Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Da, skini i iz Updater aplikacije kaži choose update package.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Dobija li se punjac koji moze da podrzi tih 27w ili se dobija slabiji?
Cemu u stvari sluzi taj laserski autofokus, meni kamere ne igraju neku ulogu, ne koristim drustvene mreze niti sam neki fan slikanja, ali cisto tehnicki zanima.
Iskren da budem, ja telefon ne menjam po 3-4 godine ako ne moram, imao sam onu nokiu 5233 4 godine, pa posle coolpad F1 3-4 godine. Prosle godine sam uzeo Cool s1 changer, ali mu je crklo naponsko kolo i nisam jos uspeo da ga popravim, poslao sam ga u bgelektronik servis ako tamo jos ne budu mogli da ga poprave onda cu morati da uzmem nesto novo.
Promenim po neki custom ROM, zato mi je znacajna podrska zajednice, kako bih imao ipak noviji softver. Jedino sto me nervira su ovi izrezi u ekranu i jos gore ove "pilule" kako ih zovu, tj rupe na sred ekrana. Meni to "bode oci", ima bas dobre ponude telefone, ali ne verujem da bih mogao da se naviknem. AKo u filter ubacis , bez notch-a i rupe u ekranu, a po ceni do nekih 300EUR, bas se znacajno suzi izbor, ja iskreno ne vidim nista priblizno dobro ovim xaiomi-ima.
U tom slučaju bez razmišljanja idi na Pro model. Mnogo više je future proof.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li je moguće imati animiranu ovu default pozadinu na 9T kao što je na 9T Pro?

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Na kraju ipak XEU Stable...
Rade AOD notifikacije, bar one koje meni trebaju :)

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
I ja sam upravo probao da skinem telefonom,pise,ne moze se preuzeti obnova,pricekajte minut,dva i pokusajte opet.

P.S Uradio sam hard reset ali mi i dalje ne radi pro mod na kameri.Da li to ima veze sa nepojavljivanjem azuriranja - ko zna.

Čitam ovo što si napisao i reko ajd da probam moj pro mod na kameri, 3X me je izbacio iz aplikacije, sad više neće ni da udje nego mi izbaci info "kamere se stalno zaustavljaju". Možda su zato zarad raznih anomalija povukli ažuriranje.
 
Kad će ljudi da shvate da nakon svakog većeg update-a treba raditi factory reset? Zbog toga vam i pola stvari ne radi kako treba.
 
Ma ja sam uradio posle nadogradnje na miuui11 i na 11.01,zaboravio sam da napisem..Mislio sam da ce 11.02.0 da resi problem medjutim isto,al vrv zeza contacts app od gugla,videcemo,sem i sto vip ne vidi maltene telefon nemam problem,sve funkcionise kako treba..ma resice se i to.:)
 
Da li koristeci opciju 'dual app' mogu da se instaliraju GCam verzije 7.2 i 6.x ? Moze li kratko uputstvo ukoliko je moguce,prilikom jednog od pokusaja sam napravio klon Google play services,ne znam kako,ali je trosio bateriju.
 
Kad će ljudi da shvate da nakon svakog većeg update-a treba raditi factory reset? Zbog toga vam i pola stvari ne radi kako treba.

Nemoj molim te da pričaš takve gluposti, pa kakav je to telefon ako mora svaki put da se radi fabrički reset posle većeg apdejta? Šta sve neću pročitati ovde.. :'D
 
možda je mislio posle svakog petljanja sa softverom,onda se zaista podrazumeva i nije realno očekivati da sam xiaomi još testira kako se ponaša sa otključanim bootloaderom,rutovan itd.
 
Da li je neko od vlasnika Mi 9T možda primetio blagi "buzz" zvuk kućišta kada telefon malo jače "kucne" prstom u blizini kamera?
Ja sam to primetio kada spustim telefon na tvrdu površinu, kasnije kada sam "kucnem" malo jače sa zadnje strane u prostoru oko kamera čuje se taj "buzz" zvuk iz kućišta.
Je l ovo normalno ( obzirom da kamera nema OIS) ili je neki defekt unutar telefona ( nešto se rasklimalo).
Telefon imam 15 dana i nikada nije ispao niti ništa slično.
 
Hoće kamera tako da zvecka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Zvecka i kod mene, trebalo bi tako stabilizacija da se cuje ali je ovde nema. Zvezga kamera verovatno.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Hoće kamera tako da zvecka.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka

Da, najpribližniji opis za zvuk je blago "zveckanje".

Da li ste vi koji imate Mi 9T primetili ovo na svojim telefonima?
Hvala.
 
Nemoj molim te da pričaš takve gluposti, pa kakav je to telefon ako mora svaki put da se radi fabrički reset posle većeg apdejta? Šta sve neću pročitati ovde.. :'D
Izvini genije. Gde se to ne preporučuje da se radi hard reset nakon ažuriranja telefona na noviju verziju sistema? Konkretno sa MIUI 10 i Androida 9 na MIUI 11 i Android 10 je poželjan reset jer su i MIUI i Android poznati po tome da umeju da brljave.
Da ne pričam o wipe opcijama nakon otključavanja bootloader-a i flešovanja romova.
 
Ako zvecka onda verov kamera, mada ja za sad ne mogu da kažem da sam primetio. Pre 9t sam imao note 9, e tu se čulo i te kako :).

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Isto, mislim da se čuje opruga od mehanizma za prednju kameru.

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Da li mozda neko zna kako pojacati zvuk kada se slusa muzika preko bluetooth slusalica?
Pojacam do kraja a cuje se kao na pola sa nekog drugog tel.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Meni u petak stiže Mi 9T 128/6 iz mts-a pa ću proveriti da li se i kod njega čuje nešto.
Mada, meni se to zveckanje čulo na zadnjih nekoliko telefona i davno sam negde pročitao da je to normalno i od tada ne obraćam pažnju na to.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li mozda neko zna kako pojacati zvuk kada se slusa muzika preko bluetooth slusalica?
Pojacam do kraja a cuje se kao na pola sa nekog drugog tel.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
Ako imaš kontrole za zvuk na slušalicama pojačaj i tu. Ako zeza idi u developer options i izaberi disable absolute volume pa probaj onda.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Znam za to...probao sam i sa iskljucenim i sa ukljucenim absolute volume ali nista bolje.
Malocas probao i sa JBL flip 4 zvucnikom ista situacija.
Bas me cudi da je ovako lose i jacina zvuka i kvalitet istog
Neverovatna razlika kada slusam preko samsung A40
 
Znam za to...probao sam i sa iskljucenim i sa ukljucenim absolute volume ali nista bolje.
Malocas probao i sa JBL flip 4 zvucnikom ista situacija.
Bas me cudi da je ovako lose i jacina zvuka i kvalitet istog
Neverovatna razlika kada slusam preko samsung A40
Ja sam imao taj problem i rešio sam ga instaliranjem Poweramp aplikacije, u njemu imas gomilu podesavanja vezanih za zvuk uključujući i ekvilajzere za bluetooth. Takođe isključi absolute volume u developer options.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ako imaš kontrole za zvuk na slušalicama pojačaj i tu. Ako zeza idi u developer options i izaberi disable absolute volume pa probaj onda.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
meni je bila taka situacija sa 3.5 zvucnicima.. zvuk upla slabiji nego kad ih spojim na s8 koje sam imao u to vrijeme. ali cudnom se situacija popravila kada sam dobio upgrade na 10ku..

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
upravo probao sa acme bh203 i akg n60nc na devojčinom mi9t,nikakvih problema,poslednji global stable.zaseban je volume na fonu i sluškama ali tako je na svakom miui-ju (i mom poku).

inače upravo stavio nillkin h+ pro,pokriva samo vidljivu površinu displeja i ne dobija se dodatno ulje za ivice (kao na cafele) ali je mat premaz maestralan kao i uvek kod nillkina i za klasu deluje bolje i kvalitetnije nego cafele bez ivica koje sam stavio na mom poku (mada i ono nije krš).u prevodu - koliko para toliko muzike...
 
Gde si uzeo,na Aliju?Koliko si cekao i baci link ofakle si kupio.
 
prvi najjeftiniji singapurćanin,10tak dana.link nemam trenutno,naručio sa desktopa kojem nemam pristup sad,ali lako ćeš naći,bio je u prvih par rezultata i prvi koji šalju singapurom.istovremeno stiglo i cp+ pro za poco.ali ne bih uzimao ako nemaš ulje,iznerviraće te ivice.
 
Načekasmo se za android 10 na Mi 9T...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno