Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

jesam na dobroj temi? probamo kod druga da pokrenemo nicehash miner i kad odemo na check my status online dobijem ovu poruku: Error! No statistics recorded for this BTC address! kad kliknemo na start, nista se ne desava. jel zna neko sta treba da se radi?
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima sa teme, imam jedno malo pitanje, trebam da prodam malu kolicinu LTC-a, dal mi se vise isplati da prodam ovde nekom od ljudi koji otkupljuju LTC, ili da prodam direktno na BTC-e, imam Visa Elektron karticu, ali ne znam kolko skidaju?
Imam fazon samo 11 LTC-a na prodaju.
 
Najbolje Zmaju
 
Odlete BTC nebu pod oblake, a LTC ne da ga ne prati, vec ga potpuno ignorise :D
 
On Chinese new year, Bitcoin will be 8888 CNY and Litecoin 88 CNY. You heard it here first! Year of the rooster! #arise #chikun @charlie lee
 
On Chinese new year, Bitcoin will be 8888 CNY and Litecoin 88 CNY. You heard it here first! Year of the rooster! #arise #chikun @charlie lee

Sinoc je u razgovoru na TeamSpeaku komentarisao taj twitt, i odgovorio je nesto u fazonu to je bila sala, nemojte bas svaki moj twitt shvatati ozbiljno...
 
Dali se neko seca koliki je bio najveci diff za LTC? U zadnjih mesec dana konstantno raste diff, nisam siguran sta se desava.
 
Pa izlaze novi asic-i (mislim da ima 2-3 nista radikalno brzi ali cim se proizvode diff raste).... nazalost cena pada, sigwit hype bas nesto i nije doneo znacajni pump za sad
 
Pa bas zato pitam koji je max diff bio do sada. Godinu i po dana ne mrda i sada odjednom ide i ne staje.
 
@student ne znam gde si nasao taj uredjaj i cenu. Raspitivao sam se mod proizvodjaca pre 2-3 nedelje za A4 dominator, def 280mhs za 1780 usd. I ako neko planira kupovinu neka ide na batch 3, jer prethodne revizije imaju problema sa firmware-om.
 
@student ne znam gde si nasao taj uredjaj i cenu. Raspitivao sam se mod proizvodjaca pre 2-3 nedelje za A4 dominator, def 280mhs za 1780 usd. I ako neko planira kupovinu neka ide na batch 3, jer prethodne revizije imaju problema sa firmware-om.

Ma nisam uopste mnogo istrazivao, Ali express search, posto si tu zasticen od prevaranata, a Bitmain bih uzeo bez straha kad bih kupovao jer su oni korektni, medjutim na njihovom zvanicnom sajtu nema tog proizvoda...
 
Mene interesuje sledeće: Planiram i ja da se upustim u "rudarenje" LTC i BTC. Pa da li računar mora da radi po 24h dnevno, ili je dovoljno i po 10 h na dan? I šta bude kada se isključi računar ili nestane struja, jel se pamti to dokle je stigao?
 
Bitmain ne radi scrypt asic uredjaje, rade iskljucivo Asice za sha256. Nisu se bas proslavili sa s9-kom.
 
Mene interesuje sledeće: Planiram i ja da se upustim u "rudarenje" LTC i BTC. Pa da li računar mora da radi po 24h dnevno, ili je dovoljno i po 10 h na dan? I šta bude kada se isključi računar ili nestane struja, jel se pamti to dokle je stigao?

Vrati se na početne strane, isuviše početnička pitanja... U prevodu kolko radi tolko će i da zaradi ;)
 
Nazad
Vrh Dno