Šta je novo?

Za ljubitelje analognih satova

Evo mog prvog G-Shock ljubimca.

20180530_184826_resize.jpg
 
Iskreno, ne vidim nikakvu sličnost ove Invicte sa Submarinerom. Submariner, osim datuma u nekim verzijama, nema nikakve komplikacije. A "cenu" od 900 nečega neću ni da komentarišem.
Pozdrav
 
Koliko njima sa creationa treba da posalju sat?
Jel imate neka iskustva i koliko ste najduze cekali pošiljku?
Evo kod mene je proslo vec 6 dana i nisu jos ni poslali.
 
Koliko njima sa creationa treba da posalju sat?
Jel imate neka iskustva i koliko ste najduze cekali pošiljku?
Evo kod mene je proslo vec 6 dana i nisu jos ni poslali.

Spremi se na čekanje. 11 dana dok pošalju, plus oko 20ak dana da stigne.

Ali da pohvalim našu poštu i carinu (Beograd). Od početka godine sam poručio 3 sata. Svaki je prošao proceduru maksimalno brzo i bez naplate.
 
Poslednja izmena:
Koliko njima sa creationa treba da posalju sat?
Jel imate neka iskustva i koliko ste najduze cekali pošiljku?
Evo kod mene je proslo vec 6 dana i nisu jos ni poslali.

Ja sam sat poručio u ponedeljak, jutros sam dobio informaciju da je sat poslat, ali tracking kod koji su mi dali još uvek nije funkcionalan. Videćemo kad stigne :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam sat poručio u ponedeljak, jutros sam dobio informaciju da je sat poslat, ali tracking kod koji su mi dali još uvek nije funkcionalan. Videćemo kad stigne :)
Isto kod mene, jutros sam dobio mail da je poslat a narucen 26-og. Kod isto jos ne radi.
 
Poručen 24. februara, poslat 4. marta, u Srbiju stigao 4.aprila, isporučen 17. aprila (13 dana na carini, naplaćeno nekoliko stotina dinara, ne znam tačno koliko)
 
Evo i jednog mog (maznuo od ćaleta) juče zamenio bateriju msm 700 dinara aman dal' su normalni za jednu bateriju a kad mi rekoše da skraćivanje narukvice takodje 700 dinara ja rekoh neka sam ću. Pogledao par klipova na YT i skratio sam za 5 minuta...
 

Prilozi

  • 20180607_214616.jpg
    20180607_214616.jpg
    1 MB · Pregleda: 207
  • 20180607_214746.jpg
    20180607_214746.jpg
    394.2 KB · Pregleda: 171
700...čoveče. A baterija ih košta 100 max.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Lep, lep :)

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
700...čoveče. A baterija ih košta 100 max.

Baterijica košta i manje od toga. Neke od tih (većina verujte mi) koštaju svega 20-ak din u nabavci. Ali se onda ugradi uvoznik toliko, pa distributer, pa tek na kraju sajdžija.
I meni je sasvim OK, da zamenu naplate 300-400 din, jer odgovoran sajdžija ga najpre lepo otvori, zameni, i lepo zatvori (najbitnije). Ali cena 700din za sat tog ranga je bezobrazluk.

A loše zatvaranje sata sam lično iskusio, kada sam svojevremeno odneo svog Žaka u servis po preporuci na zamenu baterije. Nisam obratio pažnju na njihov rad, i sledeće tuširanje me je koštalo 50€ koliko sam platio popravku i zamenu komponenti kod pravog sajdžije.
Em nisu lepo navrteli poklopče pozadi, em su uštipali gumicu za dihtovanje i precvikali je...
 
Ima li neko ko bi prodao kornjacu ili samuraja?
 
Pitaj kolegu ixtisa, on covek stalno nesto rotira :d
 
Jel video neko najnovije Festine ? u tom nekom segmentu gde mi srbi mozemo da pazarimo, oduvali su i Casio i Seiko, realno, koliko je dobar dizajn novih satova.
 
Jel video neko najnovije Festine ? u tom nekom segmentu gde mi srbi mozemo da pazarimo, oduvali su i Casio i Seiko, realno, koliko je dobar dizajn novih satova.
Definisi "dobar dizajn" i sta znaci oduvavanje nekoga? Jel su oduvali i rolex mozda. I oni imaju isti dizajn 60 godina?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Meni je festina turn down, ne mogu da podnesem taj rugid dizajn... A i kod nas je popularan "poklon" sat brend, tako da mi totalno ne zvuci primamljivo. Ni iz jednog ugla.
Pre bih cak uzeo i fossil nego festinu...
Seiko uvek pre festine
Orient pre festine
Swiss military pre festine

Ima puno izbora boljih od festine u toj kategoriji do 300e. Jedino ako neko bas bas voli, onda neka kupi :)


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Omega speedmaster.[emoji173]️
Koja hiljada, ako nije replika.
Najlepsi sat ikad.
 
drugari moze neki site odakle se mogu poruciti satovi?
bilo pre nekog vremena ali ne mogu sad naci
 
Nazad
Vrh Dno