Šta je novo?

Windows (phone) 10

Win lepo izgleda, lepo je i zamišljen, ali po meni ipak nije da bude jedini telefon. Ne kraju bude dosta stvari koje se brže i lakše odrade na Androidu. Ustvari, gotovo sve.
Jedino što 950xl skoro uvek koristim za slušanje muzike u kolima preko BT konekcije, jer ovaj RN3Pro stalno prekida konekciju i skoro da je neupotrebljiv za tako nešto.
 
Ja sam relativno skoro uzeo honor 7 lite a prethodno 2 godine imao l640. Od aplikacija koje koristim na androidu a nisam imao na winu je samo mbanking Erste banke, sve ostalo isto kao na winu. Na strani l640 je kvalitet zvuka u slušalici i ima stabilniji i bolji domet. Na istim mestima gde sam na Telenoru uvek imao H+ sad sve češće viđam 3g i time nisam zadovoljan.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam relativno skoro uzeo honor 7 lite a prethodno 2 godine imao l640. Od aplikacija koje koristim na androidu a nisam imao na winu je samo mbanking Erste banke, sve ostalo isto kao na winu. Na strani l640 je kvalitet zvuka u slušalici i ima stabilniji i bolji domet. Na istim mestima gde sam na Telenoru uvek imao H+ sad sve češće viđam 3g i time nisam zadovoljan.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Slicna situacija, glavobolje su i na drugim platformama :(

http://www.windowslatest.com/2017/0...inbox/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Outlook Mail app for Windows 10 Mobile gets a major update with Focused Inbox on the Release Preview Ring
 
Po meni to vredi max 100e, ali vredi sto je izasao samo da me nasmeju ovi sa allaboutwintows sa komentarima:
"With Windows 10 Mobile under the hood, there's bomb-proof security..."
"It'll be half the price of the IDOL 4 Pro."
:):):)
 
SBB napravio svoj program za PC i mobile...

Podjednako sporo ucitava sajt na oba...
 
Je l' misliš na Moj SBB? Postoji već neko vreme...

Sent from mTalk
 
Lepo izgleda, malo je cudan razmak izmedju kamere i led. Jel to pise 8mpix kamera? Prednja ili zadnja?
Jel se dobija i monstruozni sat uz njega ;)

btw ideja za Windows 10 phone children eddition :)
 
Има л нека апп за скривање слика из галерије да сте је испробали?:)

Sent from mTalk
 
Izvinite na oftopiku. Može li neko ko ima lumiu 550 da mi pošalje privatnu poruku sa skrinšotom iz postavki na kom piše koji je model telefona. Naručio sam na aliju zaštitno staklo ali su mi poslali pogrešno. Sad mi 'dear friend' traži skrinšot a telefon koristi moja majka (ne živimo u istom mestu). Ona je čak i našla gde je to ali joj skrinšot ne ide od ruke. :) Hvala

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ajde ako niko ne bude brzi, poslacu ti ja sutra u toku dana

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
 
Power+vol up
Jednostavno je :)
 
Onaj trekstor je izgleda dizjniran za levoruke ljude :)
 
wp_ss_20170909_0001.png

Evo jedan skrinsot silnih restarta na 950XL :)
 
Si, poslednji public build.
 
Juce sam dobio novi modem ruter od telekom operatera neki zte, i sada jedino ja nemam internet na svom mobitelu, laptop, desktop, smart tv, 2-3 ostala telefona (ios, android) svi su spojeni samo ja ne mogu
probao sa static ip app nista, gasio ruter, gasio palio telefon, brisao mrezu pa se ponovo logovao na wifi nista, samo se konektuje i dobijem poruku NO Network, sta da radim ima li neko neki prijedlog, ima li jos neka aplikacija za podesavanje ip adress. da napomenem da se sa telefonom konektujem van kuce na ostale wifi mreze
 
Juce sam dobio novi modem ruter od telekom operatera neki zte, i sada jedino ja nemam internet na svom mobitelu, laptop, desktop, smart tv, 2-3 ostala telefona (ios, android) svi su spojeni samo ja ne mogu
probao sa static ip app nista, gasio ruter, gasio palio telefon, brisao mrezu pa se ponovo logovao na wifi nista, samo se konektuje i dobijem poruku NO Network, sta da radim ima li neko neki prijedlog, ima li jos neka aplikacija za podesavanje ip adress. da napomenem da se sa telefonom konektujem van kuce na ostale wifi mreze
Probaj slededece.
Nakaci se na wifi mrezu,bez obzira sto pise no internet,
Klik na wifi mrezu na koju si nakace,
Svojstva,
Proxy server/padajuci meni/izabrati Automatski otkrij postavke,
Primeni i to bi bilo to.Javi da li radi.
 
Dejo sve je tako podeseno. nemam vise ideja. obicno kada negdje nemam net ja koristim onaj static ip, medjutim sada ne pomaze, izmijenjao sam masu brojeva onih na kraju nista
 
Daj nam model rutera,da se istrazi sta ima od podesavanja.
Probaj ako ima da sa AES prebacis na TKIP
 
internet koristim ovako:
na prizemlju imam modem ruter ZTE ZXHN H108N V2.5 (koji sam juce dobio nov od telekoma), na njega je kablom spojen ruter ZyXel NBG-418N i sa njega dobijam wifi, svi su spojeni i surfaju a ja trosim svoj mobilni net haha :D
 
OK,pogledao uputstvo,ti sada imas 2 wifi rutera.
Ne mozes da se spojis na zte.A nisi rekao za ovaj drugi ,da li na njega mozes da se prikljucis preko wifi?
U uputstvu za zte,trebalo bi da je korisnicko ime i pass telekom/telekom na stranici rutera u podesavanju za wifi,ima security,moze da se bira enkripcija.Probaj da stavis na wep,i dole tkip.Samo za probu,ako imas nekoga u okolini ko se nesto razume,wep kljuc moze da se provali za manje od 10 min,ali to sada nije tema.
Morao bi bez problema da se nakacis ako ti je na wep.
zte.JPGAko ti tako radi,kreni dalje,umesto wep izaberi wpa/wpa2-psk,vidi da izaberes tkip.Cisto za probu da vidimo sta se dogadja.Ovo sve vazi za zte,ali kazi nam sta je sa zyxwl,na njemu isto imas wifi mrezu,da li na njemu hoce telefon?
 
meni je bitno da se spojim na ovaj ZyXel koji je na mom spratu, inace ne mogu ni na ZTE ali to mi treba samokada sam u prizemlju a to je dosta rijetko... hvala puno bez obzira da li rijesio problem ili ne :D
 
Meni je "neprihvatljivo"da nece ni na jedan ni na drugi wifi.
Moralo bi da moze.
Ako imas racunar/laptop sa windows 10 sistemom,ali uslov je da ima wifi karticu,mozes da probas i sledece.
Start/postavke/Mreza i internet
Kada se udje u Mreza i internet,ima sa leve strane sledece opcije,
Status,wifi(za ovo mora racunar da poseduje wifi karticu)i jos par opcija.
Ono sto nama treba je opcija Mobilni hotspot.
Klik na mobilni hotspot/deli moju internet vezu sa drugim uredjajima/Ukljuciti
Ime mreze/lozinka,postaviti po zelji.
Tada racunar/laptop koji je povezan na wifi mrezu i dalje radi normalno,ali sada u isto vreme radi i kao wifi ruter,na koji mogu 8 uredjaja da se povezu.
To je za prvu pomoc.Odlicno opcija kad je neko na letovanju,itd.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno