Šta je novo?

[closed] GTA IV - diskusija pre izlaska

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fake je....
 
Nama Srbima se izgleda nikad ne da! :D
 
Moje bratance ima Xbox, pa sam kod njega igrao GTA IV, grafika je odlicna, animacija takodje, sama igra je dobra, kakva ce biti za PC, ostaje nam da vidimo???
 
To sto je sad na tor khm, je prava verzija, ali niko ne seje. Svi beru niko ne seje. I onda naravno ne ide onako kako bi trebalo. :D
Mislim da ce gustina saobracaja biti jedan od odlucujucih faktora sto se tice zahtevnosti. Mozda i gresim. :)
 
Ne znam, pre nego sto sam krenuo jutros na 'blow job' bio sam na 80%, trebalo bi da sam sada negde pri kraju . Videcu kad dodjem ciku... Po strukturi fajlova izgleda da je to to, ali nikad se nezna koliko je neko zloban jel:D... Javljam later...
 
Inache, rezolucija sa snimka je 1280*1024. :zgran::S:
 
oo d hjumeniti, svit mader of gad! Naso sam se pametan da mountujem i sad s*enjo down sa 320 na 50. Kill me please and stop the suffering!!!:smoke::d

@johnny_rasta
da evo i ja sad bas nesto gledam
 
to jesu pravi diskovi ali jos uvek nema leka apoteka. to sto si nasao su neki skupljaci rapidshare poena i/ili virusi
 
Ja znam jedan ruski lijek ali ne znam da li radi jer nemam igru.

Nego Bene hoce li to vec jednom pa da cujemo tvoje utiske?
 
Sve više mi se čini da su u novijim igrama zaboravili šta znači optimizacija...Kad se samo setim starog dobrog CoD, pa ja sam 1 i 2 igrao na 440Mx, celeronu 1.7 i 256Mb rama.
Kad je izašla 4 već sam imao novi komp, ali mislim da bi mi radila i na starom...:S:
 
znači katastrofa, neću moći ni da je igram ko svet, al kad bolje razmislim već je imam na kutiji, pa me to ipak teši :)
 
Ja nisam mnogo pratio vesti oko GTA4 ali sam znao da ce biti zahtevniji od svih naslova do sada
TO su barem svuda pominjali , odakle sad ovolika iznenadjenost sto nece raditi na high :)

Uvek se vrteo sis req sa manjim preporukama,i uvek je bio nekako neodređen,i na yougamer(futuremark),gamespot i gde god se gledalo.
Niko nije pominjao ovoliku zahtevnost.
Tomb raider je čini mi se pominjao neke velike zahtevnosti a u praksi nije trebao tako jak hardware,a za ovo nigde nisam našao da pominju da treba Cray XT Jaguar.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno