Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

pitanje apropo HB monthly-ja:

kako ih kupujete, tj koji sistem placanja koristite?

i za one koji su imali problem sa odbijanjem kartica/paypala, kako ste resili problem?

hvala
 
Ja sam letos pokušao da kupim i tada nisam mogao jer imam samo internet karticu koja nije vezana za tekući račun, ne znam zašto tako rade, a pre toga sam sasvim normalno mogao da kupujem. Od tada nisam pokušavao, dok su obični bundleovi prolazili bez problema.
 
ja sam naleteo na ova tri odgovora od strane HBa na redditu:

Hi there!

Thanks for contacting Humble Support! Unfortunately, due to abuse from some users, we are unable to accept payment from prepaid credit cards for the Humble Monthly at this time. You can still purchase the Monthly using a non-prepaid card or PayPal. I sincerely apologize for the trouble. If you have any other questions or concerns, please let me know. Have a good day!

Hi again!

Thanks for contacting us! I'm very sorry for the inconvenience. At this time, we have no estimated date as to when or if we will accept prepaid cards again in the future for Humble Monthly. We're unable to give exact details as to what was going on, but due to abuse from some users, we are unable to accept prepaid cards for Humble Monthly at this time. I sincerely apologize again for the trouble.

If you have any other questions or concerns, please let me know. Have a good day!

Hey there,

Your ticket has been answered, but I will elaborate here. Prepaid cards can be used to make other purchases on our site. Due to abuses by a few bad apples, however, we are unable to allow prepaid card payments for Humble Monthly purchases. I understand where you are coming from, and apologize for the inconvenience that this has caused. But we can no longer allow a prepaid payment for the Humble Monthly. If you have any additional questions, please do not hesitate to reach out!

Pretpostavljam da time zele da sprece masovnu kupovinu i preprodaju po drugim sajtovima...
 
Meni na HBM prolaze i Intesina Visa Internet kartica i paypal vezan za nju i MTS-ova kartica. Jedino nisam koristio Visinu Inspire karticu, jer je povezana na nalog koji ne bi baš da koristim na netu.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Meni su sa ovog monthly-a sve viskovi osim DW3, Qunatum Break, The Lone Dark, pa ako je neko zainteresovan za razmenu i sl za ove ostale..

Sent from mTalk
 
odlican point and click bundle
https://www.indiegala.com/point-and-click-definitive-bundle

o deponiji ne treba nista pricati.
osim toga, jurney down je sjajan, mada daju ove chaptere na kasicicu. ja sam na kraju odigrao narodnu jer sam imao samo prve dve ili tri.
beholder isto odlican, steta samo sto je sad bas u bundle pa je nekima mozda visak.
infamous machine upravo igram i zanimljiv je.
jos bih rado odigrao silence, ali mi je mnogo da za to kupim ceo bundle.
 
Na GMG imaš PUBG za $22.49, što iznosi 18.73e. Samo primeni vaučer iz VIP sekcije prilikom checkouta.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako nekome bude slucajno višak Rising Storm 2: Vietnam, neka senda kljuc :)

Ovo ostalo sa bundlea ili sam igao ili imam.
 
Teško, ako neko bude uzimao top tier uzeće zbog toga :)
 
Dobro si, tek sad vidio da je Call To Arms u top tieru, igra koja je godinama u EA.
 
Cini mi se da sam je igrao, nisam bio previse odusevljen, ali nije bila ni previse laka.
 
Igrao sam ja i preporučujem ti da je probaš jer vrijedi svakog centa.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Jel moze neko da me uputi de mogu gta V da uzmem (ovi sa kp) prodaju za 1000 din
pa kao aktiiviraju preko social cluba ?
za pc
hvala u napred
 
Jel moze neko da me uputi de mogu gta V da uzmem (ovi sa kp) prodaju za 1000 din
pa kao aktiiviraju preko social cluba ?
za pc
hvala u napred

ne aktiviraju ti ništa prodaju kradene naloge...
bilo je na steamu skoro 24e, a imaš i na kinguinu i ostalim sajtovima za 20e~ ako nećeš steam copy
 
Iste cene kao i za Steam Winter sale...
 
ne znam da li je vec neko postavio Life is Strange - Episode 1 besplatan na steamu.
 
Da vam pomenem da je Humble Bundle uveo Humble Trove, kada se prijaviš za Humble Monthly, dobiješ automatski besplatno i pristup jednoj solidnoj gomilici igara:
https://www.humblebundle.com/monthly/trove
Nije uopšte loše, pogotovo što sadrži i tri igre koje sam ionako planirao da kupim u nekom momentu. Tako da sam za male pare dobio Civilization 6, još 6 igara kada stigne monthly za februar i trove sa bar 3 igre koje želim. Po meni, fantastične ponuda, a posle ću otkazati sledeći mesec.

Ko želi da uhvati ovo, izvolite moj referal link koji vam daje 10% popusta, trebalo bi da stekuje sa 10% popusta koji ionako dobijate kao novi pretplatnik:
https://www.humblebundle.com/monthly/activate-discount?gamekey=X5haTFHharYWU6cC
I ja dobijam 10% popusta u prodavnici ako se neko prijavi preko linka, čisto da ne bude da to nisam javno rekao.
 
@morbius, sta je tacno taj Trove? Jel su to igre koje su dostupne za igru dok imam pretplatu za Humble monthly ili kako vec?
 
@morbius, sta je tacno taj Trove? Jel su to igre koje su dostupne za igru dok imam pretplatu za Humble monthly ili kako vec?
Upravo to, trove su drm-free igre čijem dl-u imaš pristup tokom trajanja pretplate.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno