Šta je novo?

Za ljubitelje Half Life 1

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Info (mozda to i odranije znate) da zajedno sa HL2 izlazi i HL1 Source, HL1 remake uradjen u HL2 endzinu. Bice 3 varijante pakovanja HL2, Bronzana (obican HL2), Srebrna (HL2, CS Source i jos nesto) i Gold (sve sto i u srebrnoj + HL1 Source i jos neki modovi Source)
E asd mozda sam nesto omanuo izmedju bronzane i srebrne ali poenta je ista. Vise o tome na gameguru-u..
 
Joj, majko, aka kolje Gameguru sa brzinom ucitavanja. Jel ima jos neko problema?
Elem, evo:

1. "Bronze"
-- Half-Life 2*
-- Counter-Strike: Source
*(To be made available upon product's release.)

2. "Silver"
-- Half-Life 2*
-- Counter-Strike: Source
-- Half-Life 1: Source*
-- Day of Defeat: Source*
-- Valve's back catalog currently available on Steam *(To be made available upon products' release.)
3. "Gold"
-- Half-Life 2*
-- Counter-Strike: Source
-- Half-Life 1: Source*
-- Day of Defeat: Source*
-- Valve's back catalog currently available on Steam
-- Complete Strategy Guide from Prima Games
-- 3 different Half-Life 2 posters
-- Half-Life 2 hat
-- Half-Life 2 postcard
-- Half-Life 2 stickers
-- Half-Life 2 Soundtrack CD
-- Chance to win a trip to Valve! (1 trip offered for every 5000 Gold packages purchased).
 
Pa sta vredi rimejku HL1 ako ne urade kompletno nove modele, kompletno nove nivoe i okruzenja. Ako budu oni modeli od 300 poligona i nivoi od 500 poligona, onda... cemu igranje opet?
 
Ma opusteno, videcemo sta ce biti...

U svakom slucaju od viska glava ne boli, narocito po lokalnim cenama :d
 
Obzirom da sam veliki fan igre,uzecu original (kolektorsku verziju) uz koju ide gomila stvari...mislim da kosta negde oko 75 evra.......nisam siguran,ako neko zna jako bi voleo da znam tacnu cenu.

BTW gde u Beogradu na prvom mestu da trazim HL2 colector edition......ko najranije dobija?
 
Nazad
Vrh Dno