Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam do sada uzeo nekih 7-8 TV od coveka iz NS i uvek preko AKS i nikad nisam imao problema. Svi su bili LED, ne plazme , doduse...
Ne da ih hvalim ili branim, ali tako se meni zadesilo, da kucnem u drvo :D
Jednom je oko Nove godine kasnio 24h zbog guzve, ali je sve bilo ok na kraju, sem zivaca :mad:
 
Mogu reći da su naši servisi jako "bezveze", ja sam iz subotice i sam sam kupio tv iz mađarske, marke lg, imao sam neki mali problemčić ali sam ga na kraju sam rešio. Posle gledanja filma preko usb-a, posle određenog vremena mi se gobio ton, pa sam nazvao ovlašćenog servisera u beogradu, oni ništa ne znaju, ni dali važi garancija ni zašto se to dešava, totalno amtrski, pa sam zvao servis u subotici, oni su rekli da se garancija prihvata ali ne znaju zašto se dešava taj problem, pa bi tv trebao ostati neko vreme, na kraju sam ja pokušao rešiti problem sa updete-om sistema i uspeo rešiti problem, tako da ga nisam ni nosio u servis.
 
Da li neko moze da mi preporuci pouzdanog prodavca TV koji donose iz Madjerske?
Hteo bih da kupim LG 32ls570s ili Samsung 32es5500.

I da li ima neko iskustva sa garancjiom kod nas?
 
Da li neko moze da mi preporuci pouzdanog prodavca TV koji donose iz Madjerske?
Hteo bih da kupim LG 32ls570s ili Samsung 32es5500.

I da li ima neko iskustva sa garancjiom kod nas?

Pozdrav Forumašima
Kupio bih LG42LM620S ili LG42LS570S iz Mađarske pa mi je potreban kontakt za kupovinu ako neko vec ima iskustva
Moze u PP
 
Jedno pitanje... Treba mi Full Smart TV, Led, Full HD, 40-42"... Znaci nesto tipa samsung eh5300... Da li imate jos neki u tom cenovnom rangu (450e-500e) koji bi preporucili?
 
full smart = podrzava sve smart feature-e (ne mogu da se setim srpske reci, stao mozak)... Ima onih koji podrzavaju youtube, a nemaju browser i sl... A ovde na samsungovom sajtu pise da ne podrzava samsung apps a na trvom linku ipak pise da podrzava samsung apps :)
 
A da li LG ima nekog konkurenta u klasi? Lg-ev dizajn mi se mnogo vise svidja :)
 
Ima, LG ls570s. S tim da je LG-jev na 100Hz a Samsungov na 50Hz ( u specifikacijama piše duplo više).
 
i koji je od njih bolji i u cemu? (pitam jer ovde ima ljudi sa realnim iskustvom koji su videli oba televizora ili mozda cak poseduju oba...)
 
Kako bre to može?

Lepo,prodaju maglu.Ja sam suraku uzeo 40es5500 ,na kutiji pise 100hz ali pored pise i CMR,sto je samsungov naziv za softversko poboljsanje slike.Kada sam usao u servisni meni,tamo lepo stoji da je tv 50hz.Tako modeli koji imaju kao 200hz,imaju 100hz...i tako dalje.Cak se koriste i time da kod 3d televizora navode duple frekfencije,sabiraju za svako oko...ista stvar je i kod LG,samo drugi naziv.
 
Pozdrav svima, jedno pitanje za poznavaoce novih Smart 3D televizora,
koji TV je bolje uzeti LG 32LM620S ili Samsung UE32EH6100????? Trebalo bi uskoro da kupim pa mi je potrebna pomoc u odabiru.
Hvala unapred
 
i koji je od njih bolji i u cemu? (pitam jer ovde ima ljudi sa realnim iskustvom koji su videli oba televizora ili mozda cak poseduju oba...)

I? Koji bi vi uzeli izmedju ova dva?
Da li lg ima stvarno 100Hz ili su njegovih 100Hz kao i samsungovih 100Hz?
 
veteha: EH6100 ili ES6100?
SAmsung generalno ima jako loš 3D dok je kod Lg-ja mnogo mnogo bolji (ako već uzimaš 3D TV).

C4in: Lg ls570s ima stvarnih 100Hz (na papiru stoji da ima 200).
Ja sam se dvoumuo između ta dva modela i uzeo sam LG-ja (mnogo ljudi pljuje Samsunga da su jako lošeg kvaliteta - ugrađuju se loše komponente, često i jako probijanje pozadinskog osvetljenja i sl.).
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru :)
 
Poslednja izmena:
Lappy: Ima aktivni 3D (za razliku od LG-a koji ima pasivni) za koji kažu da ne možeš da izdržiš duže od 10-15 min gledanja (tako kažu, ja ga nisam gledao).
 
Kolega ima samsung neki... D8000 valjda ili tako nesto, aktivni 3D... Kaze da ga ne boli glava (ne znam da li je to istina, ne vidim zasto bi inace lagao ali mozda se i navikao pa ga zato ne boli)... Inace kaze da su boje mnogo bolje na aktivnom nego pasivnom 3D-u (zbog polarizovanih, zatamnjenih naocara koje su potrebne za pasivni 3D koje samim tim i zatamnjuju malo sliku pa boje deluju kao isprane)...
 
@C4in i mene uopšte ne boli glava od aktivnog 3d-a (panasonic plasma i samsung naočare), baš sinoć sam pogledao nitro circus 3d, bez pauziranja, posle 15min sam i zaboravio da imam naočare na glavi...

inače nije problem sa bojom i kontrastom do naočara kod pasivne tehnologije (i aktivne zatamnjuju) nego je problem u polarizacionom filteru na ekranu koji zatamnjuje sliku i kad gledaš 2d.

izvinte na duplom postu, pokušao sam da izmenim poruku ali je nešto pošlo po zlu..
 
Poslednja izmena:
Na LG-u su boje kao isprane i na 2D jer koriste IPS matricu. Samsung je tumalko bolji.
Inače, pričamo o jeftinijim modelima Samsunga a ne o seriji 8000 koja košta mašala (besmisleno je upoređivati lm620 ili 640 sa Samsungom es8000). Zar ne?
 
Pa zar boje ne bi trebalo da su lepse na IPS?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno