Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A dobro, mozda covek koristio google translate za prevodjenje sinopse serije...

Samo sto ta sinopsa nije bila sa imdb-a. :-devil-:
 
Moram da pojedem svoje reci kada sam pljuvao po Expanse nakon 3 epizode ove sezone. Zadnjih 6-7 epizoda mi se bas svidelo, srecom amazon je pokupio prava posto je syfy batalio
 
U predhodnih 12 meseci sam bio u nekoj guzvi i nista gledao nisam, sad se vracam jaci nego ikad. Sta preporucujete da gledam, suits, billions i tako te ne mogu, vise neki sci fi i slicno. The 100 sam hteo novu sezono malo mi je kancer... sve ispocetk?! Gotham nema nove sezone jos uvek? WW mi je brutalan ne mogu da docekam da upalim epizode danas da gledam. One heroje sam sve batalio arrow flash i td. Da nema nesto na tu foru ali bolje? Bile su neke price za neke marvel serije jel vredi sta?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

El si gledao daredevil,jessica jones,luke cage,altered carbon,the handmaids tale,amercan gods,legion?
Pa imas komedije koje su meni odlicne happy i future man
To mi na prvu pada na pamet
 
U predhodnih 12 meseci sam bio u nekoj guzvi i nista gledao nisam, sad se vracam jaci nego ikad. Sta preporucujete da gledam, suits, billions i tako te ne mogu, vise neki sci fi i slicno. The 100 sam hteo novu sezono malo mi je kancer... sve ispocetk?! Gotham nema nove sezone jos uvek? WW mi je brutalan ne mogu da docekam da upalim epizode danas da gledam. One heroje sam sve batalio arrow flash i td. Da nema nesto na tu foru ali bolje? Bile su neke price za neke marvel serije jel vredi sta?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Preporuka i za The Orville
https://www.imdb.com/title/tt5691552/

Star trek ali komedija, odlična serija...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Billions ljudi, gledajte Billions, kakvo finale treće sezone! :)

Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Finale je razvalio! I ko će sada da dočeka sledeću sezonu...
 
Odgledao Expanse 1. i 2. sezonu +4ep 3.ce
Prvo sto upada u oci/smeta su glumci koji su na pocetku smesni ali vremenom ta razlicitost i neobicnost postaje prednost serije. Specijalni efekti se isto popravljaju vremenom. Ako se izuzme nerealnost, neverovatnoca da ce se desiti tako kako se desilo efekat je WoW, odlicna space opera skoro kao prvi star wars.
Nesto najbolje sto sam gledao nakon Altered Carbon-a.

Odgledao Cobra Kai, isto Wow efekat :) Nisam ocekivao da ce biti tako dobro i tako smesno, doslo mi da napravim majicu sa kobrom. Zadnje 2 epizode su malo losije.

Obe serije sam pogledao zahvaljujuci citanju misljenja drugih ovde.
 
The Expanse 3x10 :O - brutalno

Inače odgledao S6 Amerikanaca, čista 10-ka. Uspeli su na kraju da donesu novi smisao u pojam happy end. Ali npr. bez zadnje 3 epizode, mogli su postojeću priču još 2-3 sezone voziti.
 
Jedva cekam veceras da pogledam pa onda nedelju dana cekanje za 11 i onda dupla izlazi za finale.
 
Uspeo sam posle dugo vremena da završim That 70s Show.

8 sezona je katastrofalna.
Znam da je bilo teško napisati sezonu kada su
dva glavan lika otišla
ali je ono ipak katastrofalno urađeno.
Totalno van svake pameti.
U 8 sezoni vredi pogledati prvu i poslednju epizodu ovo sve drugo se komotno može preskočiti.
 
Westworld S2E8 digitalno ludilo :) mozda deluje spora i dosadna epizoda ali sve je u perspektivi iz koje je prikazana ova epizoda, genijalno.

Expanse S03E10 WOW, Expanse definitivno najbolji svemirski SF koji sam gledao od Fire Fly-a.
 
Jel WWS02 bolji ili gori od prve?
Nesto mi se ne prolazi kroz slicnu *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*sku torturu ponovo...
 
Expanse S03E10 WOW, Expanse definitivno najbolji svemirski SF koji sam gledao od Fire Fly-a.

Apsolutno. Posle spore prosle epizode ova je bila zaista odlicna

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Vidim da se ovde u zadnje vreme najvise pominje Expanse. Ja sam gledao samo prvu epizodu i nista nisam uspeo da skontam pa sam odustao, ali moracu da probam ponovo.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Expanse moras nekako da preguras prve tri epizode koje su bas spore. Posle od cetvrte postaje sve bolje i bolje.
 
Nadao sam se da se popravio Fear the Walking Dead u ovoj sezoni, ali avaj.............
Smece i dalje
 
Vidim da se ovde u zadnje vreme najvise pominje Expanse. Ja sam gledao samo prvu epizodu i nista nisam uspeo da skontam pa sam odustao, ali moracu da probam ponovo.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Sezona ima 12-13 epizoda, kako si ocekivao da skontas sve u prvoj, nije mi jasno.
 
Pogresno sam se izrazio, prva epizoda mi je bila previse komplikovana i konfuzna, npr kao da citam knjigu od polovine. Nisam shvatio ko su bitniji likovi, kada se epizoda zavrsila nije mi 10% bilo jasno sta se desavalo i sta je neka glavna prica serije. Gledao sam sa sestrom i ona je imala isti bukvalno isti utisak. Mozda bi bilo bolje poceti prvo sa knjigama.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kapiram. Poznat mi je taj utisak. Ja sam odjednom odgledao prve 3-4 epizode i mnogo je lakse da se razume. Posle par epizoda se sve uklopi fino, i kad te veze, ne pusta. :D
 
Jel WWS02 bolji ili gori od prve?
Nesto mi se ne prolazi kroz slicnu *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*sku torturu ponovo...
Meni je i 1 sezona odlicna doduse konfuznija od 2. U 2 sezoni serija ulazi u svoj tok, doduse prvih par epizoda 2 sezone su isto mindfck sa timeline preskakanjem ali posle sve dodje na svoje.
 
Baš sad mi došla na red Westworld S2E8 - koje remek-delo od epizode. Čitava S2 je tri koplja iznad prethodne, ali ova 8. epizoda je nešto posebno.

Podsetila me na epizodu Losta kad Desmond-ov um putuje kroz vreme, to mi je i inače do ove sad bila najbolja epizoda neke serije uopšte.

Expanse je, za one koji su čitali knjigu, vrlo dobro preneo Kalibanov Rat u ovu drugu polovinu S3. Uzeli su apsolutno sve najbolje i ubacili u seriju. Ta knjiga je inače bila i najsporija.
 
Lost 4x05 The Constant

tražio malo po netu o epizodi i vidim da ima mnogo fanova, članaka ... sad baš i ima nekih 10-ak godina od emitovanja, pa su izašli neki sveži članci o samoj epizodi.

Eno krenula i zadnja 12 Monkeys sezona. Meni je treća bila izvanredna, kao i prethodne dve. Film obožavam i smatram da su sa serijom na pravi način proširili tu priču.
Videćemo da li će se Willis pojaviti, kao cameo. Bilo je nekih glasina. Lik snima reklame za energetska pića, ako ga ne ugrabe sad neće nikad :D :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno