Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

053e20a250dcb0a7d88395c41481bd45.jpg


presao sam sa mega box paketa na box3 pa mi je sad jedan mob na prepaidu (mts naravno). imam ovu ponudu sa slike. ali mi ne treba sad.. da li ce to moci i kasnije da se aktivira, za mesec-dva, kada mi bude trebalo, ili se ne zna do kada ce da traje...?

Poslato sa Note 3
 
MTS obicno tu primarnu promociju ne menja bez da korisnik menja.
U prevodu - za sada mozes.
 
Теленор после 3-4 месеца забрањује позиве, али не брише кредит, Мтс брише и кредит, а Вип брише и чак блокира картицу. За пренос кредита са једног броја на други Мтс наплаћује 10 динара, Теленор не наплаћује ништа, с тим што код њих може само по 200 динара да се пребацује. (једино ако има разлике код старијих картица или других тарифа)
 
Zavisi koje karrice imas, ali generalno za nove, da.
 
053e20a250dcb0a7d88395c41481bd45.jpg


presao sam sa mega box paketa na box3 pa mi je sad jedan mob na prepaidu (mts naravno). imam ovu ponudu sa slike. ali mi ne treba sad.. da li ce to moci i kasnije da se aktivira, za mesec-dva, kada mi bude trebalo, ili se ne zna do kada ce da traje...?

Poslato sa Note 3
Vodi racuna posto je MTS poznat po "promocijama",kacio sam ovde sta su meni radili,kao mi dali 6 meseci po 1000 kinti svaki mesec,a ono mi regularno tarifirali 2 meseca za redom pisao reklamacije i vracali mi pare i onda sam izgubio zivce sa lopovima i ostala 4 meseca nisam ni koristio tu nazovimo "promociju".
Kradu na Boga ne misle.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Opa, tebi se vratio Telenor net?:) Ne videh te od nove godine ;)

(BTW, Dzoletov problem je izgleda stvaran, nije ga jedini pomenuo, tarifiraju internet iz tih promocija iako ne treba)
Verovatno to skoro niko ne primeti, jer niko normalan ne drzi kredit na MTS prepaid broju, ionako su oni samo za zvanje unutar mreze, SMS i net, za van mreze su beskorisni.
 
Meni telenor net cepa ko zmaj bez problema cak i preko praznika gde su se ostala 2 mucila i sasvim ok radi i ako je net protok kroz telenor vise od 50% ukupnog protoka u Srbiji kroz sva 3 operatera,tako da ne brini za mene ;)
A sto me nema na forumu,pa ja imam i drugi svet u zivotu,a ne ko ti 24h ovde visis ;)
Naravno da sam u pravu kao sto tvrdim skoro 15 god da je mts uvek na razne nacine krao i da i dalje krade,sad trenutno kroz ove nazovimo "promocije",ranije se secam da je sve duplirao sms poruke i tako krao kredit (mislim pre recimo 10 god kad sam i pobegao od njih),toga se secam.
Sledece na cemu ce krasti bice zanimljivo videti ;)

Znaci kao sto rekoh @pajice123 vodi racuna verovatno ce ti krasti regularan kredit.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, vidim da te ne pogadja kako sporo radi Tnor net ljudima, odmah si se "ucutao" :D
 
Da, vidim da te ne pogadja kako sporo radi Tnor net ljudima, odmah si se "ucutao" :D
Imam dovoljno godina da me apsolutno ne zanima da li mi net ide 100 ili 20,sta vise imam u paketu 1500 mb tako da mi je to totalno *****na stvar jer sa tom kolicinom mb ne mogu nista veliko ni skidati,niti skidam,tako da je meni sasvim ok i da je 20 brzina,ali mi je zato jako bitno da me ne kradu i da rade stabilno.
p.s.Pre neki dan bio u doma zdr. u Mirijevu,izmerio jednom mts na 3g i izvukao mi down oko 3,a upl manje od jedan tj. 0,...,takav net mi ne treba sigurno ;)
I red je vise bio da si i ti priznao da mts krade

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Sva tri kradu, priznajem.
 
Како немам, имам 9 регистрованих припејд картица, од тога две имају неки кредит, не превише али ... употребљиво.
 
Ako je na prepaid, da ;) Ali ti nemas pravi "prepaid" broj ;)


Bla, bla, bla... kada se vidi to na prijavama, onda pricaj ;)
Eto ti pun forum pa citaj reklamacije,samo ce ti trebati par dana sve dok ih iscitas,jedino ce ti telenor olaksati posto kod njih nema primedbi.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Ima i na sajtovima udruzenja za zastitu potrosaca. Daleko na prvom mestu i to u svim kategorijama je VIP, pa tri mesta prazno.
 
Ima i na sajtovima udruzenja za zastitu potrosaca. Daleko na prvom mestu i to u svim kategorijama je VIP, pa tri mesta prazno.
Video sam i ja negde taj podatak samo ne mogu da se setim jel po reklamacijama najgori mts ili vip,znam samo da je telenor daleko najbolji jer ima jako malo reklamacija u odnosu na oba.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Како немам, имам 9 регистрованих припејд картица, од тога две имају неки кредит, не превише али ... употребљиво.
Jel' kupujes promocije i koristis ih na njima?
 
Meni je čudno sto DZOSUA i koristi mts...

Nikad im neće oprostiti, što nije dobio posao :) Nikad
 
Ma ajde, poceo da prica neistine jos ;) Kaze nema kod Telenora kradje, a vidi svima zadnji mesec ne obracunaju popust, pa APP ko se ne zali, placa pun iznos ;)
Ne kradu - samo lazu da ne moze 50% popusta dok ne pripretis prelaskom na prepaid ili MNP :) To je kradja cene pola paketa!
 
Meni je čudno sto DZOSUA i koristi mts...

Nikad im neće oprostiti, što nije dobio posao :) Nikad
Ja mislim da sam bar 1000 puta to pisao zasto imam njihovu karticu,raspali mts koristim iskljucivo kad idem u Rep.Srpsku jer je i tamo njihova mreza i isto se raspada kao ovde,ali dovoljno radi da mogu ostati dostupan jer je povoljan roming (mada od kad imaju onaj sporazum o nizim cenama cene su skoro slicne) i drugi razlog je jer mi je totalna nebuloza imati u dual sim mobu kartice istog operatera,jel sad jasno zasto?
Mts dopunu bas zbog njihovih kradja dopunjujem samo kad moraj tj.svaka 3 meseca da mi ne poniste kredit,inace da je rok vaznosti dopune duzi,tad bi i ja dopunjavao ;)

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Ma ajde, poceo da prica neistine jos ;) Kaze nema kod Telenora kradje, a vidi svima zadnji mesec ne obracunaju popust, pa APP ko se ne zali, placa pun iznos ;)
Ne kradu - samo lazu da ne moze 50% popusta dok ne pripretis prelaskom na prepaid ili MNP :) To je kradja cene pola paketa!
Wooow nasao si prvi problem koji su imali i svima su vratili bez da dusu ispustis u prepiranju sa njima kao sto bude kod ostala 2,a i bilo ih je samo par komada?
Ja imam godinama te popuste na 3 broja i svaki put regularno tarifirano.
Znaci ok,aj to je kod telenora prvi problem,skokni sad na mts/vip reklamacija i citaj kako sve kradu i na sta ljudi sve kukaju,a nacina ima milion kako ih deru.
Pa onda skokni tamo na zastitu potrosaca i uporedi odnos reklamacija,gle cuda,otprilike mts/vip 80℅,a ostali postotak telenor i neosnovane reklamacije ;)
Meni vise nego dovoljno da spavam mirno i ne sizim i zato normalno da njih koristim ;)

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To ne znaci da Tnor ne krade i vise, ali ti to ne shvatas:)
To je isto kao da kazes da su preko pola Srbije pusaci, jer u kaficima preko 50% njih puse.
 
To ne znaci da Tnor ne krade i vise, ali ti to ne shvatas:)
To je isto kao da kazes da su preko pola Srbije pusaci, jer u kaficima preko 50% njih puse.
Da kradu veruj mi da bi se pisalo na onom sajtu i ovde jer bi se ljudi zalili i javno iznosili svoju muku kao i za sve sto se zale pa tako i za vip i mts. Ja bi se prvi zalio i pisao da je tako,pomiri se sa tim da imaju ubedljivo najmanje problema i kradja.
Krivo mi sto ne mogu sad da nadjem na tom za zastitu potrosaca kako su mts i vip lideri,ali u kradji,a procitao sam to pre par dana bas kao sto rece i @synn
Mada iskreno nisam se puno ni trudio da nadjem jer se u pitpunosti slazem sa tim ljudima,a tebe ako zanima skokni i nadji,mads neces jer ce istina da te zaboli ;)

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Jel' kupujes promocije i koristis ih na njima?
Већину сам користио за оно што сам ти већ писао а ове две ... једна је дојучерашња постпејд картица која мало одмара и акумулира ... енергију па ће до лета опет на постпејд. Друга је помоћна.
Не терај ме да пишем детаље. ;)
 
ja sam jako zadovoljan prepaid brojem i popustima na MTS kad poredim bedu koju nude na Mtel BiH

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Evo problem sa Telenor prepaidom, posto kazete da ima najmanje zalbi.
Naime, svoj postpaid broj sam pre pola godine prebacio na prepaid.
Resim da ga ugasim skroz, podnesem zahtev u poslovnici i kao realizovace u roku 24 sata.
Ne zavrse oni to, ja pozovem da vidim sta je prob i kazu mi da ne mogu da ugase prepaid, a zahtev nije zaveden.
E onda smo presli na dalju prepisku koja ce ukljucivati i RATEL...
I onda stize odg da ce mi izaci u susret iako to ne moze i da odnesem karticu u poslovnicu.
Dakle, da nisam bio uporan, ne bih zavrsio...
 
Nazad
Vrh Dno