Šta je novo?

Dobre radne stolice

Može da se poruči po ceni na popustu. Potrebno je da se ubaci u korpu, uđe u korpu i nastavi sa kupovinom, onda se izabere da li se šalje ili preuzima i radnji, nastavi dalje i prikazaće se cena sa popustom.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
https://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/30363594/

Kupio sam ovu stolicu na akciji za 16000. Sedalni deo može da se pomera napred i nazad. Deo za lumbalnu podršku može da menja ugao. Naslon za glavu može gore dole. To su neke razlike u odnosu na Markus stolicu koju sam već koristio. Teško da ima bolja stolica za ove pare. Vredi doplate od 1000 dinara u odnosu na Markus stolicu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
https://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/30363594/

Kupio sam ovu stolicu na akciji za 16000. Sedalni deo može da se pomera napred i nazad. Deo za lumbalnu podršku može da menja ugao. Naslon za glavu može gore dole. To su neke razlike u odnosu na Markus stolicu koju sam već koristio. Teško da ima bolja stolica za ove pare. Vredi doplate od 1000 dinara u odnosu na Markus stolicu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ja sam bio pre par dana do Ikee, pošto vidim da sh neki oduševljeni /zaodvoljni uloženim/dobijenim.... Isprobao sam SVE stolice tamo.... Moj utisak - ne vredi to ništa tih para .... Sve sama jeftina krckava plastikarija sa jakom cenom.... Te stolice Markus i slične po mom mišljenju nekih vrede više od 8-9k dinara MAX.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Iako imaju deset godina garanciju?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam bio pre par dana do Ikee, pošto vidim da sh neki oduševljeni /zaodvoljni uloženim/dobijenim.... Isprobao sam SVE stolice tamo.... Moj utisak - ne vredi to ništa tih para .... Sve sama jeftina krckava plastikarija sa jakom cenom.... Te stolice Markus i slične po mom mišljenju nekih vrede više od 8-9k dinara MAX.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Preporuci onda sta valjda u tom rangu cena.
 
https://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/30363594/

Kupio sam ovu stolicu na akciji za 16000. Sedalni deo može da se pomera napred i nazad. Deo za lumbalnu podršku može da menja ugao. Naslon za glavu može gore dole. To su neke razlike u odnosu na Markus stolicu koju sam već koristio. Teško da ima bolja stolica za ove pare. Vredi doplate od 1000 dinara u odnosu na Markus stolicu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ja sam je probao i uzasno je kratka. Ne bih mogao da sedim na njoj, dzaba joj i 10K da kosta.

Tapatalk from Poco loco
 
https://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/30363594/

Kupio sam ovu stolicu na akciji za 16000. Sedalni deo može da se pomera napred i nazad. Deo za lumbalnu podršku može da menja ugao. Naslon za glavu može gore dole. To su neke razlike u odnosu na Markus stolicu koju sam već koristio. Teško da ima bolja stolica za ove pare. Vredi doplate od 1000 dinara u odnosu na Markus stolicu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Nije mi jasno ovo sa akcijom u Ikea. Kada se ode na stranicu sa ovom stolicom, on prikazuje višu/redovnu cenu, tek kada se krene sa kupovinom on na kraju ispiše tu cenu na akciji. Valjda je normalno da odmah ispiše tu akcijsku cenu. Da vi ne rekoste da je akcija, ja ne bih ni znao.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Šta mi pričaš dva meseca pratim da li je akcija na sajtu kao ludak...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Znači za svaki artikl treba da se ide na kupovinu da bi videli da li je akcija? Suludo....

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja sam kupio Jarvfjallet u ponedeljak, u početku nije bila udobna ali sam se za par dana navikao na malo tvrđi sunđer. Za sad mi je stolica udobna, jedino da je sunđer malo mekši ali i to se može rešiti. Mene nervira što se sedište ima hoda levo-desno kada se skroz izvuče. Takođe je kod mene amortizer već pustio malo ulja, ne znam da li baš mora tako da bude. Primetio sam da mi se držanje mnogo popravilo za ovo kratko vreme kako koristim ovu stolicu, jer forsiram sebe da što ergonomičnije sedim. Popust na Jarvfjallet traje do 14. septembra.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam bio pre par dana do Ikee, pošto vidim da sh neki oduševljeni /zaodvoljni uloženim/dobijenim.... Isprobao sam SVE stolice tamo.... Moj utisak - ne vredi to ništa tih para .... Sve sama jeftina krckava plastikarija sa jakom cenom.... Te stolice Markus i slične po mom mišljenju nekih vrede više od 8-9k dinara MAX.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Apsolutno netacno
Koristim Markus skoro 2 godine. 12+h dnevno sedenja 90kg... Ne krcka ne skripi iskreno prezadovoljan sam, kao neko ko je pre toga koristio ove stolice do 10k Markus je nebo i zemlja. Kvalitet izrade je odlican, i dalje izgleda kao nova (platnena verzija)
Ove diskusije dodjem da bi rekao nesto pametno i onda linkuju se stolice od 50+ hiljada
Apsolutna smejurija :)
Da ima bolje ima ali za ove pare best buy
 
Vidim da većini ovde odgovara Markus, jel imao neko problema sa lumbalnom podrškom, da mu jednostavno ne odgovara? Ni na jednoj stolici na poslu koje imaju fiksnu podršku nisam naleteo na taj problem - na mojih 175cm kao da mi fali 5-10cm da bi lumbalna podrška bila gde treba.. Sa Jarvfjallet recimo nisam to primetio kad sam je probao.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Apsolutno netacno
Koristim Markus skoro 2 godine. 12+h dnevno sedenja 90kg... Ne krcka ne skripi iskreno prezadovoljan sam, kao neko ko je pre toga koristio ove stolice do 10k Markus je nebo i zemlja. Kvalitet izrade je odlican, i dalje izgleda kao nova (platnena verzija)
Ove diskusije dodjem da bi rekao nesto pametno i onda linkuju se stolice od 50+ hiljada
Apsolutna smejurija :)
Da ima bolje ima ali za ove pare best buy
+1

Ja imam preko 100kg i ništa ne škripi, ne znam gde je kolega našao tu rasklimanu.
 
Taj Markus (platno) trenutno 14.999?
To je neka redovna ili akcijska cijena?
Planiram ja to preko granice da vozim, pa me zanima i da li dolazi rastavljena u neke dijelove?
 
To je redovna cena te stolice, nije na popustu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hvala.
Hvala.
 
Probaj ovu od 16000 na akciji, vredi doplate.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Jel zna neko da li ovi iz Delight-a nude neki sajamski popust?

Ako nekog zanima, trenutne cene kod njih su:

Steelcase Leap.........772 evra
Steelcase Gesture.....856 evra

Mene su samo ove dve interesovale, radi se o osnovnim modelima bez ikakvih dodataka. PDV je ukljucen u cenu, a cekaju se 30-60 dana.
 
Poslednja izmena:
Šta je bolje za duže sedenje? Mesh ili sunđeri kao na Leap, Gesture, Embody.
Najviše mi se svidela Mirra 2, Areon mi deluje mnogo tvrd. Embody šta znam.
Moram otići probati Steelcase stolice.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Na kraju uzeh model pod nazivom B-295 ALU mash.... Na "akciji" 40k rsd...

Svidja mi se sto ima opcija da se sve bitne stvari podese... Mozda sam pogresio sto je i sedalni deo od mash-a ,ali vreme ce pokazati.... Sve sto sam probao do tih nekih para, ovaj model mi se cinio kao najbolji...
 

Prilozi

  • 20190920_211517.jpg
    20190920_211517.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 357
  • 20190920_210936.jpg
    20190920_210936.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 292
  • 20190920_191130.jpg
    20190920_191130.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 262
  • 20190920_211003.jpg
    20190920_211003.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 269
Šta je bolje za duže sedenje? Mesh ili sunđeri kao na Leap, Gesture, Embody.
Najviše mi se svidela Mirra 2, Areon mi deluje mnogo tvrd. Embody šta znam.
Moram otići probati Steelcase stolice.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Nisu sve mrezice iste. Imas one koje rastegnu kao lezaljka posle par meseci, ili one kao na Herman Milleru koje potraju. Naravno, za te pare ne dao im Bog da se razvuku :) . Ali ako gledas nesto jeftinije, gledao bih pre sundjer nego mesh, cisto iz iskustva.

Nisam primetio neku znacajnu razliku u tvrdoci izmedju Mirra 2 i Aeron.
 
Evo da se ja javim posle nekih pola godine, godinu iskustva sa koznim Markusom.
Kad sam ga kupovao zatucano sam hteo kozni, iako su mi svi ovde savetovali textilni i moram priznati da su bili upravu, ovaj kozni je bio mnogo skuplji - 18.000, a tad sam textilni mogao da uzmem za 11.000 na akciji, tako da se kajem zbog toga.
Takodje sam pricao da zelim da sedim na kozi i da mi ne treba jastuk, da sam hteo da sedim na jastuku, uzeo bih textilni... i tu sam pogresio, jer sedim na jastuku... u pocetku nisam, ali kad je pocelo leto i bermude, pocele su da mi se lepe noge za kozu, pa sam stavio jastuk i sad kad opet nosim trenerku, pokusao sam da sklonim jastuk i ne ide, teze mi i za dupe i za kicmu iz nekog razloga, tako da sam ostavio jastuk i dzaba mi sto sam uzimao kozu.

Stolica zaista nikad ne krci, a sve ove prethodne plasticne do 15.000 sto sam imao, su krcale, tako da mi se to svidja, stolica je veoma jaka i izdrzljiva, elegantna, za te pare nema bolje, ali ja sam hteo da uzmem neku kvalitetniju za 400e, e sad sto takvih nema kod nas i sto ne mogu da se isprobaju vec mora na slepo, to je druga prica.

Dakle moj savet, slobodno uzimajte textilni Markus, za te pare nema bolje, mada moram napomenuti, moja prosla stolica iz Forme Ideale, ova - https://www.formaideale.rs/artikal/kancelarijska-fotelja-fy-0654-27-1/ bila mi je udobnija, bez ikakve sumnje... ali je krcala pri pomernju i bio sam vise nagnut unazad u nepravilniji polozaj.

Markus mi je bio veoma neudoban prvih par meseci, sad sam se navikao, ali jesam razmisljao u vise navrata da se vratim na tu moju staru, pa i dan danas na to pomislim ponekad, ali ne znam dal bi mi sad odgovarala, sad kad sam se manje vise navikao na Markusa, a odvikao od nje.
 
Poslednja izmena:
Na kraju uzeh model pod nazivom B-295 ALU mash.... Na "akciji" 40k rsd...

Svidja mi se sto ima opcija da se sve bitne stvari podese... Mozda sam pogresio sto je i sedalni deo od mash-a ,ali vreme ce pokazati.... Sve sto sam probao do tih nekih para, ovaj model mi se cinio kao najbolji...

Ne razumem kako ovo moze da kosta 40K? Niti deluje udobno, niti kvalitetno. Bez uvrede.

@ precise
Ova tvoja bivsa stolica iz forma ideale izgleda vrhunski
 
Poslednja izmena:
Extra izgleda, pogotovo ta crveno crna komb i bas je udobna kad se naviknes, mozda nisam ni trebao da je menjam.
 
Ne razumem kako ovo moze da kosta 40K? Niti deluje udobno, niti kvalitetno. Bez uvrede.

Na slikama tako možda deluje.... Meni za sad extra i ne žalim ni dinara, taman posla da se vredjam.... Probao sam razne stolice.... Mene ne interesuje da stolica izgleda moćno, šareno i da potonem u nju, nego da me ne boli glava, ledja, ramena itd posle više sati provedenih za radnim stolom. Zdravlje na prvom mestu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno