Šta je novo?

Orion Telekom

Nekom puklo? Ja sam na cukarici..
 
Ne, palilula.
Meni nije uopšte stigao račun za maj, sutra ću ih zvati da vidim o čemu radi.
 
Meni i mobilni Internet radi pa ne radi, adsl vec 45 min, preko mob. neta sam mogao samo twitter i b92 da otvorim, wtf..
 
Evo meni je sada 10 minuta bio u prekidu, mada nisam siguran da li je do njih, ili do mog rutera (pošto i on zeza nešto).
 
Meni vec 3 sata, moze neki je*eni email obavestenja za ovakve akcije?
 
A jel ima jos neko problema sa "stanjem racuna"? Meni vec duze vreme (barem dve nedelje) nista ne pokazuje kada mi se zavrsava pretplata, kada mi pocinje sledeca...
 
Ja danas produžio pretplatu, pošto smo sada svi na postpaid. Ali da bi mogao da platiš, oni prvo moraju da dodaju da imaš račun za plaćanje na postpaid delu. Koliko vidim nema više isteka pretplate, već verovatno "iseku" korisnika ako ne plati račune.
 
Ja ih zovem danas od jutra i nikako da dođem na red, uvek sam 16. na čekanju, a naravno ne pada mi na pamet da stvarno toliko čekam.
Jesu li besplatni ti pozivi na 4100100?
 
Imate online pomoć na sajtu (gornji desni ugao). Dok su moji imali problema sa cdma fonom, gotovo uvek smo tu rešavali problem. Funkcioniše, to je ono važno!
 
A jel ima jos neko problema sa "stanjem racuna"? Meni vec duze vreme (barem dve nedelje) nista ne pokazuje kada mi se zavrsava pretplata, kada mi pocinje sledeca...

Ja sam ih skoro pitao za pretplatu (imam ugovor do februara sledece godine) i rekose mi da nista ne placam (nisam ni za maj platio) dok mi ne stigne uplatnica, da su menjali nesto u sistemu placanja i da ne mogu da mi posalji detalje uplatnice na SMS.
 
Sta se desava poslednjih par dana, nervira me jer ne znam da li je do mene, svako malo nece da otvori nijedan sajt.. uglavnom u ovo vreme i kasnije.
 
Da budem 45. na listi cekanja.. probacu onu online podrsku preko dana, jer sad nema nikog, naravno..
 
Ja sam ih skoro pitao za pretplatu (imam ugovor do februara sledece godine) i rekose mi da nista ne placam (nisam ni za maj platio) dok mi ne stigne uplatnica, da su menjali nesto u sistemu placanja i da ne mogu da mi posalji detalje uplatnice na SMS.

Heh, uvek nesto menjaju. Hvala na info. :wave:
 
Nije tesko ni telefonom dobiti Orionovu tehnicku podrsku.
Evo ja sam pre pola sata zvao i posle cekanja od 5-6 minuta dobio operatera i potrebne informacije. To sigurno nije dugo, kapiram da je ovo vreme spica kad najvise poziva primaju. Uostalom, nerealno je ocekivati da vam se neko javim cim okrenete broj. Pa ni 10ak minuta cekanja nije mnogo...
 
Meni još ništa nije stiglo, niti bilo kakvo upozorenje na mail ili sms...
 
Ajoooj! Taman sam seo da igram cs, poceo, krenulo me, kad odjednom zabod. ccc...
Mogli bi da pomere to sto rade (sta god da rade) za neke ranojutarnje sate, kada nema puno korisnika online.
 
kod mene ladno nije bilo prekida. ne mogu da verujem :)
 
LJudi sta se dogadja sa ovim sugavim netom??? Pa ovo je nemoguce... 10 min radi pa 5 ne radi, ali BUKVALNO??? Dodje mi da odem i da raskkinem ugovor, jel moguce to uopste????
 
Kod mene se vec nekoliko dana spucava ruter (ili net) po nekoliko puta na dan, pa moram da ga gasim/palim. Pa sumnjam da net bas posteno zeza. Ni YT klip ne mogu da pustim kako valja (8Mbps konekcija). A da ne spominjem i da im jos uvek korisnicka zona ne radi, tj, onaj deo kada istice/pocinje usluga po mesecima.
 
Ja vec dva sata nemam net, koliko mi se penje na ku*ac vise ovo!
 
И код мене нормално...никаквих проблема са Орионом нисам имао. Не сећам се да ми је некада пукла веза. За сада су одлични!
 
Nazad
Vrh Dno