Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Virsle, ne mogu da tvrdim za ukus da je bio bolji, verovatno da jeste s obzirom na trend u proizvodnji hrane. Ti pitas kakva je bila virsla a meni je u glavi letnji raspust kod babe i dede u Hrvatskoj na "selu", da jedes sta ti dusa pozeli za dorucak sve sami prave (sunke, jaja, sir, mlad luk, paradajz...) a ja babi iskamcim lovu cetvrtkom mislim za virslu i za strip! Boze evo sad mi leptiri u stomaku, krastavac ja sam generacija koja je imala detinjstvo kako tako jos, a onda mi je Slobica uzeo sve od 16-17 pa na ovamo, ali ajde da ne ulazim u bolikitu...
 
Zar ne postoji tema koja se posebno bavi "zdravom " ishranom ?
 
Slobodno se prevarite i poneku sliku da okacite

daily_picdump_2503_81.jpg
 
Moze jedna nova tema, zvacemo je ex-yu? :d
Al najtacnije pitanje, koje je ovde neko postavio, da li bi neko sad tako uzeo i otvorio trouglic i pio direkt iz tetrapaka? Stvarno nedoumica nad kojom se treba zamisliti koliko se ljudi i svest menjaju...
Takodje i onaj jogurt iz casice, pitaj boga koliko je stajao i skupljao prasinu, al ne mari, pilo se na dve rupice :D
Pa ja i sada pijem direktno iz tetrapaka..tj one kocke.
Isto bi bilo i sa trouglom...ne znam zasto se toliko cimate oko toga

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nađi devojku koja će te gledati kao što Teša gleda Miroljuba

Capture.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo je zajebancija ali meni ni dan danas ne ide u glavu da mozak moze tako da te za.ebe.
 
U trenutku izgleda kao mindf*ck ali je izuzetno jednostavno i logicno, samo treba malkice da razmislis ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sta je logicno? Da ja (i manjina) vidim, savrseno jasno, belo zlatnu haljinu a vecina drugih crno plavu
 
Zar ne vidimo obe kombinacije :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
18198727_445411949184275_1863169449664102879_n.jpg
 
Posto vidim da ima nekih zelja za starim vremenima:
Strip.jpg
jugoslavija-sedam-1.jpg
Parking.jpg
 
18268143_447340332324770_1739863412029577866_n.jpg
 
Evolucija na delu. :D
 
Gde je sad onaj dobar samaricanin da otrci do trafike po flasu vode da im zaluje put :)
 
^Snakehead, moze bez vode 4 dana.
Duze nego covek maltene..

-----------
9kw5Ed3.gif
 
Poslednja izmena:
4aZSQ5A.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno