Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,247
Poena
985
- Nemojte kaciti klipove iz proslog veka koje smo svi imali na diskovima i pogledali na stotine puta
- Pratite topic da ne bi bilo repostova
- Novi domaci humor u pokusaju vecini nije smesno niti zanimljivo pa ne bi bilo lose i njega da zaobidjemo
-Bez politike

Komentarisanje : Dozvoljeno je naravno jer nismo botovi samo da kacimo klipove ali zabranjeno je voditi raspravu na 5 strana oko jednog klipa tipa dal' je fake ili nije...
Tako da dokle god ne pokrecete rasprave na vise od jedne strane, postovi nece biti brisani.

Edit by Bahati [SiD]:
Ako udarate reply na post koji sadrzi klip uklonite VIDEO tagove. Ruzno izgleda i muci one sa slabijim uredjajima/vezama kada se ponavlja ceo klip.
 
Poslednja izmena:
meni jedan od najboljih fail-ova u 2012 :)

[youtube]3-XIUrHt3v4[/youtube]
 
Plakacete od smeha ako pogledate do kraja :d
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]FjW4NQeIgfc[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena od urednika:
@ ronin

"were the mexicans crossing the border? :D" :D

Dobro ste otvorili temu, vrh klipovi :)
 
Poslednja izmena:
 
Mozda da se uvede i ovo pravilo? :eyebrows:

no-gangnam-style.png
 
Odlicna montaza... Mada... :p

[YOUTUBE]3RSsaJGKS0Y[/YOUTUBE]
 
Nisam siguran li je bilo. Wateva!

Hysterical Literature....

Citanje na malo ljepshi nacin.

Zena je jedna od 5 (u seriji) koja cita deo knjige po svojoj volji dok sedi na necemu sta je...stimulishe. :D

Leop; strava; fenomenalno.!:banana:


[YOUTUBE]lUARpT4JJew[/YOUTUBE]
 
@Hysterical Literature.... nije losa fora. Na nekim klipovima se cuje nekakvo zujanje u pozadini :D
 
@John Cena Lik me odusevio vec na 0:40

Sledeci klip kacim zbog toga zato sto daje konkretne informacije za neke dogadjaje iz nedavne istorije, i molio bih da se izbegnu politicki komentari.
Naime, na klip sam naleteo kad sam pregledao klipove 'My Opinion of Serbia' i svideo mi se zbog nacina na koji chica prica, ijelte, sto je sve to iz prve ruke...

 
@Ypow, ovo je staro ko biblija.
 
Poslednja izmena:
Prva je čak naše gore list.

sad sam je potrazio na dzizu, ova kao da je neke sibirske gore list, negde gde sunca ima 2 dana godisnje ali je i tada suncanje nemoguce, ja bledje (belje) stvorenje nikada nisam video, kao mala je upala ACE :d
 
[YOUTUBE]UoXEYENqKYQ[/YOUTUBE]
 
 
Dobar ovaj Dream Theater :)
 
Realno ne bih gubio vreme na TV, 2 DSLR-a bi pokrila i najskuplji TV. Navukao bih sto vise DSLR, takodje i iphone, jer se lako proda.
 
Pick-a-dick :D
 
Trcao bih kao Bolt
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno