Šta je novo?

Euro Truck Simulator 2

Hvala za odgovor, ali tu adresu koja je u fajlu sam i sam koristio i nije radilo. I pokusao sam evo cjeli fajl da kopiram da nece mozda magicno proraditi ali ne nista od toga.
 
2016-01-20_00003.jpg

Ne znam,evo kod mene kako izgleda,probaj ovo "update from internet"
 
Nisi ocigledno procitao moju prvu poruku kako treba. Uradio sam "update from internet" pa sam prepravljao fajl u notepad++ i svasta nesto pokusavao ali izgleda da je do windows-a tj do nekog kodeca samo treba jos da provalim sta tacno da instaliram.
 
Ljudi da li vozite u multiplejeru ja vozim po neki put prijatno me iznenadilo stanje na računu 205.000.000,00. :D u čemu je fora nemam pojma uglavnom pare mi ostaju nakontu i kada nisam u multiju!?
 
1072km u 18 minuta savrsene muzike i tajmlepsa. :)

 
Zao mi je onih sto ne kapiraju koliko je ovo sjajna igra :)
 
Poslednja izmena:
Igram je svakog vikenda. Pustim radio i vozim. Ništa me bolje ne opušta od ove igre, a imam samo osnovnu verziju.
 
Ja sam ovaj gore video napravio pokusavajuci da docaram koliko ETS2 dobro prenese taj osecaj putovanja i mnogobrojnih kilometara. Posle 1000km i 55 minuta voznje imam osecaj da sam stvarno toliko presao, nikad kraja jbt. :)
 
Sto ne rece da je tvoj :) Sad tek vidim vrh montazu muzike i voznje, brao brao :) Jesu to budzili grafiku nesto, ne secam se da je ovoliko dobro izgledalo nebo kad sam ja vozio.
 
Sto ne rece da je tvoj :) Sad tek vidim vrh montazu muzike i voznje, brao brao :) Jesu to budzili grafiku nesto, ne secam se da je ovoliko dobro izgledalo nebo kad sam ja vozio.

Hvala hvala :) Ma da, napokon sam krenuo da budzim kanal sa pravim klipovima, imao sam do pre mesec dana samo AC Early Access 3 klipa, sad ce biti bacena poenta na simulacije letenja, ETS2 i poneka voznja, mislim da je Automobilista sledeci na meti, prodobro deluje. Mislim da jesu malo sredili grafiku, a nebo je mod naravno, plus neizbezni SweetFX. ;)

Ah da, overi ako te ne mrzi Prepar3d klip i onaj jedan iz FSX-a :)
 
Poslednja izmena:
Da li ovu igru mozemo da igramo i mi koji nemamo volan? Koliko je ugodno ovo igrati na tastaturi ili gamepadu?
 
Bezveze je iskreno, bukvalno je stvorena za volan odnosno uzitak je 100%, dok na bilo cemu drugom igras kao bilo koju drugu igricu. Ovako mozes konkretno da se uzivis..
 
Slazem se, ali moze i na tastaturi, ja sam nagurao 80+ sati voznje preko tastature. :)
 
Ja sam nabio 1000-u sa tastaturom. Sada uzeo kakav takav 43" tv, narucio g29 volan, uzeo i ATS. Nasao ovaj free FaceTrackNoIR track za kameru i jedva cekam da sednem u fotelju za nedelju dana :d
 
Bezveze je iskreno, bukvalno je stvorena za volan odnosno uzitak je 100%, dok na bilo cemu drugom igras kao bilo koju drugu igricu. Ovako mozes konkretno da se uzivis..
Pretpostavio sam da je tako, bas veliki smor :( a imam veliku zelju tako da izblejim ponekada i da probam taj tip opustanja uz video igru :)
 
Odlicno je i na tastaturi, sasvim igrivo, nije ovo neka HC simulacija pa da mora volan.
 
Fizika je skroz dobra a imas i modove koji dizu to na jos veci nivo, realisticniji zaustavni put i slicno, ali nije volan toliko zbog fizike koliko zbog zbog samog tripa da stvarno vozis kamion, nije isto da isparkiras ili uparkiras prikolicu na nezgodno mesto sa tastaturom i sa 900 stepeni volanom.. ma mislim ako dva puta mora da se objasni zasto je bolje onda verovatno dzabe pisem :)
 
Fizika je skroz dobra a imas i modove koji dizu to na jos veci nivo, realisticniji zaustavni put i slicno, ali nije volan toliko zbog fizike koliko zbog zbog samog tripa da stvarno vozis kamion, nije isto da isparkiras ili uparkiras prikolicu na nezgodno mesto sa tastaturom i sa 900 stepeni volanom.. ma mislim ako dva puta mora da se objasni zasto je bolje onda verovatno dzabe pisem :)

ne, ne, savrseno je jasno i bez objasnjavanja :) hvala :)
 
treba ti kamionski volan :D
 
Ooo živnula tema i drago mi je zbog toga :) ne znam da li vam je poznato ali bi trebalo uskoro da se pojavi apdejt koji bi omogućio steam worshop da se koristi za modovanje igre sto je jako lepa novost. Btw ja vozim preko tastature i nekako mi najviše odgovaraju skanija kamioni :D
 
Ja vozim na MOMO volanu i velika je razlika između tastature i njega. Verujem da je volan od 900 stepeni fantazija.
 
Ja pikam sa 900 stepeni i H-Shifterom + kvacilo, nema zezanja. :) Privikavanje sa onim separacionim gearbox-om malo traje, ali se isplati.
 
Pa gde ste nabacili te volane :) koji je po ceni najisplativiji i da nije igračka :D
 
Ooo živnula tema i drago mi je zbog toga :) ne znam da li vam je poznato ali bi trebalo uskoro da se pojavi apdejt koji bi omogućio steam worshop da se koristi za modovanje igre sto je jako lepa novost. Btw ja vozim preko tastature i nekako mi najviše odgovaraju skanija kamioni :D

I ja sam sa Scaniom od pocetka. Ja narucio od madjara na kp za 380e g29. Skup jeste..ali to je cena novog g27 u nasem logitech shopu kojeg nemaju niti planiraju da nabave, a tek svake 3 nedelje nabavljaju nove. Osim njega preporucili su mi neki t500 ali i on je tu sa cenom.
 
Ja sam vozio sve kamione neko vreme i na kraju izabrao Mercedes. Nekako mi je najlepši i najbolji za vožnju. Ako se dobro sećam, počeo sam i ja sa Scaniom.
 
Ja sam vozio sve kamione neko vreme i na kraju izabrao Mercedes. Nekako mi je najlepši i najbolji za vožnju. Ako se dobro sećam, počeo sam i ja sa Scaniom.

Sve sam kamione provozao sa različitom kombinacijom šasije tako da od svih koje sam vozao satima i satima (na tastaturi) ja bih po mom nekom ličnom utisku sortirao kamione po upravljivosti na sledeći način:
1. Scania,
2. Mercedes,
3.Man,
4. Volvo, (mada Volvo mi se čini isto da je nestabilan i da se lako prevrne ali samo u nekoj full brzini kada pokušam naglo da skrenem)
5. Iveco, 6. Reno mada 5 i 6 mesto su mi vrlo slični ali to je to
7. Daf nekako mi je suviše neupravljiv imam utisak da stalno prilikom kočenja ima tedenciju da "ispravlja" krivinu i nemam neki osećaj ugodnosti dok ga vozim za razliku od svih ostalih modela, možda je to moje neko subjektivno mišljenje ali to je to.

@Mazi7 ne sumnjam da se radi o vrlo kvalitetnim volanima ali mi je cena previše visoka tako da možda nisam bio precizan do nekih 50E plafon i da se mogu kupiti kod nas vidim tu neke razne od GigaTech GW-1020C, Gembird STR-ShockForce-M, Hama V18 62865 do recimo plafon Gembird STR-FFB3 USB.
 
Poslednja izmena:
^ Lepi utisci, samo ne znam to za Daf-a vozio sam ga i nije mi takav osecaj ali jeste nekako drugaciji za voznju od ostalih. Mislim da je Scania najbolje odradjena, a trenutno vozim Mercedes, enterijer mu je vrhunski. :)
 
@Mazi7 ne sumnjam da se radi o vrlo kvalitetnim volanima ali mi je cena previše visoka tako da možda nisam bio precizan do nekih 50E plafon i da se mogu kupiti kod nas vidim tu neke razne od GigaTech GW-1020C, Gembird STR-ShockForce-M, Hama V18 62865 do recimo plafon Gembird STR-FFB3 USB.

Joj jbt. Ne, nikako. To su sve igracke od 180 stepeni i bez force feedbacka, totalno bacanje para. Minimum a da je novo je Driving Force GT (oko 150e). Moze i po oglasima da se nadje.
 
Nazad
Vrh Dno