Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Koji je najbolji torent za serije u full hd? Ima li neko pozivnicu?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Najbolji je BTN, ali to na ovom forumu je moguce dobiti bas kada bi ovog treba udarila kometa pravo u Bukurest. Postoji mallo "laksi" sajtovi po tom pitanju, kao sto je nebulance.io Poslao bih ti ali kolega koji je trazio pozivnicu za ovaj sajt i ja mu poslao nije se pridrzavao i banovali su i mene i njega. Uz njegova izvinjenja boze moj.
 
Poslao bih ti ali kolega koji je trazio pozivnicu za ovaj sajt i ja mu poslao nije se pridrzavao i banovali su i mene i njega. Uz njegova izvinjenja boze moj.
Nemoj da lazes.

Pridrzavao sam se svih pravila, mene su banovali jer sam pozivnicu dobio od tebe. Mozda sam skinuo neki torrent sa leech-a koji nije imao seedere, nakon duzeg vremena, ali kada sam kontaktirao podrsku samo su me pitali odakle mi pozivnica, dakle to je bio problem.

@bandovic

Svaka cast za crtace, idu na seed dok hard disk ne bude crkao (skoro nov je :D)
 
Poslednja izmena:
Objasni ti njima tamo kako brzo banuju i da su pocistili clana koji je tamo bio 3 cele godine sa dobrim ratiom, i sa celih 5 pozivnica.
 
Početničko pitanje: Da li na Btn-u ako ispuniš neki request dobijaš i tu kao nagradu i broje ti se snečevi za svaki download tvog torrenta?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Potvrdjujem da je jedan član dobio ban koga sam na pozvao. Očigledno je da motre baš na ljude koji se novo registruju. Umalo i ja da popijem ban zbog njega, jer sam ga pozvao. A pošto mi CB treba više nego ikad ranije, odlučio sam da ne delim više, samo baš proverenim.
Mene su valjda ostavili, jer sam dugo tamo i sa odličnim ratiom, možda zato.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Početničko pitanje: Da li na Btn-u ako ispuniš neki request dobijaš i tu kao nagradu i broje ti se snečevi za svaki download tvog torrenta?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk

Za broj snečeva koristi rss i skidaj sitne fajlove
 
Ako ima neko pozivnicu za FL,nudim pozivnice za TorrentHR(8 godina član) i pozivnice za IPTorrents(9 godina član).Mogu poslati SS naloga kao dokaz.Pozivnice dajem samo dugogodišnjim članovima Benča...
 
Početničko pitanje: Da li na Btn-u ako ispuniš neki request dobijaš i tu kao nagradu i broje ti se snečevi za svaki download tvog torrenta?

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Trebalo bi da je tako. Sta god si uploadovao, kad neko skine od tebe, tebi se racuna kao sneč. E sad nisam siguran da li se racunaju snečevi iako npr. ne sidujes vec si samo uploadovao.

Ali saglasan sam sa Acom, skidaj torente koji su veci od 100 mb, jer se oni racunaju u snečeve.
 
Poslednja izmena:
Hteo bih sve nesto da pitam...onako usput. Trudim se da redovno i sve procitam u ovoj temi, ali jos uvek nisam siguran u svoj utisak. Koji je po vama tracker bolji, recimo, od IPT-a? On mi je svakako super, svega ima tamo, ali imam neki utisak da postoji nesto mnogo bolje.
Hvala svima unapred za misljenje :)
 
Hajde ja kao neko ko je u torrent vodama 15 godina a tek sam se nedavno malo aktivirao po pitanju privatnih trekera. Ne postoji univerzalan odgovor na ovo pitanje. Sve zavisi kakav sadržaj tražiš. Ono što je nekome zlatno mesto, ti bi možda bio ravnodušan. Ja nisam neki muzički tip, tako da me ne greje ništa od tih trekera gde imaš diskografije u flac formatu. Nisam gejmer, ne čitam e-knjige... Ne gledam serije, odnosno vrlo malo (Čekam treću sezonu Darka). Volim filmove. Iako bi bilo idealno da nađeš jedan treker koji će da ti završi sve, to obično ne biva. Ovako na tvoj komentar, meni je filelist za 5 kopalja ispred IPT, i po sadržaju i po lakoći održavanja statistike. Oba su general use trekeri gde imaš od igle dk lokomotive. Pretpostavljam da bi svako trebao da ima bar jedan treker gde će da se snabdeva domaćim sadržajem. Nekome baš treba stručna literatura ili neki tutorijali, taj će da traži specijalizovan treker za to. Poenta je da ti niko ne može reći šta je za tebe najbolji, to moraš sam da skontaš. Probaj da se uvučeš na par pa ćeš posle kratkog vremena moći da doneseš sud koji ti odgovara a koji ne.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Hteo bih sve nesto da pitam...onako usput. Trudim se da redovno i sve procitam u ovoj temi, ali jos uvek nisam siguran u svoj utisak. Koji je po vama tracker bolji, recimo, od IPT-a? On mi je svakako super, svega ima tamo, ali imam neki utisak da postoji nesto mnogo bolje.
Hvala svima unapred za misljenje :)

