Šta je novo?

God of War III

To se vec ranije pricali, nadam se da ce stvarno to da urade, da se ne gnjavim vise sa emulatorom. :)
 
Šta je sledeće od tebe, Borise? Da je Lady Gaga u stvari Lord Gaga? :D :D :D

:D

lady-gaga-penis.png

Secas se one ankete od SCEA, stiglo je to valjda svima na mail, za special edition za GOWIII, jedna od opcija je bila "GOW I and II on a Bluray disc" :eyebrows:
 
Poslednja izmena:
he he he

3600731966_f0a0a51b11_o.jpg
 
Pa realno Marcus nije Kratosu ni do vinera. :d
Steta sto neko ko zna da radi animaciju ne radi neke sprdacine sa likovima sa PS3 i Xbox igara.
Jednog dana cemo videti tucu sa likovima iz PS3 i Xbox exluziva. :d

God_of_Wii_by_enerjak-794083.jpg
 
Poslednja izmena:
Cim se ovoliko prica od BC na svim PS3, znaci tu je pred vratima. Ocekujem ga pre nove god.
Backwards compatibility rumoured for PS3 with God of War re-release rumour

By moosehound - August 20, 2009 - 09:14 America/Denver - Be first to Comment!
Backwards compatibility rumoured for PS3 with God of War re-release rumour Preview Image

Did we not have these already?

File this under RUMOR rith a capital R - oh I already did, never mind, moving swiftly on. A post on a supposed manager of Sony Mexico has led gaming site PSX to the conclusions that Gof of War 1 and 2 will be coming to a shop near us in time for Holiday 09. What’s the point you say? Well a lot of people can not play the older titles and have missed the back story. Add to this the supposed God of War 3 demo that is aledged to be on the Blu-Ray with the older titles and you have a tasty prospect.

The apparent traction for this rumour is that Sony put out a survey about 5 months ago asking what people would like to see from certain franchises, one was God of War and if you would like a special edition with extras on the Blu-Ray. For my personal opinion - it would make sense to try and whip up more main stream attention for the title by releasing these older ones BUT how are they going to play on the PS3?

Most PS3’s have no backwards compatability - AHA I hear you cry. Well there are really only a couple of things this would mean. Firstly that the PS3 is having an update in Firmware 3 that puts ack backwards compatability (highly possible). That they have gone in a tweaked GoW 1 and 2 to run natively on a PS3 (a shit load of work!) or lastly that they have written an emulator for the PS2 that runs on the PS3 but will not be releasing it any time soon.

The likely outcome is that this is poppycock and will go nowhere - or is a 1/2 truth. A demo of GoW 3 at Christmas would be a good move to remind everyone that it is approaching in a few months, but the fabled return of Backwards compatability might be a way off yet.
 
Nema od toga nista ove godine.
 
Najveci upadate kojem se mozemo nadati, a da postoji mogucnost da izadje do kraja godine, je cross game voice chat (da, znam da MS ima patent vezan za to, ali ove glasine poticu iz izvora sa prilicno jakim kredibilitetom).
 
Kako je dobar ovaj God of War 1, znaci ne verujem kako je epic igra ! Za ovo je Lord of the Rings glupi crtani! Covece odusevljen sam, nisam ovako dobru igru igrao od Rezi 4, a najbolja avantura od kako sam presao Princa Sands of Time.
Ko god ovo nije presao a naziva se sebe gamerom treba da se upiti u reku Stinks (znam da se na pise ovako)!
Covece kako zna da bude iritirajuce teska igra, zbog ludih vratolomija i zagonetki ! Ja sam mislio da je GoW samo klanje, ali mnogo je manje klanja od avanturistickih delova !
Fantasticna igra ! E zbog ovakvih igara vredi dati i 1000e za PS3 sa BC (jeste da sam ja dao 400$ al nebitno) !
 
Da se ponovim, prvi je odličan, ali drugi je još bolji. PSP verzija je isto tako dobra.
Kontrole u drugom delu su promenjene (na bolje).

U drugom delu ima nekoliko lukavijih zagonetki...
 
Ako je nebitno koliko si ti dao, sto nam dodajes so na ranu tom informacijom u svakom drugom postu? :D
 
Ova borba sa Gadom of Wara je najgej ikada koju sam video u boss fight-ovima ! Mogao je i gace da ti uzme i da ti da stap da ubijes boga !
 
Ma bole me uvo, presao sam ga na easy, bolje nego da sam razbio Sony ! Nemam ni vremena ni zivaca da 10h razmatram njegove poteze. Igra jeste genijalna, ali u isto vreme zna da bude neverovatno frustrirajuca za one koji se prvi put susrecu sa njom.
 
Ma bole me uvo, presao sam ga na easy, bolje nego da sam razbio Sony ! Nemam ni vremena ni zivaca da 10h razmatram njegove poteze. Igra jeste genijalna, ali u isto vreme zna da bude neverovatno frustrirajuca za one koji se prvi put susrecu sa njom.

Sta bi onda tek rekao za DMC3 ili NG ;) ?
 
Majkemi, ja reko psiho neki pro gejmer :) Ne secam se da sam se ijednom nesto isfrustrirao na normal u GOW 1..
 
Pa da je neka igra vise frustrirajuca od GoW u tezini u glupim smrtima ne bi je ni igrao. Meni ako igranje ne predstvlja uzivanje bes ti onda to. Kad sam igrao Princa Sands of Time razbio sa dzojped na PC-u, udarao po monitoru, pravi izlivi nesznosti. :d
Nisam igram ni DMC 3 ni Ninja Gaiden, cuo sam da imaju bolesne boss-ove, ali ko kaze da je Ares macji kasalj taj laze ko rke ! Uz Nemesisa iz RE3 ovo mi je jos jedan boss koji me dovodio do ludila !

Bas cu da probam God mod sad kad sam presao. Mozda u 2,3 navrata sam imap problem sa protivnicima, ali zagonetke su me dovodile do ludila jer sam 1000 puta glupo, najgluplje ginuo (valjda to zovu cheap deaths).

Takodje mislim da mi je trebalo 20h da predjem igru sto je stvarno odlicno.
Pazi igra je izazov bas, bas pravi. U dosta stvari me podseca na RE4, po duzini, tezini i jos nekim detaljima.

Sad cu da uradim narudzbinu GoW 2, uplatio sam kes na Visu. :d

Ja pro gamer ? Pih, mozda sam u KZ polu pro, ali u ostalim igramo samo prosek.

BTW
Da li da kupim Shadow of the Colossus (Greatest Hits), oce li mi se svideti igra ? Da ne bacam bzv 25$.
 
Poslednja izmena:
ccc.. ja ne razumem te likove koji razbijaju jpade kad se igraju.. to je samo zabava :d

To je bilo dok sam bio mlad i nervozan. Najbolje da cu da razbijem dzojped od 60e sada. Stignem uvek na vreme da ugasim Sony da ne bi pravio lom. :d
 
BTW
Da li da kupim Shadow of the Colossus (Greatest Hits), oce li mi se svideti igra ? Da ne bacam bzv 25$.

Vidi ga kako se iz*rkava :D To ono kao one klinke u americkim filmovima, "hmmm da li veceras da obucem D&G haljinu ili Versace" :D dok je drugarica iz skromnije porodice gleda sa tuznim okicama (u ovom slucaju oni koji nemaju BC) :d
 
Poslednja izmena:
Pa sad moram da pljujem lovu kad sam bio budala i nisam imao PS2 (valjda nisam stigao od kafana).
Gledao sam review i deluje stvarno drugacije i zanimljivo.
Ne moze da se nadje jeftinije jer ja imam NTSC PS3. Ma to ja hocu uz GoW 1,2 da predjem jos par genijalnih PS2 igara koje volim.
Necu ovo uzeti, cekacu da se pojavi na Store-u, bice jeftinije.

Ah Borisu koja si paljevina ! :D :D :D
 
Shadow of the Colossus (Greatest Hits), oce li mi se svideti igra ? Da ne bacam bzv 25$.

Nije to tvoj fazon.

Ja sam tu igru obozavao dok su svi ostali koje znam rekli da je potpuno debilna.A meni je to i dan danas jedna od najdrazih igara.
90% ljudi poludi od dosade trazeci bossove na ogromnoj mapi + sto ume da bude dosta troma sama borba + dosta los framerate ali,ali nesto tu ima egzoticno sto me vuce.:D
 
Presao sam GoW 1, probao God mod, nije to za mene, jos bi da Sony bude citav. Probacu onaj Hard mod posle nekog vremena, on mi deluje taman, jer mi protivncii nisi pravili neki poseban problem osim Aresa (naj gej boss ikada).
Narucio sam GoW 2, stize za 10 tak dana, malo sa pogledao intro, izgleda jos bolja prica. Taman do GoW 3 sve da predjem i da se sve slegne.
Ja licno mislim da ce GoW 3 biti onako kao od sale GoTY za konzole (ne moze od Starcrafta 2 overall).
Svaka cast Santa Monica studiju za ovakve genijalne igre. Nadam se da ce raditi nesto slicno i posle GoW 3. Sto da ne bi Vikinsku mitologiju obradjivali ili Egipatsku. Mad Grcka je Grcka, tu se najjaci. Imaju tako mocne price o herojima i bogovima da je to takvo lozenje !
 
Oh men !!!
Rumour: God of War III demo out on trilogy Blu-ray this year
Thursday, 20 Aug 2009 17:00
[God of War III]
God of War III

*

God of War III is set for 2010, but it's possible that a demo will be out this year.

According to a Tweep called MarkPlayStation, who PSX Extreme claims is a manager for Sony Mexico, a special God of War package is on its way this December.

The package will reportedly consist of a Blu-ray stuffed to the brim with God of War, God of War II and a demo for God of War III; all exclusively playable on PlayStation 3s.

An odd initiative that would surely cause a positive stir among PS3 gamers and especially God of War fans. It could even cause a bigger push to purchase the newly announced PS3 Slim.

The news is especially exciting for gamers who own a PS3 without backwards compatibility, since Sony would have to make the effort to get the franchise's first two games to work on their latest system.

Read more about God of War III here.
 
Čitao si grčku mitologiju? Brutalniju verziju Roberta Grevsa ili sladunjavu N.A. Kuna?
 
Čitao si grčku mitologiju? Brutalniju verziju Roberta Grevsa ili sladunjavu N.A. Kuna?

Hehe, al si kvaran :D. Pa ne mora covek da proucava grcku mitologiju da bi mu se dopadalo. To je danas deo opste kulture. A i svi smo u skoli citali Homera :).

Inace ja sam Grejvsa citao kad me uhvatilo u cetrvtom gimnazije da citam knjige :d (Grcki mitovi; Grcki bogovi i heroji; Zlatno Runo). Mada ako ga vec to zanima treba ostavi Grevsa za kasnije i procita neki od domacih prevoda Hesioda (Teogonija; Poslovi i dani).
 
Ja citao nesto sem novina ? Daj bre nemoj da se zezas !
Mada planiram da pocnem nesto da citam, ali kad nekog da pitam da mi preporuci knjigu dobijem jos gluplji odgovor.
Eto preporucite neke dobre knjige o grckoj mitologiji, a moze i neke dobar horor roman.
 
Psiho, pishe se "oh man", men je mnozina :)
 
Nazad
Vrh Dno