Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok radi, upravo probao, ali čest Force Close, tako da sam se vratio na zadnju verziju sa playstore.
 
Odradio, pa cemo da vidimo hoće li da bude opet Force Close :)
 
E to da, najbolje da se skine apk pa se postojeća aplikacija stopira i obrišu podaci i tek onda instalira nova verzija :)
 
Nije losa mada je meni i ona prosla radila savrseno nema force close iako sam staru pregazio sa novom nema seckanja kao sto ni do sad nije bilo notifikacije ne dolaze pa ne dolaze kao ni na prosloj ali na predprosloj su uredno stizale.
I da ovo bre beta verzija i smara sto nema onih kako neko rece plocica za mark as read.
Vracam se na predhodnu verziju.
 
Meni fkloznicu prikazuje na XDA kao najbolji poster (trending expert). Nek je i nas coek najbolji negdje a da nije tenis. :D
 
Poslednja izmena:
Ajde bre.. To je bag,na xda udjem jednom u 2,3dana. Poruke ostavljam jednom u 20dana. Ko zna sta to znaci :)
 
Jos je i skroman! Cast mi je biti suForumas:)
(tako ka curi kazem da je trebala medalju od fb dobiti)
 
Ljudi, jel ona 4.9.5 verzija moze jos uvek da se koristi, tj. jel sve radi ok?
 
Nista otvaram instu pa me zapratite tamo posto sam toliko "popularan" [emoji23]

Mrtvi tt.. Kanta od programa
 
Dje nadjose loznicu od milion korisnika :D Idi igraj loto mozda nesto nabodes...
 
Ja isto koristim 4.9.5
 
Ja sam se vratio na poslednju verziju sa onim lepi fontom. :) 4.15.10. Lepo radi.
 
Mislim da je za svaku verziju sreca da li ce da laguje ili ne. Nekad radi perfektno, nekad secka. Ne znam da l postoji neko da mu radi bez greske (konstantno), na primer 3 dana.
 
Jel postoji mogucnost da se na ovoj novoj verziji iskljuci da otvara sliku bench-a onu? Pa kada se skroluje dole posle je vise nema. Bespotrebno mi je.
 
Odradio sam jedan clear data i aplikacija se mnogo bolje ponasa. Dosta cache fajlova zna da se nakupi.
Je l' postoji neka novija verzija sa boljim skrolom od ove(5.3.6)?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno