TV
 
ccc, tolike godine koristite Kodi a ne znate i dalje da na Windows-u Kodi može da se koristi u portable režimu: instalira se u neki svoj podfolder gde god korisnik želi > napravi se prečica do kodi.exe> Properties od prečice i doda se u Target polje na kraj "-p" svič i umesto da trpa stvari u AppData to drži u "portable_data" folderu. I eto totalno nezavisna instalacija od glavne tj od svih ostalih. Ja imam 3-4 verije Kodi-a na kompu :D :D
 
Kod mene radi SMB.
Koristiš li nalog sa username/password za logovanje? Meni je server na kućnom PC-u gde nemam user i pass, i ranije je to radilo fino. Vratio sam v18.9, mrzelo me da podešavam naloge na PC.
 
Ne, podešavanja su min SMB v1 i max SMB v3
 
Kakav fail za update... Android TV , sam odradio update 🙄🙄🙄
Gde da pratim kada će da proradi the Crew addon?
 
Treba da imate Kodi Six addon instaliran koji radi translate sa Python-a 2.25 na 3.0.0, https://github.com/romanvm/kodi.six/releases

A onda editujete addon.xml tih pluginova koji vam ne rade na Matrix-u

  1. change version="1.1.0" to version="1.1.0+matrix" (verziju promenite u odgovarajucu)
  2. change addon="xbmc.python" version="2.25.0" to addon="xbmc.python" version="3.0.0"
 
Нисам пробавао ово изнад што је написано, али према форуму титлови - не ради. Ако је неко пробао и ради му, нека се јави.
 
Uspeo sam da enablujem addon ali dobijam gresku prilikom search-a, hmm, izgleda da jos nesto treba da se promeni...
 
Da li postoji neki valitetan add on za gledanje filmova i serija (Elementum ne racunam), Probao sa Venom, Crew, Exodus, Covenant i jos nekiliko addonova, ali, uglavnom nema strimova. Ranije je sve to lepo radilo.

Sta vi koristite?
 
Da li postoji neki valitetan add on za gledanje filmova i serija (Elementum ne racunam), Probao sa Venom, Crew, Exodus, Covenant i jos nekiliko addonova, ali, uglavnom nema strimova. Ranije je sve to lepo radilo.

Sta vi koristite?
Ja imam nekih par ali to su oni koji se plaćaju tako da nisu za ovu priču. A elementum - šta to nema u njemu, daj primjer.
 
Mozda je covek u inostranstvu pa ne sme da ga koristi.
 
Ja imam nekih par ali to su oni koji se plaćaju tako da nisu za ovu priču. A elementum - šta to nema u njemu, daj primjer.
Kod elementuma u 50% slucajeva ne pronalazi nikakav link, tj. ne izbacuje mi torente ili ih pronadje, ali ne moze da pusti. Evo, bas sam na brzinu, nasumicno, probao, Friends S2 The one after Super Bowl izbacuje - One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.

Tako je na vecini serija, ali i na pojedinim filmovima.

Zato i trazim neku alternativu.


PS: Nisam u inostranstvu :)
 
3xUOGbb.png
 
Ne znam. Kod mene ne sljaka. Uspelo je da mi pusti epizodu, ali je umesto nje, bio neki anime...
Mozda je do podesavanja. Namestio sam ih prema preporuci clana foruma. Bilo je par skrinsotova njegovih podesavanja... uglavnom, vrlo malo toga pusti...
 
Ne znam. Kod mene ne sljaka. Uspelo je da mi pusti epizodu, ali je umesto nje, bio neki anime...
Mozda je do podesavanja. Namestio sam ih prema preporuci clana foruma. Bilo je par skrinsotova njegovih podesavanja... uglavnom, vrlo malo toga pusti...
Jesi li uopšte posešavao u Burst - koji trakeri su ti uklučeni. Na svim ovima na slici imaš ti seriju

 
One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.

Tako je na vecini serija, ali i na pojedinim filmovima.

Zato i trazim neku alternativu.


PS: Nisam u inostranstvu :)
Kad ti izbaci tu poruku idi u podesavanja elementuma pa u poslednjoj opciji nadji opciju clear cashe i izbrisi kes. Posle toga ti nece izbacivati tu poruku.
 
Sta je sa HBO GO aplikacijom?Izbacuje mi stalno Communication error...
 
Ko ima problem sa novom verzijom (ili ne odgovara matrix), postoje stare verzije za download i radi sve sto ne radi sa novom.
Samo da se potrazi older kodi versions for download.
 
Jesi li uopšte posešavao u Burst - koji trakeri su ti uklučeni. Na svim ovima na slici imaš ti seriju

Podesavao sam.
Ma, ne pitam sve ovo zbog prijatelja. Njih sam samo nasumicno probao, da vidim, da li rade... jednostavno sam postavio pitanje, da vidim, kako Elementum radi kod ostalih.
Nije smak sveta, ne sljaka bas najbolje, idemo dalje.

Gileb, probao sam ovo sto si napisao, ali i dalje je isto. Hvala.
 
Novi KODI Matrix mi je pobrisao ADDon za Serbia LIVE....
prilikom pokusaja ponovne instalacije dobijam poruku da verzija nije kompatibilna sa Matrixom
idiotluk

sta sad... treba deinstalirati I vracati na prethodnu verziju KODIja ?
 
Nazad
Vrh Dno