Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Kod sbb imate sport+porodični za 1000din. Mts nudi sličan paket za 9e. Po meni je slika gotovo ista. Sbb ima prednost jedino što je sama eon aplikacija daleko bolja. Prosto su napravili slične ponude kako bi svi dobili kanale koje ne mogu da imaju kod svog operatera. Eon full+ arenacloud je 5000din. Super sve move(uključen hbo) + eon porodični i sportski paket je 4700din. Otprilike je supernova jeftinija 1000din.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja to vidim kao problem izbora, ne samo da nešto gledam, već i da nešto ne gledam i ne plaćam.
Kod MTS-a moraš da plaćaš Pink i slično đubre jer je napravljen dogovor da tako mora.
Suprotno, SBB ne uvaljuje N1 i Novu uz svoj sportski paket i to je mnogo poštenije.
 
I da je ista cena a nije, eon interfejs i funkcionalnost sa arena cloud ne mogu i smesno je da se porede.

Slika je ok, al sramna za te pare.
Kod mene na 43" eon van mreze, sk brutalna slika.
Ovde nije to to.
 
I da je ista cena a nije, eon interfejs i funkcionalnost sa arena cloud ne mogu i smesno je da se porede.

Slika je ok, al sramna za te pare.
Kod mene na 43" eon van mreze, sk brutalna slika.
Ovde nije to to.
Pa Arena Claud se još uvek ne naplaćuje još uvek je u test promo fazi i ima cc 50 kanala više 10 HD kanala više i video klub .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Sbb ima 5+1 apps koji mogu da se pozajme, ovi nemaju ni približno toliko.
 
To je još uvek nejasno na koliko uređaja može da se gleda arenacloud aplikacija. Uz eon se dobija 1 smart aplikacija i 3 za mobilni.
 
Opet se hvatamo politike tj ko je bolji.
Kolege konacno imamo legalan izbor da kombinujemo oba operatera. Do pre par meseci to je bila misaona imenica. Nije bitno ko je bolji, bitno je da ima sta da se gleda. Zar nije odlicna kombinacija imati sve K, Arene, Nba tv, Zvezdu, partizan. Nova rs, Superstar, N1, K1. Pre ovoga je moglo samo na placenim ili poklonjenim listama.
 
Opet se hvatamo politike tj ko je bolji.
Kolege konacno imamo legalan izbor da kombinujemo oba operatera. Do pre par meseci to je bila misaona imenica. Nije bitno ko je bolji, bitno je da ima sta da se gleda. Zar nije odlicna kombinacija imati sve K, Arene, Nba tv, Zvezdu, partizan. Nova rs, Superstar, N1, K1. Pre ovoga je moglo samo na placenim ili poklonjenim listama.

Upravo to. Sad svi imamo priliku da imamo sve kanale. To zadovoljstvo ipak košta dosta, ali svako može da napravi kombinaciju kako mu odgovara i u skladu sa svojim afinitetima..
 
Nadam se da ce vratit samo arena paket ,ovako bih se pre vratio na neku od lista ,za isto para,a mnogo veci izbor kanala(kvalitetnijih).Ovaj paket najveci sto daju,ne mozes da nadjes 10 kanala da vrede nesto . Neko pomenu nba kanal,nije lose,samo u odnosu na ono sto imaju neke iptv liste ,smesno je.Npr geniptv lista ima svaki nba tim svoj kanal ,gde se prenosi svaki njihov mec,sve fhd .Da ne pominjem ostale kanale..Arena cloud nije konkurent eonu,vec listama koje mnogi od nas koriste.Ako bude bolja ponuda od ove sto smo videli,mozda ce privuci dosta nas koji smo koritili liste .Ako bude ovako ili losije ,nece im ici kako su zamislili..
 
Arena cloud nije ni zamisljena da bude konkurent Eon-u. Zamisljena je da bude dodatak Eonu. Tako je i Eon porodicno sportski paket zamisljen da bude dodatak Irisu ili supernovi.
 
+ što ne može preko brauzera da se gleda. Neuporedivo

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Opet se hvatamo politike tj ko je bolji.
Kolege konacno imamo legalan izbor da kombinujemo oba operatera. Do pre par meseci to je bila misaona imenica. Nije bitno ko je bolji, bitno je da ima sta da se gleda. Zar nije odlicna kombinacija imati sve K, Arene, Nba tv, Zvezdu, partizan. Nova rs, Superstar, N1, K1. Pre ovoga je moglo samo na placenim ili poklonjenim listama.
Upravo .Iptv liste em sto kasne strimovi ali suština je da imamo izbor i da je to sad omogućeno a ne da placamo dva operatera da bi gledali na legalan nacin i Arene i Sport klub i N1 i Euronews i K1 i Novu .To je sustina..
Evo na Arena Caludu od veceras Tajna vinove loze svih 10 epizoda

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Neko je ovde izgleda po službenoj dužnosti da hvali servis. I to je donekle ok, ali činjenice su da je slika preko Appletv i dalje 25 fps (što je nedopustivo za sportske kanale) i novija informacija je cena koja je totalno neopravdana. Ova aplikacija treba da bude za one ljude koji nemaju određene kanale, da mogu da ih gledaju po povoljnijoj ceni a ne da bude skoro ista kao kada bi uzeli Iris tv.
 
Poslednja izmena:
Kako možete da upoređujete nelegalne IPTV liste sa zvaničnim IPTV servisima dva operatera?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Opet se hvatamo politike tj ko je bolji.
Kolege konacno imamo legalan izbor da kombinujemo oba operatera. Do pre par meseci to je bila misaona imenica. Nije bitno ko je bolji, bitno je da ima sta da se gleda. Zar nije odlicna kombinacija imati sve K, Arene, Nba tv, Zvezdu, partizan. Nova rs, Superstar, N1, K1. Pre ovoga je moglo samo na placenim ili poklonjenim listama.

Ovo je samo delimično tačno jer Antena Plus koja prenosi Arene postoji godinama.
 
koji je passwd za erotske kanale ??
ja kupio gold paket ali nisam dobio info o passwd za xxx...
 
Odmah si prionuo na crtaće za odrasle :d

Trebalo bi da su četiri nule, ako nisu probaj 1234. Nešto od ta dva sigurno jeste :D
 
12345? Nešto mi se čini da sam video to negde kad sam njuškao po apk fajlu.
 
Neko je ovde izgleda po službenoj dužnosti da hvali servis. I to je donekle ok, ali činjenice su da je slika preko Appletv i dalje 25 fps (što je nedopustivo za sportske kanale) i novija informacija je cena koja je totalno neopravdana. Ova aplikacija treba da bude za one ljude koji nemaju određene kanale, da mogu da ih gledaju po povoljnijoj ceni a ne da bude skoro ista kao kada bi uzeli Iris tv.

To je tacno. Nadamonse da ce povecati na 50fps-a kad krene zvanicno. Opet mene to ne zanima jer imam legalno Supernovu i Eon van mreze. Istine radi Eon samo u smart aplikacijama daje 50fps-a. Ubwibdowsu i obicnoj androod app da je 25.
@Punkass i to je tacno, samo sto to vredi gledati samo na crt televizorima i donekle 32' led/lcd. Na velikim dijagonalama to je katastrofa.
 
Neko je ovde izgleda po službenoj dužnosti da hvali servis. I to je donekle ok, ali činjenice su da je slika preko Appletv i dalje 25 fps (što je nedopustivo za sportske kanale) i novija informacija je cena koja je totalno neopravdana. Ova aplikacija treba da bude za one ljude koji nemaju određene kanale, da mogu da ih gledaju po povoljnijoj ceni a ne da bude skoro ista kao kada bi uzeli Iris tv.
I SK na Eonu je 25fps

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
@Punkass i to je tacno, samo sto to vredi gledati samo na crt televizorima i donekle 32' led/lcd. Na velikim dijagonalama to je katastrofa.

U pravu si. Pre neki dan su pustili Kazablanku i Trećeg čoveka bez boja sa nekim sivim nijansama, od crne do bele. Razumem kad puste lošiju kopiju, ali kakva je to fora da puste filmove bez boja?
Razjarenog bika su isto pustili bez boja pa su popravili u sred filma, pa je bilo boje, pa su oped pustili sivu kopiju.
 
Arenacloud je za nas korisnike dobra stvar da ne bih morao da menjam operatera ako hoću arene da gledam. Zapravo, zabole me za arene ali za 5eur mesečno bih prihvatio da imam i to. Malopre sam praktično za ništa dao 650 dinara u maxiju.
Problem je što je aplikacija prosto loša. Stream nedovoljno kvalitetan. Dakle amaterski sve to deluje. A o ovim promenama cena i izbacivanjem najjeftinijeg paketa mislim sve najgore.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
A i koliko vidim nema vise tog paketa od 5€ vec je sad najjeftiniji 9€
 
  • Like
Reagovanja: M J
Rade li vam kako arene ,pokusavam na samsungu da gledam ali stalno prekida ,Milan,Inter..

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Rade li vam kako arene ,pokusavam na samsungu da gledam ali stalno prekida ,Milan,Inter..

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
I meni isto za vreme tih meceva, tacnije prvo poluvreme . Prvo pokusao milan I prekidalo stalno. Onda nesto kasnije prebacio na udineze inter, bilo OK. Videcemo kako ce se razvijati, pogotovu kad prestane ovaj promotivni period..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Na tv aplikacijama nije, što je ovde slučaj!
Na EON smart aplikaciji jeste 25 isto kao i na Claudu posto imam i koristim obe aplikacije .Za android uređaje ili pre explorera ne znam mozda je 50 . Inace rekoše da ce postojati i bronzani paket pre marta i pocetka naplate aplikacije

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Ja ne znam na kom ti smart tv-u gledaš EON ali na svakom je 50! Ali vidim da nisi siguran ni u razliku između 25/50 fps pa svaka dalja diskusija i ne mora da se odvija sa tobom i ovim problemom jer ga ti svakako ne vidiš.
 
Nazad
Vrh Dno