Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ozark je smeće u razvoju. Dc i Marvel nisu merilo za kvalitet jer mi smo generacija koja je porasla uz Alo Alo

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Halt and catch fire zadnja sezona prijatno iznenadila, mogu reci bolja od prethodne sezone za sada... ( jedna od najboljih serija sa takvom tematikom )

Inače krenuo Rick and Morty prvu sezonu odgledao pola i sta ja znam, meh. Matori je lud za medalju ali ostali delovi serije su mi neuverljivi. Da li će biti bolje ili drži isti tempo kroz serijal?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Bice bolje ali ne nesto preterano, s tim da ima trenutaka kad zablistaju.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Halt and catch fire zadnja sezona prijatno iznenadila, mogu reci bolja od prethodne sezone za sada... ( jedna od najboljih serija sa takvom tematikom )

Inače krenuo Rick and Morty prvu sezonu odgledao pola i sta ja znam, meh. Matori je lud za medalju ali ostali delovi serije su mi neuverljivi. Da li će biti bolje ili drži isti tempo kroz serijal?

Sent from my D6603 using Tapatalk
HCF je zaista dragulj. Nisam jos krenuo da gledam poslednju sezonu cekam barem 6, 7 epizoda pre nego krenem.

Sto se Rika i Mortija tice oni su iz epizode u epizodu mracniji i bolesniji. Nekada too much ali to i jeste ideja. Ako ne lezi batali ali epizodu Picklerick moras odgledati, tada ces definitivno znati da li te serijal interesuje ili ne...

Послато са SM-J330FN уз помоћ Тапатока
 
Meni kod Rika i Mortija najvise smeta glas Rika (odnosno sto prica nervozno (a i sto balavi :) ), odgledao sam samo 6 epizoda i bas mi smeta.
 
Zbog kakvih razloga ljudi ne gledaju, nesto veoma kvalitetno. Glas lika..

Inace sinoc gledao epizodu 7 trece sezone. Ono je nesto najbolje sto sam gledao.
Kakvi ljudi rade na ovoj seriji, nerealno. Svaka epizoda sve bolja i bolja.
 
Meni nije jasno sta ima toliko baš ludilo u vezi Rick & Morty? Prosečna geek serija sa ponekom smešnom scenom. Ni blizu bolestan humor kao South Park ili čak i Brickleberry mi je bio bolji.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Prva ep tj pilot the deuce vrlo solidno.. gleda li ko Balkanska mafija na O2?? nelose rekao bih

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Prati li neko Ubice Radosti? Ja gledao prve dve sezone i nzm dal sad da gledam i trecu, valja li?
 
WTF je sada Ubice Radosti?:)
 
Hahahahah, to namerno jer sam se setio onih opisa pre par strana :d

Killjoys xD
 
Zamrzecu srpski zbog ove teme :p
 
Meni kod Rika i Mortija najvise smeta glas Rika (odnosno sto prica nervozno (a i sto balavi :) ), odgledao sam samo 6 epizoda i bas mi smeta.
A eto meni je on genijalan, tako musav i neuredan.Jedino zbog njega i vredi gledati.Ali sve ostalo mi je jako dosadno i na momente smešno_Odgledao celu prvu sezonu ali nije ostavila neki utisak. Mortijev glas mi je recimo jako iritantan mada verovatno je takav i trebao da bude kao lik koji asocira na McFly-a.
Dajem šansu i drugoj sezoni jer me zanima koje ce sve bolestine Rick da uradi.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Prva sezona True Detective nešto najstvarnije što sam pogledao ikad. 9.5/10
 
samo da nisu usr... zadnju epizodu ;)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Odgledah sinoc u jednom dahu celu sedmu sezonu GoTa.
Zaista vrhunski po svim aspektima!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Pre jedno dve nedelje poceo da gledam Vikings,nisam ni znao za tu seriju.Dogurao sam do sezone 4 15 epizode i bas je ono...dobra...serija!
 
Meni je druga odlichna cak za ljubitelje realnih prica je 2x bolja.

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока
 
druga nije losa nego prelosa
sutra 2.epizoda The deuce na HBO
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno