Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Meni su objasnili, preostali racuni do isteka ugovora + ovaj penal
 
alfa, nema nikakve rupe, izracunali su sve u mm - sve pretplate + fixni penali :).
Uz sve to cenim da bas treba "jak" izvestaj iz kreditnog biroa da bi uzeo najjacu tarifu i sgs3.
 
Pa 3 meseca ovih tarifa + penali - i oni jesu otplatili SGS3. Zato mi je izgledalo cudno :)
A pogotovu izgleda cudno zasto bi neko raskinuo ugovor ako ionako placa preostale pretplate...
 
Ima likova, istripuju da je racun veci za sto kinti pa "iz principa" hoce da raskinu, makar platili 20+ pretplata, zamisljam kakav mrak im je tada u glavi :rolleyes:. Bilo je kod nas na forumu :)
 
@jim9 & Septimus
Ma, sve je u redu, nego nisam bio odmah pored moba da proverim. Kad sam dosao i instalirao data counter, sve se poklapalo maltene u MB iako je zaokruzivanje na 100KB.
Nego je ona klasicna varijanta neupucenosti - "okacila sam video neki i sliku na fb, nije to valjda toliko skinulo". E pa, jeste :)
Izvinjavam se na zbunjivanju. :)
 
Nego nije valjda da je g300 zakljucan u Vipu? Ubacim telenor karticu i trazi mi pin kod. Uzeo sam bio i Zte skate u Vipu, bio je otkljucan.
 
Pin kod je kod kartice a ne telefona.
 
Nigde mi za tu karticu nije trazilo pin, ni na jednom telefonu do sad. I na telefonu je iskljucena opcija trazenja pin koda. Nije mi jasno.
 
Onda to nije pin kod.
 
preneo sam broj iz telenora u vip.kad krenem da pozivam nekog ispise mi >preusmeravanje aktivno< sta mu to dodje?
i da li se naplacuje poziv na cekanju(trenutno opcija ugasena na mobilnom)
 
samsung wave2 .sa telenor i mts karticama se to nije pojavljivalo.
 
Na nokia mi je pisalo dok na androidu ni traga :)
 
VIP, naplata promene tarife

Pozdrav,
zanima me vase misljenje u vezi ovog mog problema...
Naime, 15. ili 16. juna sam u vip-u uzeo galaxy s3, na ugovor od 2 godine (smart 1100 + 3gb interneta)... Do tada sam imao paket postpaid 900.
Kada sam pitao prodavca, dal ce odmah da mi prebace na ovaj drugi paket ili do 20. posto mi se cini da vip i od tada moze da obracunava nove ugovore, dobio sam odgovor da ce mi paket biti promenjen, 10.07. Pri tom mi nista drugo nije rekao... 3gb dodatak su mi uredno aktivirali iste sekunde i tog meseca mi je stigao racun 3191 dinar. Ovog meseca mi stize racun od 7297 dinara, od toga 4000 dinara + pdv za promenu tarife :smash: , zato sto je promenjena kao u toku ugovora... glupost... napominjem da pre toga kod njih nisam imao potpisan nikakav ugovor...
E sad mene zanima, dal mogu to da idem da reklamiram i pobunim se sto mi odmah nisu promenili tarifu na licu mesta i potpisali sa mnom novi ugovor sa novom tarifom, bez uracunavanja ovih 4000+ dinara... Ili su me uhvatili na foru...
Ovo ispada kao klasicna pljacka...
 
Ako nisi imao potpisan ugovor, a kako kazes nisi. Nosi im slobodno jos danas racun na reklamaciju.
Jer koliko ja znam penali sw placaju kad prelazis sa veceg na manji ugovor a pri tom si uzeo telefon ili tako nesto, ali kod tebe to nkje slucaj. Tako da opusteno idi.
 
i tog meseca mi je stigao racun 3191 dinar. Ovog meseca mi stize racun od 7297 dinara, od toga 4000 dinara + pdv za promenu tarife :smash: , zato sto je promenjena kao u toku ugovora... glupost... napominjem da pre toga kod njih nisam imao potpisan nikakav ugovor...
Kao sto kaze Miki - ako nisi imao ugovor od 24 meseca, onda nema nikakvih penala. Zovi 1234 za reklamaciju.
I obavezno javi epilog. :)
 
Imam par pitanja za vas.
1. Da li je moguce uzeti postpaid broj sa popustom od 25% + onaj popust koji stoji tamo u "kesu"?
2. Da li je moguce uzeti postpaid broj samo sa onim popustom u "kesu" + uzeti telefon???
3. Na koliko se sklapa ugovor prilikom uzimanja popusta?
 
1-da
2-da
3- 2god
4-slobodno sledeci put procitaj par poslednjih strana
 
*popust za rodjendan vazi samo za fizicka lica, cisto da se zna.
 
Alfa, check this out :)

Za svoj 5. rođendan Vip je pripremio specijalnu ponudu za poslovne korisnike! Sve nove korisnike BizPartner Plus tarifa očekuje 25% popusta na mesečnu pretplatu u naredne dve godine.
I uz sve to, na raspolaganju su vam i najnoviji telefoni iz Vip ponude već od 1 dinar.

Promocija traje do 31.08.2012.
 
Poslednja izmena:
Ja imam dva broja u Telenoru i jako sam zadovoljan,tvrdim da su bolji od Vipa u svemu za postpejd,i ko hoce da plati preostale rate unapred u Telenoru nema penala dok u Vipu u slucaju raskida ugovora placa se penal fiksni od 31000.
 
Poslednja izmena:
@Septimus, uuuu, kome vise znaci ne-smart ovo je odlicno! Znaci, zavrnuo mi je da ne moze preko firme popust, sada moram da se cimam ugovorima fizicko_lice->firma :)
 
Ne znam da li je slucajno, ali meni update stanja radi 20x sporije kod VIP-a nego na MTS-u! :D (pa zamislite koliko je to sporo). Jednom dnevno mi se tek updatovao state za net dodatak.

Jel' postoje kod VIP-a USSD kodovi za provere i trte mrte, tipa *797#, *100#, *111# ili sve mora glupim SMS-om ili gubljenjem pola sata vremena na govornom automatu dok ispromovise kviz?:)
 
Ne postoji ussd za postpaid, samo prepaid. Stanje se kod mene azurira na ~2h.
Uostalom kod Vipa ima toliko minuta da ni nema potrebe da se proverava ;-).

@dule79:
telenor nesto bolji od vipa ali ne za te pare for sure. Sta tek onda reci za mts vs telenor? :-D
 
Nazad
Vrh Dno