Šta je novo?

iOS 11

Jesi kačio na yt ?

Ja snimim nešto što je u hd-u i kad okačim 480p mi je max...
 
Hvala, vidim... :smoke:

Koji telefonom si ovo uradio, da nije možda do toga ?
 
Jel je imao neko nekad problem? Da touch ID ne radi lepo. Tj. svaki put greši i nikad ne mogu da otključam iz prve, onda stavim drugi prst ista stvar i onda posle nekoliko pokusaja otključa. Do pre par dana je radio najnormalnije dodati otisci u settings su isti kao i sada.... Ne znam zašto ovo zeza


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: NAS
iPhone 6. Znam da on nema neki ultra brz touch ID ali nije ni on loš i sasvim je dobar i otključava brzo, greši jedino kad su mi mokre, znojave ili masne ruke, ali kada su mi prsti suvi uvek ja najnormalnije radio....


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Obrisi, pa ponovo usnimi otisak prsta kako treba


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Izašao ios 11.3 beta 4
 
Ovako:Moja cerka ima IPhone 5s i trebao bi da joj promenim broj telefona a i provajdera.Prelazi sa telenora na vip.

Sta treba da znam u vezi te promene a u vezi sa iphone nalogom,da ne zeznem nesto.Znam da su rigorozni po tom pitanju.Imam sve lozinke za njega.
 
Samo da promeniš broj za 2 step verification ako je uopšte uključen.. Ništa drugo..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Uh,mislim da nije ukljucena ta 2-step.Gde se to tacno nalazi?Da proverim.
 
Podešavanja pa gore na nalog na vrhu i naći ćeš.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ipak jeste ukljucena ta 2-step.Vidim tamo ima "edit" za broj.Jel taj broj prvo promenim pa onda menjam karticu,ili zamenim karticu pa onda taj "edit"?
 
neka iskustva beta 4 ?
 
Ipak jeste ukljucena ta 2-step.Vidim tamo ima "edit" za broj.Jel taj broj prvo promenim pa onda menjam karticu,ili zamenim karticu pa onda taj "edit"?

Možeš imati upisano više trusted brojeva. Dodaj novi broj, verifikuj ga, obriši stari broj.
 
11.3 beta 4 na iP6 radi odlično, booom. Čini mi se da za nijansu radi bolje od beta 2, 3 nisam probao. Ali stvarno sada mi je telefon potpuno upotrebljiv u skladu s mojim potrebama, tačnije neke stvari gde je pre seckao, kočio, otvarao duže, sada otvarata mnogo brže i nisam primetio nikakva seckanja ili koćenje igde. Ali u odnosu na 11.2.6 mnogo se sporije puni, mnogo. Za pola sata napuni ~25% a baterija dosta kraće traje, ali dobro to je do mene. U suštini softverski nemam nikakvu zamerku, konačno iOS11 liči na sistem kakav treba da bude ...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Pa donekle je bilo i ocekivano,da ce tek od verzije 11.3 liciti na nesto. Doduse,ios 10 nije imao bas toliko problema,ali tek od verzije 10.3 radi kao sat,bez greske.
 
Poslednja izmena:
Ja se sećam kada sam sa iOS 8 prešao na 9.2.1 jer ostao sam na 8 i čekao da se 9 razvije malo pa da ažuriram i sa 8.3 čini mi se, prešao sam na 9.2.1 i seckalo je i kočilo, FPS dropovi, svud je falilo nešto e onda sa 9.3 sve su to sredili i sve je glatko i fluidno radilo. Slična stvar mi je bila i sa 10, evo sada i 11, izgleda da Apple baš voli da bude vredan na tim verzijama[emoji38]


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
11.3 beta 4 na iP6 radi odlično, booom. Čini mi se da za nijansu radi bolje od beta 2, 3 nisam probao. Ali stvarno sada mi je telefon potpuno upotrebljiv u skladu s mojim potrebama, tačnije neke stvari gde je pre seckao, kočio, otvarao duže, sada otvarata mnogo brže i nisam primetio nikakva seckanja ili koćenje igde. Ali u odnosu na 11.2.6 mnogo se sporije puni, mnogo. Za pola sata napuni ~25% a baterija dosta kraće traje, ali dobro to je do mene. U suštini softverski nemam nikakvu zamerku, konačno iOS11 liči na sistem kakav treba da bude ...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Koliko ti na iP6 pokazuje Battery Health(beta) Maximum Capacity ? , jer kod mene pokazuje 80%
 
Nazad
Vrh Dno