Desava se to da sve radi savrseno to sto se pise da se trazi starter i li jaci paket da se kupi cista laz, moj se demo otplatio i znam iz iskustva kako radi - radi perfektno vec sam 40€ povukao sa tog naloga gdje je demo bio, znaci sve radi perfektno uzmes demo i ne trebas se za ostalo brinuti, nema bana, nema blokade naloga, sve radi perfektno... ovakav sam post napisao bar 10 puta u ovoj temi, i cimao moderatore da dodaju u prvi post ljudi ubacili pa daj bar toliko procitajte prvi post pa ako ne shvatite onda pitajte... previse je stvarno svaki dan se jedno te isto pita.