Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze li mi neko reci, kako da ukljucim full screen daljincem, na jednoj aplikaciji mi daje malu sliku sa epg-om
 
moze li mi neko reci, kako da ukljucim full screen daljincem, na jednoj aplikaciji mi daje malu sliku sa epg-om
Mala slika sa EPG-om? TiviMate? :D

Ako je TiviMate u pitanju, kad imaš mali pregled kanala sa EPG-om ispod to ti je uključen Channel preview u opcijama. Otvaraš full screen kad ponovo klikneš na kanal. Možeš podesiti da odmah otvori Fullscreen bez da te ostavlja na maloj slici ili isključiti Preview skroz. Ako je stvarno TiviMate onda moraš sam proći sve opcije mapiranja daljinca, toliko je opcija a mi ne znamo šta ti tačno odgovara. Moraš sam podesiti.

Svakako nam prvo reci koja je aplikacija, samo nagađam da je TiviMate.
 
Poslednja izmena:
Hvala na tabeli
Bitno je naglasiti da verzija firmwarea mora biti 0133.03.07 ili novija. Znaci da sdmc korisnici jos ne mogu da upare daljinac sa televizorom jer je trenutno na verziji 0133.02.15
Gledah ono uputstvo ali mi slovenacki ne ide[emoji2] , moze pomoc kako odraditi u dve recenice, ako te ne mrzi naravno?

Imam LG tv i zanima me da li ovo programiranje u potpunosti menja funkcije fabrickog daljinca?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Gledah ono uputstvo ali mi slovenacki ne ide[emoji2] , moze pomoc kako odraditi u dve recenice, ako te ne mrzi naravno?

Imam LG tv i zanima me da li ovo programiranje u potpunosti menja funkcije fabrickog daljinca?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
Ukratko
Povezuje daljinski sa tv-om preko IR opcije, ne mjenja ti nista za box, prvo gore lijevo dugme mjenjas tv ili box sta ćeš

Pritisnes to dugme i ok, par sekundi dok zelena lampica ne zasvijetli skroz, onda ukucas kod, ona se ugasi i onda opet pritisnes da koristiš daljinski za TV i vidiš je li taj kod ok [emoji16]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ukratko:

1) postoji Google translate
2) text iz PDF-a može da se selektuje i kopira (zamisli :D)
 
Mala slika sa EPG-om? TiviMate? :D

Ako je TiviMate u pitanju, kad imaš mali pregled kanala sa EPG-om ispod to ti je uključen Channel preview u opcijama. Otvaraš full screen kad ponovo klikneš na kanal. Možeš podesiti da odmah otvori Fullscreen bez da te ostavlja na maloj slici ili isključiti Preview skroz. Ako je stvarno TiviMate onda moraš sam proći sve opcije mapiranja daljinca, toliko je opcija a mi ne znamo šta ti tačno odgovara. Moraš sam podesiti.

Svakako nam prvo reci koja je aplikacija, samo nagađam da je TiviMate.

hvala, reseno
 
Pozdrav svima,
jel postoji mogucnost da se aktivira WI FI adapter na KAON EON box-u_
 
Zavisi od toga koji čipset koristi tvoj USB-WiFi adapter i da li je Linux kernel za KAON kompajliran sa podrškom za taj čipset.
 
Ukratko:

1) postoji Google translate
2) text iz PDF-a može da se selektuje i kopira (zamisli :D)
Ajde ga ti selektuj [emoji8]
0e1e178c4c51f55d5e5b2b1141bb1dd1.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Skineš pa otvoriš PDF pa selektuješ text. A postoji i komp i postoji i svet van Tapatalk-a ili šta god tačno je taj app sa screenshot-a.

Al treba malo koristiti mozak i snaći se.
 
pM0TpCu.png


Za koji tv ti treba?
 
Poslednja izmena:
Padobranski uskacem ali koji bi kod bio za ove Vox tv?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
A moze da se uradi i screenshot pa da se slika importuje u google translate

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
[emoji106]

Od poslednjeg update svaki put kad uključim box traži mi da selektujem profil iako je profil selektovan i zapamćen

Još neko ima taj problem? OTT box

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
@Troller Onda mi je jasno zasto nece da radi :) hahahahahaha

A problem sa Orionom jel zna neko kako se resava na kaonu?
Postoji aplikacija za smart tv, neko je ovde negde kačio link, identična onoj koju koriste njihovi laki uređaji. Odlična app, prilagođena za android tv sistem.
Nisam sačuvao link, nemam apk u telefonu, verovatno je imam na eon box-u, ako niko ne okači u međuvremenu, okačiću ja kad je budem našao

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Da li znate koji je kod za Fox tv?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Hvala puno kolega! Ja sam gledao cini mi se u onom pdf fajlu i nisam video. Izvinjavam se sto nisam pogledao na sajtu.

EDIT: Moram da se ispravim, ipak sam trazio prvo za Adler koji mi je u dnevnoj sobi i kada sam video da njega nema, odustao sam da trazim za Fox jer se oba kineske igracke.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
[emoji106]

Od poslednjeg update svaki put kad uključim box traži mi da selektujem profil iako je profil selektovan i zapamćen

Još neko ima taj problem? OTT box

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Samo ja imam ovaj problem?
fa451a519284a1d34e31f4381aa9873c.jpg


Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Meni jutros ažurirao EON van SBB mreže i nakon apdejta ne radi glasovna pretraga. Ni na jednom od dva tastera na daljincu ni YouTube ni ostale aplikacije... Ima li neko sličnih problema?
 
Meni ne radi mesecima.
 
Zvao tehničku službu, kažu poslaće mi novi daljinski. Nonsens! Al ako je besplatno pa da probam i to. Možda novi daljinski ima i noviji firmware.
 
Sećate se da sam pitao za daljinski, trajanje baterije i na kraju je crkao? Zamenio sam ga onomad i očigledno je bio faličan (zato je i crkao) jer sa novim, baterije koje je stari prijavio da imaju 38% I koje su bile tople kad sam ih izvadio pre crkavanja daljinca, novi daljinski prijavljuje da imaju 65% I tako je od kad sam zamenio daljinski (pre koliko, nekoliko nedelja) do sad. Nije spustio ni 1%.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ccc baterije ubice koristiš i u novom primerku :p

Nego jel još neko primetio da su posle update izgleda obrnuli značenje crvene i žute lampice? :D
Sad kad se "ugasi" daljincem odmah sija crvena lampica (i ugasi plavu za LAN) a Cast je i dalje dostupan iz aplikacija na telefonu + i ADB konekcija je moguća sa kompa, a onda posle nekog vremena sija žuto lampica i tad nestane Cast i nedostupan je za ADB :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno