Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ова верзија 7.2 није нормално какве фотке прави... Поинт енд шут само никаква обрада...
a2da1ffb91271ed0552c005558f502de.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Da da opasno je dobra
37b99845cac4f9ad29d1a72148fe7695.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Punite brzim neće im ništa faliti. Ja već 4 godine isključivo punim brzim punjačima. Matora Xperia z2 još uvek ima 6 sati sot, spori punjač nije videla. Poco nakon 6.5 sati sot ima još 30% baterije. I punim ga samo preko noći.

Sent from my secretary using typewriter
 
spori može kakav hoćeš,ja punim na 750mA preko noći jer ima najduži kabl...mislim da je od nekog prastarog šljamsunga,remax adapter.
 
Ово ми стално излази након видео позива на Инстаграм-у. Не може да се уклони док се не угаси апликација(избаци из меморије).
449945f13a7154ebc93f324e410d8063.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja i dalje koristim 2A (realnih 1.5) punjač od Asus Padfone 2, evo 4 godine čini mi se.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Koja je to verzija GCama što ste pominjali u prethodnim postovima, ako može link neko da okači.
Ja imam neku bajatu što je stajala u prvom postu teme.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Камера је ОД san1ty 10.2_7.0. 009
bb6ae690ba8f63d9ede3219326472b42.jpg


Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Kad napisa covek 7.2 u prethodnim postovima zapitah se gde je iskopa. Na tom F10 modu valjda zajedno rade san1ty i bsg ili sam ja to nesto lose protumacio, kacio je neko vec ovde. Isto je receno da nema jos opcija za podesavanje i da treba jos da se ispegla.

Sad gledam, nije nije ni 10.2 nego 10.1
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad napisa covek 7.2 u prethodnim postovima zapitah se gde je iskopa. Na tom F10 modu valjda zajedno rade san1ty i bsg ili sam ja to nesto lose protumacio, kacio je neko vec ovde. Isto je receno da nema jos opcija za podesavanje i da treba jos da se ispegla.

Sad gledam, nije nije ni 10.2 nego 10.1
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Imaš ovde u telegram grupi 10.2

Pocophone | PHOTOGRAPHY

https://t.me/PocoPhonePhotography

IMG_20190929_145305.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ako bi neko bio ljubazan da je okači gde bilo da ne iziskuje celu aplikaciju bio bi zahvalan. :)
 
Telegram ne koristim, kao i vecina korisnika ovde. Jedino da neko okaci i neka podesavanja za novi gcam kad ih bude bilo.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Me bih bio siguran za Telegram, ko nema prijatelje na njemu stavio ga je upravo zbog ovih grupa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
i može na stock global stable bez root-a,magiska i ostalih đakonija?
 
Koja je razlika v1 v2?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Changelog:
- Fixed front portrait/night sight crash
- Fixed Portrait mode face detection bug for some users
- Fixed black screen on first startup on various ROMs (MIUI CN and etc.)
- Improved Noise reduction and disabled dehaze (Thanks to savitar)
- Forced Pixel 3 AWB in HDR+ enhanced and Night SIght

Thanks to Arnova8G2, Urnyx05 and savitar for their work

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kada pokušam te verzije kaže ,,App not installed". Možda je to zbog toga što imam još 4x GCam aplikacije (sanity,bsg,trcamera i jos neka)?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
verovatno,meni ova 10.2 poslednja kačena radi bez greške na global stable-u,deinstalirao sam neku pre koju sam imao koja nije radila baš najsjajnije (nije mi midkm radila depth camera) i imam još samo stock.

nema šta,zakiva na mestu,hvala na kačenju!
 
I kod mene ista situacija, baš sam hteo da pitam. Imam već neku instaliranu, ne znam da li je do toga...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ajd sad cu da probam pa javljam.
Edit: do toga je...
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
68622f6ce727873a59f1e2c385738ca6.jpg
 
Poslednja izmena:
Да, имаш инсталирану већ неку... Ако неће да се деинсталира (зависи од рома) обриши је из неког експлорера па инсталирај 7 ицу

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ja sam prvo deinstalirao prethodnu i instalirao ovu bez problema. Sjajna kamera, to mi je trebalo.

Tapatalk from Poco loco
 
Hvala na ostavljenom linku. I ja sam obrisao prethodnu verziju i sad je sve odlično.
Opalio sam par fotki i fenomenalne su stvarno, night sight dosta bolji nego na verziji koju sam imao.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Jel probao neko ovaj port sa Mi8 za Poco(xiaomi.eu) is što je Miui11?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno