Šta je novo?

Znate li igru za vise igraca na jednom kompu

opusten

Slavan
Učlanjen(a)
15.08.2004
Poruke
261
Poena
320
Koja igra moze da se igra za vise igraca na jednom kompu?
Od onih za koje ja znam su:
Konami, Fifa, Nba, Nhl, Nfl, Tennis, Lords of the rings: ROTK.
 
Gde zaboravi Worms-e :) A i Atomic Bomberman rula u društvu (mada to nisam igrao 5 godina :d ).

Pozdrav

PS. Za više igrača - jedino konzola pruža istinsko zadovoljstvo ;)
 
Star Control 2 i 3 :d
 
Bilo sta od poteznih strategija sa "hot seat" u opisu...
 
Heroji 1,2,3,4 <- Na ovome sam izgubio puno sati zivota :)
 
Definitivno Heroji! ;)

p.s. Izgubio par MESECI zivota! :D
 
Hvala svima.

Probacu da nabavim Star Control 2 i 3, i Mashed.
Heroji zahtevaju mnogo vremena, a toga nemam.
Wormsi su mi dosadni, pogotovu ovi 3d.

Hvala svima.
 
Забога људи, нико није споменуо чувени Championship Manager!!! E ја сам ту изгубио многе године живота. :wall: :crash:
 
ZeeGerman je napisao(la):
Забога људи, нико није споменуо чувени Championship Manager!!! E ја сам ту изгубио многе године живота. :wall: :crash:


Uf, fantastična igra ali prespora za ugodno igranje dva igrača. Ipak je u mreži bolje :)
Kad uzmem da istražujem satima bazu igrača... pa smorio bih svakog :d
 
Pa to si valjda vec istrazio, pa mozes da se ku***s dovodjenjem igraca iz 3. luksemburske lige, koji ima sve karakteristike na maksimumu za neku sicu! :D:D:D
 
omnik je napisao(la):
Uf, fantastična igra ali prespora za ugodno igranje dva igrača.
Nekada smo igrali onaj stari The Manager i po četvorica na jednom kompu. Naravno, samo engleska liga, relativno malo opcija, ali zato prođemo sezonu za dva-tri sata (u trećoj ligi, naravno). A poseban ugođaj je kada igramo 2x 1 na 1 u istom trenutku.
 
Jel' moze i Master of Orion?Malo sam je davno igrao pa sam zaboravio(za 2.deo sam 99% siguran da moze,samo su smorili sto je jedan krug jedan mesec),onda sem toga moze i Battle Isle 1,Moon of Chromos,Battle Isle 2,History Line,North&South,Starije verzije Need for Speed-a(ne mogu da se setim koje,ali za 2. i 3. sam siguran),Screamer 1 i 2,Ignition,Panzer General,Allied General... seticu se sigurno jos neke.
 
E da,od novijih nemoj da propustis Ninja Turtles -fenomenalne su,setio sam se jos,Allien Breed serijal,Virtual Cop...evo jos,Ports of Call,1869...
 
Poslednja izmena:
Chicken Invaders 2
 
Gold of the Americas


Colonization of the New World. Choose between one of the colonial empires (England, France, Spain or Holland) explore the unknown lands, colonize, fight the natives, conquer enemy colonies... You can even employ privateers to sink and plunder enemy cargo ships. True masterpiece of its kind.

skida se odavde i mogu 4 igracha na jednom kompu (hot seat)
http://www.bhlegend.com/php/download.php3?id=271&mirror=0
 
Poslednja izmena:
ZeeGerman je napisao(la):
?????? ????, ???? ???? ???????? ?????? Championship Manager!!! E ?? ??? ?? ??????? ????? ?????? ??????. :wall: :crash:

ja ih i dalje gubim..................
 
Marko37 je napisao(la):
Nekada smo igrali onaj stari The Manager i po četvorica na jednom kompu. Naravno, samo engleska liga, relativno malo opcija, ali zato prođemo sezonu za dva-tri sata (u trećoj ligi, naravno). A poseban ugođaj je kada igramo 2x 1 na 1 u istom trenutku.

majko mila... moja mladosti... moje titule... 4 konja za 286icom :D i celo veche zabave... dok nisu doshli Wormsi
 
ja sam to igrao na amigi... valjda... davno beshe...... :wave:
 
jox je napisao(la):
Ufff... gde ovo nadje... uz to sam provodio sate na AMIGI!
Ima li toga za PC?


Naravno,ako hoces poslacu ti je sutra posto mi nije na ovom kompu kuci(moderatori,igru sam skinuo sa neta najnormalnije,nije nikakav warez,valjda je abandonware,tako da ovo nije piraterija),samo nije bas onako kao na Amigi(kad malo bolje razmislim, nije nista kao na Amigi :eyebrows: )
 
a i ono su bila neka druga vremena....................
 
opusten je napisao(la):
Koja igra moze da se igra za vise igraca na jednom kompu?
Threat ! :)

Tri igrača na tastaturi (odjednom), ptičija perspektiva, pucačina na jednom
ekranu, lavirinti, kupovina oružja pre svakog nivoa. Savršeno :)

Igrali smo je tamo neke 1995–6
 
mlado, ludo... lepo...
 
kiza ns je napisao(la):
a i ono su bila neka druga vremena....................
Ajd sad, vidim da su svi u "ni nostalgija nije što je nekad bila" fazonu... :)
Mislim da pre 10 i više godina nije bilo toliko ni do ideje ni do revolucionarnosti igara koliko do naših godina tada... :)
 
Marko37 je napisao(la):
Ajd sad, vidim da su svi u "ni nostalgija nije što je nekad bila" fazonu... :)
Mislim da pre 10 i više godina nije bilo toliko ni do ideje ni do revolucionarnosti igara koliko do naših godina tada... :)

ima i toga... ali je ideja bila presudna... shta su mogli tada da ponude Spectrum, C64 i kasnije Amiga u odnosu na ovo danas. pa opet se svi setjamo Pirates, Wings, The Manager, TV Sports Basketball, Defender of a Crown... vishe mi se igraju neke od tih igara nego neke najnovije gde se sve svodi na grafiku, FPS i bljutavu ideju...
 
Nazad
Vrh Dno