Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Strpljen-spasen... iliti na dobre stvari vredi cekati ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Painted on note 4 in Autodesk SketchBook for inktober and pen.up city challenge ... 8)
9edd033e777cb4e1d185315c96ad9b3b.jpg

#inktober #sketchbook
 
Vrtim oglase za dual sim i naletim na note 4 N9100 duos,NOV, NEKORISTEN. Da li je moguće da mu je cena 300e?
Ili je to neka "dubai" varijanta?
 
Ja ga platio 370e pre pola godine, a nije bio najjeftiniji. Ako je nekome frka moguće da je i toliko oborio cenu. Svakako proveri.
 
Poslednja izmena:
Cesto imam los prijem signala, pa mislim da mi telefon zbog toga trosi vise bateriju nego sto treba

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Sigurno da troši više krastavac ...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Cesto imam los prijem signala, pa mislim da mi telefon zbog toga trosi vise bateriju nego sto treba

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
Naravno da vise trosi. A najgori je scenario ako si na granici sa signalom pa stalno prebacuje 2g-3g i obrnuto

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Fiksiraš na 2G i prebacuješ na 3G po potrebi

Sent from my Nexus 6P
 
Upravo. Ili se prebacis na drugog op ukoliko ima bolji signal tu gde si

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Posle apdejta mi ne rade dobro 2 vazne aplikacije.
Prva je timereffic, timer za paljenje gasenjezvukova i sl. u odredjeno vreme. Proradi tek kad ujutro uzmem fon u ruke i upalim ga, a ne kada je navijen.
Drugi problem je aplikacija koja bi tokom noci/sleepa trebala da posalje neki wifi paket ka netu...ne uradi vise to.

Nekm logikom sam mislio da apdejt nije mozda ugasio wifi tokom sleepa, ali u wifi/advanced sve uredno i dalje stoji.

EDIT: A primetio sam i da ponekad gmail poruke nocu uopste ne stignu, vec ujutro kada uaplim ekran stignu sve..
 
Poslednja izmena:
Ja imam slicnobiskustvo sa Slackom. Iako sam na wifi kao da samo u odredjenim periodima ima pristup netu pa tobijem tonu poruka odjednom,pri cemu nisu menjana podesavanja niti je slack podesen da bude optimizovan
 
Aj da se upišem i ja u temu, stigao mi danas Note. Dva pitanja: da li da dižem sa Lollipopa na MM i da li neko ima listu šta je sve bezbedno blokirati u Package Disableru?
 
Diži, i nemoj da koristi taj program ...
Bez ruta nema brisanja aplikacija, ako nećeš rut onda samo disable one koje mogu ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A je l bolji MM ili KK? Da li uopšte mogu da odradim downgrade? Koliko sam razumeo, taj Package Disabler omogućava disable nekih aplikacija koje sistem ne dozvoljava da se onemoguće, zašto ga onda ne bi koristio? :)
 
Više ih sakrije nego što ih ubije kao što radi rut :)
Imam dve aplikacije kupljene za tu namenu - bačene pare ...

Stavi 6.0.1 i ne brini ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ok, hvala na savetima, stigao je neki OTA ali ne može da se instalira pošto mi je baterija ispod 30%.

Prvi utisak mi kvari ovaj očajan senzor za otisak, nadam se da je onaj ko je odobrio puštanje ovakvog u prodaju popio otkaz.
 
Hehe navikni se krastavac, meni je isto smetao :D
Kada si u pokretu i hoćeš jednom rukom da koristiš telefon to prevlačenje je tuga ...

ps. 6.0.1 je još i dobar, na starijim verzijama kada se javiš ima lag od 2-3 sekunde tako da par puta kažeš halo :D
Slikaš i kad hoćeš iz kamere da vidiš sliku u galeriji - 5-6 sekundi lag ...

Stavljaj 6.0.1 i ne razmišljaj mnogo ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ma ugasiću ga skroz, treba mi pet prevlačenja da ga otključam. Probaću kasnije da bar pet puta snimim isti prst, ako i to ne pomogne neću ga nikada više upaliti.
Iako imam velike šake gotovo je nemoguće koristiti ovo čudo jednom rukom, ogroman je. Ubrzo će verovatno i root da padne, gomila Google, Samsung i T Mobile bloata
 
Pa da, veliki telefon + prevlačenje palcem :D
Još ako je prljavo dugme ili znojave ruke - nemoguća misija ...


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neće da odradi ota, dva puta puca instalacija na boot ekranu. Da li odinom moram redom da flešujem dve verzije 5.1.1 koje su izašle između ove moje i mm-a, ili mogu odmah najnoviju verziju sa Sammobile - a?
 
Poslednja izmena:
Moze odma najnovija verzija bez problema

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Original. Oni su ovlašćeni Samsungov servis. Možeš da kupiš bilo koji rezervni deo.
 
I moja je iz Promobi servisa u Požeškoj, original naravno sa 1 godinom garancije. Posle nove baterije (2500rsd) i novog data kabla (500rsd) i nakon 22 meseca korišćenja telefon opet radi kao sat.
Jedino me kod njih nervira što ne menjaju staklo kamere, nego mora da zamene ceo srednji ram (koji košta 11 i kusur hiljada kod njih) da bi se zamenilo staklo kamere :/ kažu da ovaj deo jedino tako dobijaju od proizvođača i da je jedino to ovlašćeni način zamene stakla kamere. Smor...
 
Nazad
Vrh Dno