Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ja kupio Dirt 2 ali nece online ... javi poruku da treba da budem ulogovan na Windows live da bi radio , napravim novi acc, napravim novi profil i nce ...jeli moguce da je narodna verzija od ranije napravila njesra ?
 
Ja kupio Dirt 2 ali nece online ... javi poruku da treba da budem ulogovan na Windows live da bi radio , napravim novi acc, napravim novi profil i nce ...jeli moguce da je narodna verzija od ranije napravila njesra ?

Jel si uneo serijski broj u windows live kada si pokretao igru? Ako jesi, pritisni Home na tastaturi i trebalo bi gore da ti se pojavi connect to live, pa klikni na to.
 
Ali ja bih rado oba The Longest Journey a to je 25 € :)

Dreamfall mislim da ne vredi ni kupovati, zato sto ranije planirana jos dva nastavka, ocigledno nikada nece izaci da zavrse pricu, a Dreamfall samo produbljuje pricu, a malo odgovora daje.

A i realno nije ni blizu kvalitetna igra kao TLJ.
 
Poslednja izmena:
Dreamfall nije kao prvi TLJ ali se meni prilično svidio, najviše zbog priče (koja doduše jeste ostavila niz neodgovorenih pitanja), pa bih ipak rado imao i opet odigrao oba TLJ, posebno ako će izaći nastavci. A za nastavak kaže ovako:

Tørnquist stated that Dreamfall Chapters may be playable before 2013.

Tørnquist sad radi na MMORPG The Secret World pa je nastavak TLJ odgođen, ali nije otkazan.
 
Prijatelju to sto si citirao, stoji na wikipedia-i vec 2-3 godine, jos od izlaska Dreamfall-a.
 
Pa dobro, ali ne stoji da je u međuvremenu otkazano i promijenjeno, a pisalo bi da jeste. Ali dobro, vidjećemo, biće šta bude. A ako i nešto bude neće skoro :(
 
On pricu/scenario ima vec napisan, maltene sve razradjeno, ali je covek ocigledno procenio da mu se ne isplati da trosi novac na nastavke (ne znam kako se prodao Dreamfall al cenim da nije nesto mnogo, plus piraterija...), jer na MMORPG kinta pljusti samo tako :), ako je igra iole dobra.
 
Na Steamu ?
Il kod nas.

Kod nas.

Vrede obe 10e svakako :).

Samo bi meni vise odgovaralo kad bih nasao u kutiji negde za te pare.
Znaci Mafia 1 i The Longest Journey.

Ako neko zna gde ima da se kupi...

Kontaktiraj ove:
TLJ - http://www.game-s.rs/index.php?page...ategory_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=141
Mafia:
http://www.game-s.rs/index.php?page...eyword=Mafia&option=com_virtuemart&Itemid=141
http://www.computerlandgames.rs/mafia-638-c56-view.htm

Vidi i po knjižarama i marketima u gradu. Ne vidim šta je problem da uzmeš na GoG-u, osim ako baš hoćeš da imaš kutiju.


Btw, Lenka = Zdravko? :)
 
Video sam tu za obe igre, da ih nema na stanju.
Nesto mislim da je i nemoguce nabaviti ih.
 
Zanimljivo da ni Vampire: Bloodlines nije bio na rasprodaji AFAIK.
 
Ja kupio Dirt 2 ali nece online ... javi poruku da treba da budem ulogovan na Windows live da bi radio , napravim novi acc, napravim novi profil i nce ...jeli moguce da je narodna verzija od ranije napravila njesra ?

Meni radi DiRT2 lepo, samo moras da ukucas cd key za multiplayer ali te steam o tome sam obavesti ;)
 
I ja sam uzeo i Monkey 2, tako da sam skopio ceo Monkey paket koji postoji za sada na Steam-u za ukupno, čini mi se manje od 10 jura :) (Monkey 1 2.5E, Monkey 2 2.5 E, Monkey Tales 4.5E)

Inače, meni se Dirt pojavio u meniju, sve regularno, nisam imao nikakav problem. Danas oko 12 sam uzeo.

meni fali monkey 1 :(
 
Ja kupio Dirt 2 ali nece online ... javi poruku da treba da budem ulogovan na Windows live da bi radio , napravim novi acc, napravim novi profil i nce ...jeli moguce da je narodna verzija od ranije napravila njesra ?

Da nisi registrovao acc na Srbiju? GFWL ne podrzava Srbiju. Ako si registrovao na Srbiju onda samo mozes da igras offline.
Da se nisi tu presao mozda?? Tj. nije tvoja greska, nego te microsoft zajebao...
 
Ako neko zeli neku igru sa Steama a nije u prilici da kupi,mogu mu ja uzeti preko kartice :) Cak za neke imam i snizenja :)
 
I kako imaš sniženje?
 
Ja sam vec obavio slicnu kupoprodaju, GIFT-ovan mi je Orange Box, pa sam ja dalje sa gift-ovacem :D regulisao moje placanje :).
 
Kad ce biti novi talas snizenja na Steamu ?
 
Neko je postavio pre 2-3 strane sajtove na kome se moze pratiti snizenja.
Ostaje ti da svaki dan ukljucis neki od tih sajtova ili Steam.
 
Ja sam vec obavio slicnu kupoprodaju, GIFT-ovan mi je Orange Box, pa sam ja dalje sa gift-ovacem :D regulisao moje placanje :).

Samo pazite sa kime radite ove stvari, može se desiti da momak koji giftuje koristi kradene kreditne kartice, što kasnije može povuće blokiranje acc-a.
 
Idi bre, sad me plasis vec :D.
Sa nekim bosancem sam trgovao, lele kradeni golfici i kartice :d.
 
Aman, zašto je toliko teško otići u banku, popuniti formulare i sačekati nedelju dana da vam jave da je kartica gotova?
 
Nisam imao nedelju dana, vec tacno 18 sati, kad sam saznao da je pocelo snizenje medju kojim je bio Orange Box, 18 sati do kraja akcijskog snizenja.
 
M2 sam kupio retail verziju preko kupona za 3e :D.
A za ovo ostalo, preskupo za mene :).
 
Evo The Longest Journey na GOG-u za $4.99 :)
 
Tema je Steam.
Jel ima neke veze ovaj GOG sa Steamom, ili je zaseban digitalni download ?

Hvala za info.
 
Poslednja izmena:
Nema veze sa Steam-om. Steam je vlasništvo Valve-a a GOG poljskog CD Projekt-a.
 
Nazad
Vrh Dno