Šta je novo?

EON Smart Box (SBB) (nije tema o EON aplikacijama - videti prvu poruku)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo upustvo kako je kod mene CC(Chromecast) proradio.

Usao sam u Settings na boxu-u pa u Apps pa onda sam nasao "Chromecast built-in" onda sam usao u njega i obisao sledece "Clear data" i "Clear Cache"
Restartovao box(Settings-About-Restart). I sad sve radi.


Testirao sa YT Andorid i iOS app na telefonu i sa Chrome browserom na laptop-u. Sve ponovo radi kao pre.

Uradite isto pa javite jer kod vas sada radi.
 
Poslednja izmena:
Evo upustvo kako je kod mene CC(Chromecast) proradio.

Usao sam u Settings na boxu-u pa u Apps pa onda sam nasao "Chromecast built-in" onda sam usao u njega i obisao sledece "Clear data" i "Clear Cache"
Restartovao box(Settings-About-Restart). I sad sve radi.


Testirao sa YT Andorid i iOS app na telefonu i sa Chrome browserom na laptop-u. Sve ponovo radi kao pre.

Uradite isto pa javite jer kod vas sada radi.
Probao, i dalje ne radi.
Posle probe (2min) se sam restartovao i sada radi.
Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima Edit, proradio

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Evo upustvo kako je kod mene CC(Chromecast) proradio.

Usao sam u Settings na boxu-u pa u Apps pa onda sam nasao "Chromecast built-in" onda sam usao u njega i obisao sledece "Clear data" i "Clear Cache"
Restartovao box(Settings-About-Restart). I sad sve radi.


Testirao sa YT Andorid i iOS app na telefonu i sa Chrome browserom na laptop-u. Sve ponovo radi kao pre.

Uradite isto pa javite jer kod vas sada radi.
Meni je pomoglo, sada sve radi kao i pre.

Hvala!

Послато са A0001 уз помоћ Тапатока
 
Jel proradio Netflix preko castinga?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Netflix i dalje ne radi preko castinga samo stoji na ekranu za ucitavanje
 
Neće nikad ni proraditi tj sve dok ne možete da imate funkcionalnu AndroidTV verziju Netflix app na tom EON uređaju == dok Netflix ne sertifikuje taj uređaj.
 
Jel sam ja lud ili ove opcije ne postoje u realnosti ?:D



Screenshot from 2019-04-12 16-12-03.jpg
 
Eon box daljinski mi ne podržava TV daljinski funkciju tv star oko 3 godine. Da li neko zna kako osposobiti, pokušao da uparim daljinac tv i daljinac Eon nisam uspeo.
I imam opciju na tv PIP picture in picture. To mi funkcionisalo tako što na tv pustim digitalan kanal, a za drugi kanal pustim ATV kanal. Pošto sada nema više ATV da li neko zna kako da povežem eon sa tv da koristim tu opciju. Pokušao da povežem android box da bude drugi signal nije uspelo.
Ko me razumeo, razumeo....
By the way ima li neko uputstvo za eon i daljinski ne računajući od operatera?
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo upustvo kako je kod mene CC(Chromecast) proradio.

Usao sam u Settings na boxu-u pa u Apps pa onda sam nasao "Chromecast built-in" onda sam usao u njega i obisao sledece "Clear data" i "Clear Cache"
Restartovao box(Settings-About-Restart). I sad sve radi.


Testirao sa YT Andorid i iOS app na telefonu i sa Chrome browserom na laptop-u. Sve ponovo radi kao pre.

Uradite isto pa javite jer kod vas sada radi.
Radi, posle restarta ostala na Google home dva eon box-a, jedan radi a drugi ne. Taj drugi se izbriše i ostane jedan. Hvala.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Eon box daljinski mi ne podržava TV daljinski funkciju tv star oko 3 godine. Da li neko zna kako osposobiti, pokušao da uparim daljinac tv i daljinac Eon nisam uspeo.
I imam opciju na tv PIP picture in picture. To mi funkcionisalo tako što na tv pustim digitalan kanal, a za drugi kanal pustim ATV kanal. Pošto sada nema više ATV da li neko zna kako da povežem eon sa tv da koristim tu opciju. Pokušao da povežem android box da bude drugi signal nije uspelo.
Ko me razumeo, razumeo....
By the way ima li neko uputstvo za eon i daljinski ne računajući od operatera?
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Sent from my Redmi 6 using Tapatalk
Evo nekih uputstava koje sam nakupio, nisam ih ni pregledao pa ne znam da li su aktuelna za ove daljince ili ne

https://cloud.mail.ru/public/BNUi/ydadZ2Pzb

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pozdrav. Da li neko moze da mi pomogne kako da pustim titl na filmu koji gledam. Konkretno, sa tablet uredjaja prebacim video ili film na eon, slika i ton su besprekorni ali nema titla na tv-u iako na tabletu ide titl
 
U susret novoj sezoni GOT na HBO GO!

Besplatan period od mesec dana mozete aktivirati na sajtu https://hbogo.rs/

A aplikaciju mozete instalirati na EON BOX-u sa linka :

https://www.apkmirror.com/apk/hbo-holding-zrt/hbo-go-europe-android-tv/hbo-go-europe-android-tv-5-10-6-release/hbo-go-europe-android-tv-5-10-6-android-apk-download/

Skinite APK fajl i prebacite ga na USB Stick. Instalirajte app na box-u i aktivirajte app sa HBO sajta gde ste se prvo registrovali i aktivirali prvi mesec besplatno.

Aplikaciju mozete aktivirati putem paypal-a i odmah je deaktivirati. I ako ste je deaktivirali i dalje je mozete koristiti mesec dana besplatno.

Uzivajte u novim epizodama GOT sutra ;)
 
Poslednja izmena:
Meni nije hteo hbo go ATV da radi na Beelink GT1 Ultimate.
Sreća pa je Kodi addon bolji od aplikacije.
 
Pregledniji mi je interfejs u kodiju.
Isto kada sam lika jednog pratio na YouTube, krenuo redom da gledam klipove. Posle svakog klipa pregledano me vraćao na najnovije.
Fino instaliram YouTube Kodi addon i pogledam ko čovjek redom.
 
Ja mislim da treba prvo da im ostavim broj kartice ili tako nesto, pa tek onda mozda i prodje to free mesec dana.

Pa moras da ostavis kreditnu karticu ili paypal acc. Ali cim im ostavis odmah mozes i da izbrises podatke o placanju (karticu ili PP acc) tako da nemas bojazni da ces mozda zaboraviti sledeceg meseca i da ce ti skinuti novac...

Ja sam se reg. i ostavio paypal acc i odmah ga nakon toga izbrisao.
 
Poslednja izmena:
pa mozes da ostavis kreditnu karticu ili paypal acc. Ali cim im ostavis odmah mozes i da izbrises podatke o placanju (karticu ili PP acc) tako da nemas bojazni da ces mozda zaboraviti sledeceg meseca i da ce ti skinuti novac...

Ok mozda ti ja izgledam paranoican medjutim samo sam oprezan verovatno iz mog skromnog znanja o online platnim sistemima, a nije u redu da bilo ko ostavlja podatke sa kreditnih kartica da bi dobio popust a veruj mi svi podaci se pamte u nekim bazama. A to sto se naknadno brise pitanje sta se vidi posle toga i ko sve vidi sva brisanja i editovanja.Dovoljna je registracija prvog nivoa pa ko zeli da nastavi slobodno neka placa a ko ne zeli automatski mu se zatvara pristup sadrzaju.
 
Poslednja izmena:
Ok mozda ti ja izgledam paranoican medjutim samo sam oprezan verovatno iz mog skromnog znanja o online platnim sistemima, a nije u redu da bilo ko ostavlja podatke sa kreditnih kartica da bi dobio popust a veruj mi svi podaci se pamte u nekim bazama. A to sto se naknadno brise pitanje sta se vidi posle toga.Dovoljna je registracija prvog nivoa pa ko zeli da nastavi slobodno neka placa a ko ne zeli automatski zatvara pristup sadrzaju.

Pa naravno. Zato sam ja i ostavio svoj PayPal nalog. Posto te oni redirektuju na njihov sajt i ne ostavljaju nikakve podatke HBO-u. Osim linka ka mom email-u kojim sam se i registrovao. Po meni je to mnogo "bezbolnija" varijanta od ostavljanja podataka sa kartice.

Sto je najgore sada bilo koji free period zahteva podatke o kartici. Netflix takodje. Zato obicno i imam neku karticu na primer virtuon ili neku koju uopste ne koristim bas za to.

Slazem se sa tobom da ne treba ostavljati podatke na bilo kom sajtu.

Ja sam samo postavio ovo zato sto pocinje GOT sutra pa ako neko hoce da gleda a da se ne zeza sa torentima eto "legalnog" resenja.
 
Poslednja izmena:
Imam sledeći problem: Kad god premotam nešto na eon boxu, na svakih 2-3 minuta mi izbaci "streaming error occurred" i onda preskoči mi 15ak sekundi. Sumnjam da je problem u modemu, da puca internet konekcija na sekund dva jer mi se čini da i internet ima nekih problema (nekad mi učitava stranicu 10ak sekundi duže). Danas su bili iz SBB-ove podrške i prvo su izmerili signal ispred stana, i zamenili kabl valjda, jer je bio loš signal. Onda su merili i kod modema i na kraju su zvali nekog iz tehničke i on im je rekao da je softverski problem SBB-a i da ne pričaju o čemu se radi kad ih zoveš preko telefona (???). Sve u svemu, ne mogu navodno ništa da urade, samo da čekam dok "inžinjeri otklone bag".

Jel imao još neko ovaj problem?
Da li oni oće da mi zamene ovaj modem ako ih dovoljno budem smarao? Imam onaj Cisco EPC 3928.
 
Sad primetih da nece cast sa telefona na eon, zna li neko u cemu je problem? Radilo pre, sad ga restartovao na prekidac ali ne pomaze

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Sad primetih da nece cast sa telefona na eon, zna li neko u cemu je problem? Radilo pre, sad ga restartovao na prekidac ali ne pomaze

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Pogledaj post #1524

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno