Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
adxX15xM_700wv_0.gif
 
10 god kasnije, malo je hladnije pa su bez carapa

GgAskwR.jpg
 
gde je slikano? Rusija ili crna reka?
realno je svejedno, ali samo pitam...

.. gde si proveo poslednjih 10 godina :D Eh da, kojim telefonima si slikao.. poslednji ima HDR 10+ kameru...Xiaomi?!
 
Poslednja izmena:
Multi tasking level boss.
4gyk060bbs761.jpg
 
:eek:fftopic:
Valjda samo ovi crveni dodaci. Ovo je model njegovog zubala, uzet je otisak da bi se idealno prilagodio.

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
86513199.jpeg


za Alistera, uz tople pozdrave od turoka :)
 
Pa poznato je da je imao upalu zuba čim je počelo snimanje pa se to režiserima toliko svidelo da su mu posle izvadili zub iz korena da bi delovalo tako natečeno ceo film. Kad je on odbio da mu to odrade, tada je nastala ona čuvena offer you cant refuse, koje su mu režiseri rekli, inače će ga izbaciti sa seta i staviti Harison Forda i onda su mu izvadili oba zuba, i on je često plakao, zato mu i ovi podočnjaci tako veliki ceo film
 
Inače ,čitao sam da Harrison Ford nije imao šanse da dobije tu ulogu, uz obzir da je Francis ,slučajno zapazio ,tada još junačnog a anonimnog Nicolas Cage-a, na ulici..(ima čak i zabeležena, behind the scene, fotka), pozvao ga da odrade audition ..i eto,koja šteta..da Brando nije pristao da mu izvade zub, Cage-u bi savršeno legla i ta uloga..
e02db3375e16292a2ba314fda18882ca.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tu je već imao 10, taman za ulogu Majkija u Part II ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Inače ,čitao sam da Harrison Ford nije imao šanse da dobije tu ulogu, uz obzir da je Francis ,slučajno zapazio ,tada još junačnog a anonimnog Nicolas Cage-a, na ulici..(ima čak i zabeležena, behind the scene, fotka), pozvao ga da odrade audition ..i eto,koja šteta..da Brando nije pristao da mu izvade zub, Cage-u bi savršeno legla i ta uloga..
e02db3375e16292a2ba314fda18882ca.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk

Nicolas Cage, pravo ime Nicolas Kim Coppola, Francis Coppola mu je stric. Tako da ga nije slučajno primetio.
 
Poslednja izmena:
Nicoas Cage, pravo ime Nicolas Kim Coppola, Francis Coppola mu je stric. Tako da ga nije slučajno primetio.
[emoji38] , da li se zezate,ili je ovo sve stvarno [emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stvarno jeste, morao sam da proverim.
Evo, proverih i ja..pazi, stvarno jeste [emoji23]
@qryak , zaslužio si najmanje dva lajka [emoji847][emoji847]
Lepo mi počeo dan [emoji1787] ,hvala svima, naročito ozbiljnim članovima. [emoji16]


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne zezam se.

Cage was born in Long Beach, California, to August Coppola, a professor of literature, and Joy Vogelsang, a dancer and choreographer. He was raised in a Catholic family. His father was of Italian descent and his mother was of German and Polish ancestry.[4][5][6] His paternal grandparents were composer Carmine Coppola and actress Italia Pennino, and his paternal great-grandparents were immigrants from Bernalda, Basilicata.[7] Through his father, he is a nephew of director Francis Ford Coppola and of actress Talia Shire, and the cousin of directors Roman Coppola and Sofia Coppola, film producer Gian-Carlo Coppola, and actors Robert Carmine and Jason Schwartzman.[8][9]

Cage's two brothers are New York radio personality Marc "The Cope" Coppola and director Christopher Coppola. He attended Beverly Hills High School,[10] which is known for its many alumni who became entertainers. He aspired to act from an early age and also attended UCLA School of Theater, Film and Television. His first non-cinematic acting experience was in a school production of Golden Boy.[11] He said he started acting because he "wanted to be James Dean. I saw him in Rebel Without a Cause, East of Eden. Nothing affected me—no rock song, no classical music—the way Dean affected me in Eden. It blew my mind. I was like, 'That's what I want to do'."[12]

At fifteen years old he tried to convince his uncle, Francis Ford Coppola, to give him a screen test, telling him "I'll show you acting." His outburst was met with "silence in the car".[13] By this stage of his career, Coppola had already directed Marlon Brando, Al Pacino, Gene Hackman and Robert De Niro. To avoid the appearance of nepotism as Coppola's nephew, he changed his name early in his career to Nicolas Cage, inspired in part by the Marvel Comics superhero Luke Cage.[14]

https://en.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Cage
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno