Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Vojkane, uradio sam to, i dalje je isto.

Inače, evo gde se podešava to: Settings > Wireless and Networks > Mobile Networks > Access Point Names
 
Jesi li baš sačuvao, da nisi samo išao back? :)
 
Hm... Ups :D :lupko:

Sad sam sačuvao i izgleda da je bolje :)
 
Imaš SuperTube koji isto svira u pozadini ali ide i video. Na xda je.
 
Jel zna neko moze li se u unified remote za km player ubaciti premotavanje za 10ak sec?
 
apropo zadnjeg apdejta za FB, jel ima neko link za verziju koja NE ubija bateriju... Moze i prethodna zvanicna, ili beta koja provjereno radi ok... Moze i samo verzija app... 27.0.0.25.15 je uzasna! (gsam prikazuje da jede i preko 50% baterije u app sucker, a i tel kochi... )
 
preporucio bih svima prelazak na fb lite :) baterija mi traje bukvalno duplo duze od kako sam izbrisao obican fb.
 
Postoji li neka besplatna aplikacija koja "mount-uje" obb fajlove od igara na SD karticu? Vidim da je Link2SD uveo tu mogućnost, ali samo u plaćenoj verziji. Stvarno sjajna aplikacija, da imam internet karticu, odmah bih je kupio.
 
Preporucite mi tastaturu, bez prediction bara i sa normalnim smajlijima ( primer : -) ) a ne emoticon glupostima koja negde rade,negde ne...
Idealna mi je bila swiftkey,ali kada sam probao minuum,shvatio sam koliko je swiftkey ***** i koliko lose reaguje... na minuum kada stavim najmanju velicinu,ubadam slova bez problema,a kako ih swift pogresno detektuje nemam pojma,na njemu gresim samo tako... plus kad ubodem slucajno prediction bar,dodje mi da razbijem telefon...
od minuuma moram da odustanem zbog smajlija,nepristupacni su,moram da kliknem 3 puta da bi dosao do njih,pa dok izaberem koji cu,pa pola njih ne rade na svim aplikacijama itd.... i ima i on prediction bar....
probao sam google keyboard,ogromna je.... kada bih mogao da je smanjim bila bi mi super,ali ovako zauzima pola ekrana skoro,odvratno.

znam da postoje moduli za xposed da uklone prediction iz swiftkey,kao i da smanje google keyboard,ali meni ne rade jer sam prinudjen zbog jadnog telefona da budem na praistorijskom xposedu (novi daje bootloop)...

probao sam i touchpal, i on ima ogroman bar gore (doduse,ne prediction) koji me strasno nervira,zauzima mesto bespotrebno... I ne moze da se podeblja malo font,na fullhd se jedva vidi...
 
Poslednja izmena:
onda mogu i da izvucem precicu na homescreen iz Chrome-a :d Svidja mi se recimo sto FB app sinhronizuje fotke sa imenikom, a i zadovoljan sam kako je radio do zadnjeg apdejta...
Preporucite mi tastaturu, bez prediction bara i sa normalnim smajlijima ( primer : -) ) a ne emoticon glupostima koja negde rade,negde ne...
Idealna mi je bila swiftkey,ali kada sam probao minuum,shvatio sam koliko je swiftkey ***** i koliko lose reaguje... na minuum kada stavim najmanju velicinu,ubadam slova bez problema,a kako ih swift pogresno detektuje nemam pojma,na njemu gresim samo tako... plus kad ubodem slucajno prediction bar,dodje mi da razbijem telefon...
od minuuma moram da odustanem zbog smajlija,nepristupacni su,moram da kliknem 3 puta da bi dosao do njih,pa dok izaberem koji cu,pa pola njih ne rade na svim aplikacijama itd.... i ima i on prediction bar....
probao sam google keyboard,ogromna je.... kada bih mogao da je smanjim bila bi mi super,ali ovako zauzima pola ekrana skoro,odvratno.

znam da postoje moduli za xposed da uklone prediction iz swiftkey,kao i da smanje google keyboard,ali meni ne rade jer sam prinudjen zbog jadnog telefona da budem na praistorijskom xposedu (novi daje bootloop)...

probao sam i touchpal, i on ima ogroman bar gore (doduse,ne prediction) koji me strasno nervira,zauzima mesto bespotrebno... I ne moze da se podeblja malo font,na fullhd se jedva vidi...

pa smart keyboard pro, ja ga koristim vec 4 godine. Smajlici klasicni na "enter", predikcija moze da se ugasi, preko 100 skinova...
 
Jel ima neko problem sa Android Weather aplikacijom ti azuriranjem vremena kad je provider AccuWeather? Ostali rade normalno.
Primetio sam i da aplikacija srce bateriju kad vrti tako a ne moze da azurira.
Imam i ja problem. Nece po nekad da se azurira, ali najgore je kad odem u neki drugi grad pa se vratim kuci. Tad vrti stalno i nema sanse da se azurira i izlazi dole non stop "greska usluge odredjivanja lokacije". Jedino restart pomogne.
 
apropo zadnjeg apdejta za FB, jel ima neko link za verziju koja NE ubija bateriju... Moze i prethodna zvanicna, ili beta koja provjereno radi ok... Moze i samo verzija app... 27.0.0.25.15 je uzasna! (gsam prikazuje da jede i preko 50% baterije u app sucker, a i tel kochi... )
Verzija 27.xxxx nenormalno srce bateriju. Jos dok je bila u beta fazi v27 je tukla bateriju samo tako. Stavio sam je pod greenify i cekam novu stabilnu verziju. Od onih beta sa apkmirror sam odusta. Svaka crashuje.
 
Preporucite mi tastaturu, bez prediction bara i sa normalnim smajlijima ( primer : -) ) a ne emoticon glupostima koja negde rade,negde ne...
Idealna mi je bila swiftkey,ali kada sam probao minuum,shvatio sam koliko je swiftkey ***** i koliko lose reaguje... na minuum kada stavim najmanju velicinu,ubadam slova bez problema,a kako ih swift pogresno detektuje nemam pojma,na njemu gresim samo tako... plus kad ubodem slucajno prediction bar,dodje mi da razbijem telefon...
od minuuma moram da odustanem zbog smajlija,nepristupacni su,moram da kliknem 3 puta da bi dosao do njih,pa dok izaberem koji cu,pa pola njih ne rade na svim aplikacijama itd.... i ima i on prediction bar....
probao sam google keyboard,ogromna je.... kada bih mogao da je smanjim bila bi mi super,ali ovako zauzima pola ekrana skoro,odvratno.

znam da postoje moduli za xposed da uklone prediction iz swiftkey,kao i da smanje google keyboard,ali meni ne rade jer sam prinudjen zbog jadnog telefona da budem na praistorijskom xposedu (novi daje bootloop)...

probao sam i touchpal, i on ima ogroman bar gore (doduse,ne prediction) koji me strasno nervira,zauzima mesto bespotrebno... I ne moze da se podeblja malo font,na fullhd se jedva vidi...
Swype?
 
Nadjite 26.xxx verziju meni ona radi ok (facebook)
 
Izasla verzija 30 na apkmirror. Samo stancaju a sve gore :D
 
Meni je Facebook verzija 28.0.0.18.16 i nemam problema sa baterijom.
 
Ne bih reko da je ogroman.
 
Nazad
Vrh Dno