Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Ok njoj je još u prvoj godini garancije, uzet u mts


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isti sam problem i ja imao da zablokira po ulasku u kameru i moralo je home+power. Odradio sam juce set up as new i za sada nemam tih problema, ali ostao mi je problem da me izbacuje iz aplikacije google maps.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav,uskoro bi trebalo da uzmem 6S 64GB(polovan) pa ako neko moze ukratko da mi objasni na sta da obratim paznju i sta da gledam kad kupujem i kad uzivo isprobavam uredjaj nemam neko preterano iskustvo sa Apple uredjajima,hvala.
 
Isto kad i proveravas ostale telefone + iCloud. Pogledaj i koliko je star, većinom na Apple sajtu vidiš kad je bila aktivacija ako lik muva za papire itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
  • Like
Reagovanja: M J
Hvala puno na odgovorima,samo jos da pitam za 6S 64 GB space grey polovan koliko je okej dati onako gledam da bude odlicno ocuvan bez garancije?Nasao sam jedan za 380e full oprema odlicno ocuvan sim free,pa ako ima nekog ko prati cene da me posavetuje malo :)
 
Otvori oglase na netu, ima ih dosta i videces cene. Izvuci neku sredinu i to ti je to.
 
Prati na KP, nego nemoj da se ograničavas na 64gb, desi se nekad da naidje i 128 po super ceni. Tako sam se ja zeznuo prošle god kupio 64gb dva meseca star za 490, i onda rek'o daj da vidim šta se nudi od 128, ono neki lik prodaje 128 za 500, vakum sa mts-a :D
 
Kakvo je ovo reklamiranje drugih sajtova, imate ovde oglase :D
 
Gledaj da uzmes sa garancijom telefon, pa makr bio zakljucan na neku od mreza


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da pitam samo jos ima li neke razlike izmedju apple garancije i garancije operatera konkretno VIPa ?Ova od Applea je ostvariva u iStyleu koliko sam skapirao?
 
Tako je, prve godine nosis u istyle bez obzira gde je kupljen a druge u vip.
 
Hvalaa na odgovorima.
Zanima me jos npr ako se pokvari nesto i zelim da reklamiram u vipu,mts da li mi treba i ugovor ili je dovoljno da se pojavim samo sa fisk racunom?
 
Do sada sam koristila samo android telefone, i resila sam da kupim neki polovan 6s. Malo me buni ovo oko memorije, jer mi dosta njih kaze nikako ne kupuj od 16gb, kazu brzo bih se pokajala. Ja na mom sadasnjem telefonu imam zauzeto nekih 10gb na aplikacije i sistem, jer slike stavljam na cloud. Nesto mi se ne dodaje novac za 64gb, a koliko vidim na oglasima model sa 32gb nema u prodaji. Da li je dovoljno tih 16gb, i koliko je raspolozivo kad se uzme telefon, koliko sistem zauzima? :)

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Uzmi 64GB, kod polovnih razlika u ceni nije tolika kao kod novih a spasićeš se dosta frustracija.
 
Do sada sam koristila samo android telefone, i resila sam da kupim neki polovan 6s. Malo me buni ovo oko memorije, jer mi dosta njih kaze nikako ne kupuj od 16gb, kazu brzo bih se pokajala. Ja na mom sadasnjem telefonu imam zauzeto nekih 10gb na aplikacije i sistem, jer slike stavljam na cloud. Nesto mi se ne dodaje novac za 64gb, a koliko vidim na oglasima model sa 32gb nema u prodaji. Da li je dovoljno tih 16gb, i koliko je raspolozivo kad se uzme telefon, koliko sistem zauzima? :)

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока

Nikako 16gb. Ja imam ipad od 16 i pokajao sam se. Nebitno koliko je raspoloživo,i da ti je celih 16 raspoloživo malo je. Ako planiras telefon na duze staze a verujem da da cim uzimas iphone,nemoj 16 GB [emoji846]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Po mom mišljenju dati tolke pare na telefon sa 16gb memorije zaista nema smisla. To se napuni jako brzo, posle ti je telefon prakticno neupotrebljiv. Mislim da je 32gb minimum minimuma, mada lično ne bih uzimao ispod 64.
 
Opet ista pitanja i opet isti odgovori, nekome je 16 dovoljno a nekome i 128 malo.Potpuno besmislena rasprava po ko zna koji put.

Marep@... da bi reklamirao telefon kod operatera mora vlasnik ugovora da dodje licno.
 
+1 Meni je 16 sasvim ok...ne skladištim ni muziku, ni filmove, ni serije na telefonu i ne snimam Prohujalo sa vihorom u 4k za Oskara...
 
Od 16 imam 5 slobodno. Ne može se generalizovati. Svako neka sagleda svoje potrebe, navike i po tome se odluči koji mu najviše odgovara.
 
Tako i ja, oko 1000 slika i 35 aplikacija.
 
Imam 64 u 24.5 slobodno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
6S 64GB

Capacity: 60.3GB
Available: 18.28GB
Songs: 0 (koristim Deezer)
Photos: 1540
Videos: 207
Applications: 139
 
Poslednja izmena:
+1 Meni je 16 sasvim ok...ne skladištim ni muziku, ni filmove, ni serije na telefonu i ne snimam Prohujalo sa vihorom u 4k za Oskara...

Ti mozda ne ali eto neko mozda koristi kameru na telefonu.
Treba da dam tolike pare za telefon i da se cimam da imam u glavu ograničenje koliko App mogu da skinem,svakih 7 dana da prebacujem slike na cloud,praznom memoriju itd...



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slike i video snimci se sami prebacuju tako da oko toga nema nikakvog posla
 
Aj stavi na iphonu 200 slika na Flickr upload,pogledaj za 2 sata,ili sutradan koliko se uploadovalo.
Ne znam da li Google Photos radi bolje,ali i da radi Google Photos smanjuje kvalitet slika i klipova.

Edit: Google Photos,slike od pre 20ak dana,uključen auto upload i Background App refresh:
59ac82d58ee590f19db49d63c86314b0.jpg


Ili ja nesto radim pogrešno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Radi na Google Photos auto update. Moras u aplikaciji da oznacis i BAR da ukljucis. Na Flickr-u mislim da isto radi.
 
Nazad
Vrh Dno