Šta je novo?

znam da je stara igra ali hmm

Shumaher

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2001
Poruke
259
Poena
619
Poz


Pre par nedelja sam se podsetio prince of persia (secate se igre ) , legenda .......
zato sam nabavio prince of persia 3d i zabrazdio vec na prvom nivou tj ne mogu da nadjem mach,a ako se secate nashao sam i narukvicu i podigao teret i ne nadjem ili sam slep pa ako je neko preshao igru da mi pomogne
hvala
 
Mac je na drugom nivou sa leve strane , na zemlji.Odlicna igra, a jesi li igrao Prince og Persia 2 .
 
da ali davno

Poz


da ali davno ali princ je ipak princ
tnx
 
Slepac

Poz


Izvini ali il ja ne vidim ili ne znam ako mozhesh da mi opishesh sobu u kojoj je mach
Da li gde su dva zatvorenika ,da li u vodi ,da li posle male pukotine ,da li posle popijenog napitka u toj sobi , ma slep sam a na ovakva pitanja laka se blamiram
hvala
 
jer

jer to igra u prvom licu ili nije?
 
PP3D sucks ass! PP Classic je legenda... :)
 
da da slazhem se

Poz

Slazhem se da je pp classic najbest ali da budu u trendu su izbacili 3d ali nisam bash zadovoljan ali mozhe proci
 
hehehe princ koliko je to gotivna stara igra bre
jel ima to negde za dl
pozdrav
 
da

Poz


Nashao sam i pre kad sam bio tamo nisam mogao da pomerim kutiju ali sad jesam.
Hvala na odgovorima i molio bih nekog od moderatora da izbrishe ceo thread jer mi je blam
 
Evo opet problem ali chudan

Poz


Imam problem sa Princ of persia 3d
doshao sam do palate 1 tj 4 nivoa posle cisterne i dodjem do jednog dela i iskljuchi se igra i gotovo ne mogu vishe da igram
Shta je u pitanju
 
Jel ima neko ko je voljan da mi shibne Price of Persia na mail
naravno ako nije preveliki. Uz ovu igru sam svojevremeno umeo da osvanem, nazalost nemam je nigde snimljenu.

Hvala unapred!
 
Ima li negde da se skine prince of persia(onaj plavo-beli) emulated sa comoddore 64?
 
hehe.. al iskopa temu.. strashno.. :)
BTW, Prince of Persia rules.. ja imam pc varijantu, ako ti treba...
 
vikator je napisao(la):
Ima li negde da se skine prince of persia(onaj plavo-beli) emulated sa comoddore 64?

koliko ja znam, c64 nikad nije imao PoP (a moj c64 jos radi :D ). Potrazite to na nekim abandonware sajtovima (googlajte).
 
Poslednja izmena:
Jeee kada sam ja igrao starog princa!!! Na crno belom monitoru, na 386-ici! Ali igrica je neprevazidjena!!!
 
dobro de, ja sam ga igrao na PC XT-u i AT-u ;)
 
u davna pradavna vremena kad za moj xt nije bilo nista drugo osim princa, f19 i stunts, (bilo je i nekog buck rogers-a i nibbles,ali to su bile krsine i za ono vreme :p )trebalo mi je 28 min da predjem CELU igricu od pocetka do kraja.
:eyebrows:


uf, sto volem da se hvalim...
 
pa PoP je i imao neki time limit za koji mora da se predje, dzaba ti sto ne izginesh :)
 
joriq je napisao(la):
pa PoP je i imao neki time limit za koji mora da se predje, dzaba ti sto ne izginesh :)
limit je bio 60 min. ako ti je to malo, pokrenes igricu iz dos-a tako sto kucas "prince megahit" i onda mozes da povecavas vremena shift+josnesto (jbga mnogo je to davno bilo vise se i ne secam)
 
da, da, sjecam se :D Megahit, hehe
 
Nazad
Vrh Dno