Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Momci moze malo licnog misljenja? Dirt 2 ili AvP? Pitam posto pucacina imam tonu a samo pikam l4d i poceo TF2, avp mi ne deluje nesto narocito (nisam ga igrao)
 
I ja razmisljam da uzmem Dirt 2, uglavnom bih igrao multi. A od AvP sam odustao posle odgledanih gameplay-ova.
 
Ja sam na kratko bio u takvoj dilemi, ali se brzo odlučio za Dirt2. Mislim da je Dirt mnogo bolja vožnja nego što je AvP pucačina. A i bolje se vozi na volanu nego što se puca :p

Ako si igrao GRID, onda znaš otprilike šta da očekuješ, samo uz poboljšanu, ne preterano zahtevnu grafiku za današnje pojmove (koja je meni u preko dve godine starom GRIDu i dalje odlična) i naravno drugačije, različite terenske podloge :)

Vožnja je mnogo ozbiljnija od nekih arkada tipa NfS, ali nije u pitanju neka teška simulacija tipa GTR 2 i slično. Mislim da kao i GRID ima opciju za isključivanje raznih vrsta pomoći, tako da može da bude i prilično ozbiljna što se osećaja vožnje i fizičkog modela tiče. Multi nisam igrao ni na GRID-u, pa ne bi bilo loše da neko napiše samo kratko kakvi su utisci.
 
Ima i metro 2033 za 7.50 €
 
Ja sam na kratko bio u takvoj dilemi, ali se brzo odlučio za Dirt2. Mislim da je Dirt mnogo bolja vožnja nego što je AvP pucačina. A i bolje se vozi na volanu nego što se puca :p

Ako si igrao GRID, onda znaš otprilike šta da očekuješ, samo uz poboljšanu, ne preterano zahtevnu grafiku za današnje pojmove (koja je meni u preko dve godine starom GRIDu i dalje odlična) i naravno drugačije, različite terenske podloge :)

Vožnja je mnogo ozbiljnija od nekih arkada tipa NfS, ali nije u pitanju neka teška simulacija tipa GTR 2 i slično. Mislim da kao i GRID ima opciju za isključivanje raznih vrsta pomoći, tako da može da bude i prilično ozbiljna što se osećaja vožnje i fizičkog modela tiče. Multi nisam igrao ni na GRID-u, pa ne bi bilo loše da neko napiše samo kratko kakvi su utisci.

Nemoj molim te u jednu recenicu spajati Dirt 2 i GRID, zahvaljujem.
Dirt 1 i GRID mogu rame uz rame, s tim sto je GRID i od keca daleko kompleksnija simulacija voznje, kad se iskljuce sve pomoci.

Dirt 2 upravo jeste u rangu presmesnih i neozbiljnih arkadnih voznji, kojima je Ken Block najvazniji segment gameplaya :). Osecaj voznje = hooverisanje/voznja cilima. Fizicki model = model kante za djubre.
Da mi neko plati tih 2,5e (i 10x toliko) ne bih to sra.nje stavio na svoj steam nalog.
Bilo bi me sramota.
 
Poslednja izmena:
Problem sa Mount & Blade: Warband je rešen :)
 
Jedna rečenica u koju mećem dve igre - Dirt2 i GRID :p

Dotičnog ne poznavam, a što se ostalog dela tvog mini review-a tiče za sada ti ni reč ne verujem, a kada se provozam pošteno i steknem pravi utisak od full igre, dobićeš od mene izvinjenje ako se ispostavi da si bio u pravu :D
 
Ako ti kazem da je zemlja okrugla, hoces i to ici da proveris :).
Igra je izasla pre par meseci, svako ko je fan voznji je probao (pirata), i doneo svoje zakljucke odavno, al dobro, da te ne davim vise.

I ja sam uzeo Orange Box, znaci neverovatno, za 600din, ceo HL2 paket...
Vidim da je TF2 ima metacritic ocenu 92.
A vidim da je igra cartoonolika MP fps zezancija, jel igra neko to ?
 
Poslednja izmena:
Igra se TF2 povremeno, dobra zabava :)
 
Da, totalno sam zaboravio na Natural Selection 2.

Nisam uzeo ni AvP ni Dirt 2. Na kraju sam uzeo Monkey Island 2 SE.

Za manje od 2000 dinara sam dobio 10 igara što je cena piratske kopije na ulici.
 
Meni se Dirt 2 nije pojavio na nalogu a stigo mi je email da sam uspešno kupio igru. Jel se dešavalo to vama, dal je moguće da kasni nešto?
 
I ja sam uzeo i Monkey 2, tako da sam skopio ceo Monkey paket koji postoji za sada na Steam-u za ukupno, čini mi se manje od 10 jura :) (Monkey 1 2.5E, Monkey 2 2.5 E, Monkey Tales 4.5E)

Inače, meni se Dirt pojavio u meniju, sve regularno, nisam imao nikakav problem. Danas oko 12 sam uzeo.
 
Meni se Dirt 2 dodao odmah u nalog i poceo da se skida. Nego sad ne mogu da se konektujem na steam. Dobijem Connecting steam account i tako stoji, nista se ne desava. Kada obrisem ClientRegistry.blob onda radi, ali kasnije kada hocu ponovo da se konektujem opet bude isti problem. :(

Inace, odigrao sam 3 puta time trial online, prvi put sam slupao kola, drugi put zavrsio treci, i treci put pobedio. Vidi se da ima dosta novih igraca jer od 8 nas u sobi obicno bude 5-6 koji imamo rank 1.
 
Cenim da cu kupiti i Mafiu 1 i The Longest Journey 1.
Te velikane gaming industrije valja imati u originalu :).
Za mene su i dan danas najbolje igre svog zanra (TPS, P&C avantura).

Sad su obe za 10e, mozda sacekam da malo pojeftine, al matore su igre, tesko da ce se to desiti.
Koliko sam primetio, akcijska snizenja se odnose na nove igre uglavnom... mada Orange Box i nije u cvetu mladosti.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam primetio, akcijska snizenja se odnose na nove igre uglavnom... mada Orange Box i nije u cvetu mladosti.

Valve koristi svoje igre kao promociju/marketing Steam-a i dovođenje novih korisnika jer su već odavno profitabilne, kroz besplatne dane/vikende, trial vikende, velike popuste i sl. Ni kod nas retail verzija OB nije sad skupa (1500din). Ni 2007. nije bio dosta skuplji, beše 2k ili tako nešto.
 
Poslednja izmena:
Ne bih se ja više mlatio sa diskovima ako ne moram. Ovako lepo instaliram igru kada hoću i odigram. Vezana je za nalog tako da nigde neće pobeći.
 
A sa diska ne mozes "lepo da instaliras kad hoces" :D ?

A sta kad net nestane, prekidi ovo ono, jok Steam da radi :).
Il kad bude problema, kao sto je pre par sati bilo, da nije moglo da se udje.
Kako ces tad igrati ?

Plus oko Steama, moz popijes VAC ban, nije bitno kako.
Ili ti neko ukrade nalog...
 
Poslednja izmena:
Gospodine Radnice, napisano 3 puta na 10 postova poslednjih...
 
Cenim da cu kupiti i Mafiu 1 i The Longest Journey 1.
Sad su obe za 10e
Teško da će The Longest Journey biti na popustu, ja to odavno čekam ali ništa. Na Steamu je 10 € a na GOG-u je $10.

I da, (uglavnom) samo za relativno nove igre daju popuste na Steamu.
 
Vrede obe 10e svakako :).

Samo bi meni vise odgovaralo kad bih nasao u kutiji negde za te pare.
Znaci Mafia 1 i The Longest Journey.

Ako neko zna gde ima da se kupi...
 
A sta kad net nestane, prekidi ovo ono, jok Steam da radi :).
Il kad bude problema, kao sto je pre par sati bilo, da nije moglo da se udje.
Kako ces tad igrati ?

Plus oko Steama, moz popijes VAC ban, nije bitno kako.
Ili ti neko ukrade nalog...

Steam u offline modu radi odlicno.

Ovo za ban ne kapiram, ako citujes u nekoj igri (koja koristi VAC), normalno da trebas da popijes ban...
A nalog moze neko da ti ukrade, samo ako se ponasas potpuno neodgovorno, a i u tom slucaju nalog 99% dobijas nazad.
 
Poslednja izmena:
To nisam znao, da igre mogu da rade kad je sam program Steam iskljucen...
Ban sam naveo samo kao primer.

Dobro, a sta ako neko oce da ode u planine gde nema civilizacije, pa da napravi kucu i vetrenjacu za struju, pa tamo da igra :D.
Ne mere skinuti i instalirati igre sa Steam-a :p.
 
Poslednja izmena:
To nisam znao, da igre mogu da rade kad je sam program Steam iskljucen...
Ban sam naveo samo kao primer.

Dobro, a sta ako neko oce da ode u planine gde nema civilizacije, pa da napravi kucu i vetrenjacu za struju, pa tamo da igra :D.
Ne mere skinuti i instalirati igre sa Steam-a :p.

Steam nije iskljucen, vec se prebaci u offline mod, kada nema neta...

Ako neko bas planira da, ''ode u planine gde nema civilizacije, pa da napravi kucu i vetrenjacu za struju, pa tamo da igra'', neka zaobidje Steam...:)
 
Nazad
Vrh Dno