Šta je novo?

Need For Speed Hot Pursuit

'bem li ga, meni liči na Out Run. Doduše nisam ga mnogo topio. Ipak bi bilo
previše dve dobre igre u nedelju dana. :type:
 
skinuo danas ovu igru, ali na Ruskom, ima li ikakve sanse da se uvaci engleski, ili bar engleski engleski titlovi?
 
ja sam nabavio clone dvd.jel mi moze neko od ovih koji su vec igrali da mi posalju gde da nabavim lek?
 
Drugar google ima odg na sva tvoja pitanja :)) Lik sto ima ruski : skini colone dvd ima multi language :) inace samo eng je 100 Mb :)

necu da googlam ako su ljudi vec probali,da trazim i skidam gluposti vec pitam ove koji su vec igrali.
i ovaj gore fino pita posto je skinuo ima li neki nacin da ubaci neki patch za engleski ili sta vec a ne da mu ti dajes bebasti
odgovor "skini clone dvd on ima multy" ma jel molim te?zna on to ne brini nego pita za ovu rusku koju je skinuo
 
Poslednja izmena:
Drugar google ima odg na sva tvoja pitanja :)) Lik sto ima ruski : skini colone dvd ima multi language :) inace samo eng je 100 Mb :)

Kad bi koristili google za ama bas svaku nedoumicu, forumi ne bi ni postojali ;)
 
stvarno bi mi odgovaralo ako negde ima posebno fajl sa engleskim da se skine, da ne skidam ponovo celu igru :)
ja korisito google, medjutim nista pametno nisam nasao :(
 
necu da googlam ako su ljudi vec probali,da trazim i skidam gluposti vec pitam ove koji su vec igrali.
i ovaj gore fino pita posto je skinuo ima li neki nacin da ubaci neki patch za engleski ili sta vec a ne da mu ti dajes bebasti
odgovor "skini clone dvd on ima multy" ma jel molim te?zna on to ne brini nego pita za ovu rusku koju je skinuo

Trenutno i postoji samo 1 lek :) i radi odlicno tako da ne mozes da omasis aj sibam ti na pp ! a za decka sto trazi eng svaki auto i sve zivo ima EN tako da ko zna koliko fajlova treba jos da se stavlja...
 
stvarno bi mi odgovaralo ako negde ima posebno fajl sa engleskim da se skine, da ne skidam ponovo celu igru :)
ja korisito google, medjutim nista pametno nisam nasao :(

Ovo je RUSKI repack ali sa engleskim jezikom.Da bi igru prebacio sa ruskog na engleki potrebno je da nadjes Need for Speed Hot Pursuit u regeditu i da iz ru promnis u en.
 
Da li neko igra sa volanom?

Ja svoj (Logitech formula force ex) ne mogu da nateram da se mapira tacno... Ne prepoznaje dugmadi..
 
Probao kod druga. Igra je fenomenalna, sve u duhu starog dobrog nfs-a.
Neke staze, ili njeni delovi su slični sa stazama iz nfs-ova od 1-6, tako da je to to, za one koji su čekali da se vrate starom dobrom nfs-u.
Muzika je očaj božji, ali nema veze, poskidao sa neta muziku iz NFS-ova 2-5, pustio u pozadini, ugasio muziku u igri, i udri. Kada krene Saki Kaskas i Callista, srce mi zaigra :)
Za sada nemam nikakvih zamerki. Samo jedno pitanje, za one koji su duze igrali. Da li postoji kiša u igri?

http://www.youtube.com/watch?v=7aTT7hcVpN8
 
Poslednja izmena:
Napokon delimican povratak korenima a ne ona Shi(f)t simulacija wanna be,iako je teska arkada vraca u stara dobra vremena i dize adrenalin koliko i prave simulacije poput rF/GTR2/GTL-a

Tu je sve i cajkani i precice samo fali pogled iz auta i da nema nitroa i pravi dobri stari NFS III HP :D

@nikolaj-ja igra volanom (g25),prvi put kad sam teo da ga podesi samo je video papucicu gasa,nakon par restarta igre proradile su i ostale :S,ali FFB je uzas kao i upravljanje volanom,prevelik deadzone i jedva primetan FFB su moje zamerke za sad ostatak mi je ok
 
Probao kod druga. Igra je fenomenalna, sve u duhu starog dobrog nfs-a.
Neke staze, ili njeni delovi su slični sa stazama iz nfs-ova od 1-6, tako da je to to, za one koji su čekali da se vrate starom dobrom nfs-u.
Muzika je očaj božji, ali nema veze, poskidao sa neta muziku iz NFS-ova 2-5, pustio u pozadini, ugasio muziku u igri, i udri. Kada krene Saki Kaskas i Callista, srce mi zaigra :)
Za sada nemam nikakvih zamerki. Samo jedno pitanje, za one koji su duze igrali. Da li postoji kiša u igri?

http://www.youtube.com/watch?v=7aTT7hcVpN8

da da kisa i sneg :)
 
Da li postoji nacin sa narodnom verzijom da se ganjas sa ortacima preko neta?
 
Ne znam za ostale forumase ali meni je igra bas super :) u stilu starog dobrog NFS Hot Pursuit-a sa SP1. Bash mi se djasvi.
 
@nikolaj-ja igra volanom (g25),prvi put kad sam teo da ga podesi samo je video papucicu gasa,nakon par restarta igre proradile su i ostale :S,ali FFB je uzas kao i upravljanje volanom,prevelik deadzone i jedva primetan FFB su moje zamerke za sad ostatak mi je ok


Hvala, probacu onda sa restartovima... Slican mi je problem vidi samo okretanje volana, nista drugo...
 
igru koja u 2010. godini nema AA mogu nazvati samo retardiranom. trazio sam po drugim forumima i jedino onaj zajebani AA za 5 i 6 seriju nesto pomaze ali jako impactuje FPS
 
Jel ima neko problem da mu se pojavljuju drvece i zbunovi iznenada pored puta?
 
igru koja u 2010. godini nema AA mogu nazvati samo retardiranom. trazio sam po drugim forumima i jedino onaj zajebani AA za 5 i 6 seriju nesto pomaze ali jako impactuje FPS

Pa dobro, ako ćeš extra igru propustiti zbog nedostatka AA, your loss. Inače, što niste kukali pre 6-10godina da vam smetaju ivice i ostale gluposti...?
 
Kakva glupost od igre, nakon 5 vožnji uninstall
 
A jesi li ti igrao High Strakes, Hot Pursuit 1 i 2, ne mogu da se setim imena drugog nastavka :/?
Znaš li šta očekuješ od NFS igre, one prave, pjur nfs igre?
 
A jesi li ti igrao High Strakes, Hot Pursuit 1 i 2, ne mogu da se setim imena drugog nastavka :/?
Znaš li šta očekuješ od NFS igre, one prave, pjur nfs igre?

Jesam igrao sam sve NFS, izgleda da sam prestar više za takve igre.
Shift mi je npr. bila odlična igra.
 
Nazad
Vrh Dno