post 21150
 
Pa sta predlazete onda od torenta za pravi FHD sadrzaj i bilo bi jos bolje da se uhvati nesto 4k, treba TV da idem da kupim za vikend, yify nije kao pre sto je bio, ostali torenti isto sve macka u dzaku?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Mnogima se npr. svidja npr. filelist a i vecini zavrsava posao no mene ni trunku nije privukao. Kolega hurakura je ponudio nalog na FL sa velikim buferom pa mozda mozes da ga pitas ako je voljan da ti da da probas. Ja sam 10g na Torrendayu i kao neko ko voli filmove skoro sve sam tamo nalazio, skoro sve. Ove godine sam usao i na IPT i bukvalno mi ne treba nista. Brzine su odlicne u smislu da vecinu stvari koje skidam skidam izmedju 5-23mbp/s, a plus uvek ima obrnutog freeleecha za starije/strane filmove pa ne moras da brines za ratio. Za FHD filmove mogu da preporucim HDT na koji se lakse upada nego na ostale elite trakere, ali treba imati SB ili dobar UL. Komjuniti je prilicno frendli a i ima bukvalno svaki film koji ti treba. Ja sam nalazio neke korejske i francuske filmove koji nisu klasici u odlicnim HD rezolucijama. HDT nema freeleech i koristim ga samo za neke filmove koje ne mogu da nadjem na TD i IPT trakerima
 
HDT ima xxx sadrzaj na kome skupljas ili UL ili poene kojima kupujes UL :)

@donrile86

IPT ima (skoro) sve za novije stvari i stvari koje su popularne, kod malo starijih i/ili nepopularnijih serija/filmova HD trekeri imaju prednost.
 
za filmove i serije IPT zavrsava posao 90% vremena. Za sve ostalo tu su PTP i BTN i neki specijalizovani trakeri kao na primer cinemageddon, avistaz...
 
Molim clanove sa Privete Hd a da li neko slucajno zna na koliko treba da se udje na sajt da me ne bi banovali,koristim two step authentication,telefon mi je tenutno u servisu.Hvala
 
Ima li neko mađarski ncore i da li je stvarno toliko dobar koliko pričaju?

To što je ratioless me privlači, i što ima brdo sadržaja.
 
@bandovic

Da li su uploadovani crtaci na Crnu Berzu?

Ako nisu, mozemo se organizovati da uploadujemo, ima nas dosta ovde.
 
Mislim da je stavljen na EUC koji nažalost nemam. Koliko zauzima torrent?
Jel bi neko bio voljan da mi ga pošalje, kupio bih seedbox, stavio bih ga tu na mesec dana.

Sent from my Galaxy Note10+
 
@ivanbass1
Ja sam ga postavio na EUC, koji je ako se ne varam otvoren za registraciju. Nemam ništa protiv da ga okačite i na ostale trekere.

@accko
Veličina je 317GB, i inicijalni seed je išao sa seedboxa. Zamisao je bila da ovo ne bude jedan od paketa za pumpanje statistike nego da ukoliko korisnici imaju dovoljno prostora, da skinu torrent i dugoročno ga seeduju.

Ako nisu otvorene registracije na EUC-U, pišite PM.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
 
Ne samo da je registracija otvorena, nego je i torent fl. Al čudan neki narod, navalio berza pa berza ;)
 
@bandovic

Hvala za kolekciju, upravo sam se registrovao i skidam torrent.
Na mom seedbox-u će ostati da se seeduje dugoročno.
 
@ivanbass1
Ja sam ga postavio na EUC, koji je ako se ne varam otvoren za registraciju. Nemam ništa protiv da ga okačite i na ostale trekere.

@accko
Veličina je 317GB, i inicijalni seed je išao sa seedboxa. Zamisao je bila da ovo ne bude jedan od paketa za pumpanje statistike nego da ukoliko korisnici imaju dovoljno prostora, da skinu torrent i dugoročno ga seeduju.

Ako nisu otvorene registracije na EUC-U, pišite PM.

Sent from my Honor 20 using Tapatalk
Hvala za info, nisam znao da je otvoren. Sad ću da izbunarim neki disk pa da seedujem od kuće, tu držim torrente na seedu godinama.

Sent from my Galaxy Note10+
 
bez zle namere, ali me bas iskreno zanima koliko ce svi koji su najavili da ce sidovati godinama zapravo sidovati :D
 
Pozdrav ljudi, trebao bih invite za CB ako neko moze da mi posalje, imam IPT preko 9god i koristi mi za skoro sve, ali domaci sadrzaj imam bas problem da nadjem na ovim javnim trekerima i bio bih bas zahvalan kad bi mi neko poslao invite

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno