Šta je novo?

LG G3

Odradio kolegi update na G3 sa brisanjem podatakai radi sve odlicno, pa nisam siguran da li i kod mene da brisem, ili ostavim podatke, s obzirom da sam ga uzeo pre mesec dana i 32GB sa 3GB rama je verzija...
 
mislim da je uvek najbolje posle ovakvog updatea sve vratiti na fabricko. da li moze nekako da se obrise kes memorija sistema, kao na samsungu ili se to odradjuje vracanjem na fabricko ??
 
Zar nisi citao predhodne strane, pre nego sto si napisao post? :)
 
Користи ли ико ЛТЕ на овом телефону?
Имам покривеност и одговарајући сим (заменио сам пре месец дана ) али мрежу никада нисам имао.
И зашто се овај смрдљиви тапа талк руши када хоћу да закачим слику?! Које ђубре од апликације.
 
Poslednja izmena:
Apdejtuj na 5.4.8, imas na apkmirror, pise da je sredjen attachment upload
 
Meni je sad na Google play ponudio 5.4.6 ali nisam imao problema sa ranijim verzijama
 
Користи ли ико ЛТЕ на овом телефону?
Имам покривеност и одговарајући сим (заменио сам пре месец дана ) али мрежу никада нисам имао.
И зашто се овај смрдљиви тапа талк руши када хоћу да закачим слику?! Које ђубре од апликације.

Proveri sa providerom da li ti je aktivan 4G. Imao sam identican problem sa MTS-om gde su mi dali novu karticu ali nisu aktivirali uslugu.
 
Користи ли ико ЛТЕ на овом телефону?
Имам покривеност и одговарајући сим (заменио сам пре месец дана ) али мрежу никада нисам имао.
И зашто се овај смрдљиви тапа талк руши када хоћу да закачим слику?! Које ђубре од апликације.

Proveri sa providerom da li ti je aktivan 4G. Imao sam identican problem sa MTS-om gde su mi dali novu karticu ali nisu aktivirali uslugu.

Ja sam imao isti problem u MTS-u, i kad sam otisao ponovo u poslovnicu ispostavilo se da mi nisu ukljucili... Sada radi fino...

A sa tapatalk-om sam imao taj problem na ranijim verzijama (danas uradio update sa Play-a na 5.4.8)...

Screenshot_2015-08-24-17-42-42.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovako to treba ici sa lg up, savjetujem lg up umjesto lg flash tool 2014 uvijek.

link

fajlovi i opisi su u zip fajlu :)
 
^ nije moj rad, installer za fajl je od codefire, ja sam samo govorio da se moze. Prepravljam da se moze direktno kdz ukucati bez trikova :)
 
Thx. P.s. ponekad ako je custom rom ipak ce biti potrebno ubaciti phone i download mode. Popravljam to ali onda je opasno jer nema kontrole
 
Odradio update na jedan 16GB i moj 32GB i za sada fenomenalno rade i jedan i drugi. Osetno bolje nego na 5.0
 
Pozdrav ljudi, troumim se izmedju g3, g flex 2 i xperije z2 pa me zanima koje uobicajne mane ima g3(kao npr zute mrlje na ekranu) i koliko izvlacite sati SoT-a(screen on time)
 
Mozda zato sto je bolji uredjaj na skoro svakom polju?

I takva pitanja se ne postavljaju u ovom delu foruma, iz vise razloga. Imas poseban podforum sa jedno 30 slicnih tema - http://forum.benchmark.rs/forumdisplay.php?47-mobilnih-telefona-PDA-ure%C4%91aja-tableta-i-navigacija

PS sad vidim da si napisao i flex 2, mozes i taj fon da kupis, posebno ako nadjes za 260-280e i ako ti odgovara zakrivljen ekran, za te pare (ko nadje, ja ih slabo vidjam ispod 320e) to je odlican fon. Ispod 300e ces pre naci Meizu MX5 16Gb sa telenor/mts mreze, i to je odlican telefon.

A u dilemi G3 vs Z2 - Z2 bez mnogo razmisljanja.
 
Poslednja izmena:
Kod z2 mi se ne svidja sto nema gorilla glass i kada ga koristim imam osecaj kao da prst vucem po plastici a ne po staklu, kod z2 su boje nekako tamne, nisu zive uopste, i taj xperia ui mi se ne svidja bas, nije prostor na ekranu lepo iskorosten a i sam telefon je velik po sebi, mogli su staviti veci ekran...

G3 ima odlican ekran ali su moguce zute mrlje, i nepotrebna qHD rezolucija, i slaba baterija

G flex 2 ima poled ekran koji na sivoj boji ima zute mrlje i zakljucan mu je bootloader tako da nema igranja sa romovima

Koristio sam i z2 i g3 i i dalje ne mogu da se odlucim koju manu bih lakse prihvatio zato pitam vas za vase licne utiske i molim vas malo detaljnije da argumentujete vasa misljenje
 
Poslusaj hsv. Otvori temu(z2 vs g3 vs gflex2) u drugom delu foruma.
 
Poslednja izmena:
Znaci mora da pise na gsm areni da ima ''gorilla staklo''? :) Z2 99% ima dragontrail staklo sa obe strane, neki cak navode da je bolje od corning-ovog ''gorilla'' resenja u smislu da teze puca.

Ako si koristio i Z2 i G3 ovakvi postovi u G3 temi su nepotrebni, samo mozes da izazoves flejm ;) Kupi onaj koji ti vise odgovara. Ja npr G3 nikada ne bih kupio jer je za samo 100e vise tu polovan G4 koji je daleko bolji od G3 i bolji od Z2, znaci do 300e Z2 i Z3, M8 su najbolja kupovina, oko 350e polovan/par meseci star G4 ili Honor 7, MX5 itd.

I ne znam kako to Z2 ima ''tamne boje koje nisu zive'' kada je to jedan od najbolje kalibrisanih IPS displeja iz 2014. godine i ima najsiri gamut boja, prikaz je izuzetno ''ziv'' atraktivan, osvetljenje solidno e jedino sto nema prikaz crne kao htc M8/ip6 (da ne pominjem amolede, nema smisla) :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, troumim se izmedju g3, g flex 2 i xperije z2 pa me zanima koje uobicajne mane ima g3(kao npr zute mrlje na ekranu) i koliko izvlacite sati SoT-a(screen on time)
Posle updata na 6.0 definitivno uzimaj G3.Perfektno radi sa 6.0!!!!
 
Odlicno ce raditi i Z2 na 6.x (logicno je jer vec odlicno radi na 5.1.1) a ima za dosta bolju autonomiju, izradu i bolji, svetliji IPS panel + bolji kamkorder (stabilizaciju i LL) i IP58 zastitu ;)
 
kako najlakse staviti 6.0 ako sam trenutno sa twrp i blisspop... zbog toga ne moze preko pc suite,to znam...
 
Od danas sam vlasnik G3. Presao sam sa Htc One M7. Dvoumio sam se da li da uzmem G3 ili G4, i nakon citanja komentara ovde i posto je izbacen MM update odlucio sam se za G3, posto mislim da je za moje potrebe dovoljan.
Medjutim, nemam jos zvanican update, tako da sam ga vec rootovao, pa sad razmisljam da li veceras da odradim upgrade na 6.0.
 
Хвала на одговорима @pajser I @vlada, ја могу комотно да напишем књигу шта сам све доживео у мтс - у Краљево
 
Nazad
Vrh Dno